Lista produktów marki Sentiotec

Sentiotec to austriacka marka, która przynależy do Harvia Group. Razem ze spółką macierzystą jest liderem rynku w dziedzinie sauny fińskiej, infrared i łaźni parowej. Marka Sentiotec to synonim doskonałego wzornictwa produktów oraz przewagi technologicznej. 

Sentiotec oferuje gotowe sauny fińskie, na podczerwień oraz łaźnie parowe. Mała sauna domowa jak np. Mini Alaska idealnie nada się do mniejszych łazienek. Jeżeli lubisz saunować z rodziną i przyjaciółmi świetnym wyborem będzie kilkuosobowa sauna zewnętrzna, np. Lava. Niektóre sauny infrared pomieszczą także więcej niż jedną osobę, chociażby Venus Vital. W szerokiej gamie produktów można znaleźć także akcesoria do sauny, np. takie jak klepsydra, czy nawet gotowe zestawy saunowe. Sentiotec specjalizuje się również w sterownikach, piecach, oświetleniu i akcesoriach dźwiękowych.

Firma z Austrii wyznacza trendy i oferuje najwyższej jakości produkty w technologii saunowej. O tym, że jest to marka znana oraz ceniona świadczą otrzymane przez nią nagrody za innowacyjność, oraz wzornictwo produktów (Red Dot Design Award 2013, 2015 i 2019 oraz iF Design Awards 2014 i 2018).

Domowa sauna Infrared| Minimy | Sentiotec| Do samodzielnego montażu

Sauna na podczerwień, inaczej zwana Infrared od blisko 40 lat są na świecie alternatywą, dla tradycyjnej sauny suchej. 
Precyzyjnie dobrany gatunek drewna sprawia, że sauna na podczerwień doskonale odnajdzie się w Twoim domu i w każdych warunkach — wysokiej temperatury i zmiennej wilgotności powietrza.
Promiennik podczerwieni emitujący promieniowanie typu C jest nieszkodliwy dla organizmu, nie wnika do głębszych warstw skóry i nie powoduje mutacji komórek i nowotworów.
Niższa temperatura oraz wilgotność sprawiają, że już półgodzinny seans przynosi ciału szereg korzyści.
Nowy
Klepsydra do sauny Sentiotec
Dla osób, które praktykują precyzyjną rutynę w saunie. Odmierza do 15 minut.
59,99 zł
Nowy
Klepsydra do sauny Sentiotec cedr biały piasek
Klepsydra do sauny Sentiotec jest stylowym, dekoracyjnym chronometrem. Zegar piaskowy Sentiotec wykonany jest z cedru z białym piaskiem odmierzającym czas.
93,99 zł