Lista produktów marki Vitalis

Vitalis jest marką, która dba o ekologię. Sama jej nazwa oznaczająca witalizm, sugeruje, iż firma stawia na to, co ze zdrowiem związane. Vitalis specjalizuje się w akcesoriach i kosmetykach do sauny. Produkty tej marki są ekologiczne i jak najwyższej jakości. 

W ofercie Vitalis można znaleźć zapachy do sauny, kremy miodowe czy witki do masażu (klonowemiętowepokrzywowe lub mieszane brzozowo-miętowe albo brzozowo-pokrzywowe i inne). Produkty do olejków eterycznych oraz miodów do sauny są ekologiczne, oraz cel mają jeden — w naturalny sposób zadbać o Twoje ciało i dobre samopoczucie. Marka Vitalis, dbając o ekologię posiada własne plantacje drzew hodowanych bez dodatku chemii, z których pozyskuje gałązki do witek. Dzięki temu witki do sauny produkowane są na bieżąco, co gwarantuje im świeżość i doskonałą jakość. Produkcja spełnia najwyższe normy, a produkty poddawane są 3-etapowej kontroli jakości.

Dlaczego warto postawić na produkty do sauny Vitalis? Odpowiedź jest prosta — firma nr 1 w Europie w produkcji witek do sauny, z ponad 30-letnim doświadczeniem stawia na ekologię i najwyższą jakość swoich wyrobów. Akcesoria do sauny Vitalis w naturalny sposób poprawią Twoje zdrowie fizyczne oraz pozytywnie wpłyną na samopoczucie, zapewniając Ci jak największy relaks w saunie.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz