Lista produktów marki KIRAMI

Kirami to rodzinna, fińska firma powstała w 2001 roku, mająca swoją fabrykę w Sastamala. Od 28 maja 2021 roku jest częścią Grupy Harvia. Kirami ciągle się rozwija i zatrudnia kilkadziesiąt osób. Dba o to, by jej produkty były nie tylko świetnej jakości, ale także służyły swą praktycznością na lata. Estetyka również ma niemałe znaczenie. Produkty Kirami nie tylko są funkcjonalne i nowoczesne. Zachwycają również swym wyglądem.

Marka Kirami specjalizuje się głównie w dziedzinie minibasenów, balii, saun oraz akcesoriów do nich. Oprócz tego oferuje również grille, kominki zewnętrzne i dekoracje ogrodu. Wanny Spa z hydromasażem firmy Kirami są bardzo dobrze znane ze swej jakości. Tak samo balie ogrodowe, które pomieszczą nawet do 8 osób, jak Comfort Family L. W ofercie Kirami nie brakuje również akcesoriów do jacuzzi i dodatków dla balii. Ciekawymi gadżetami są np. wodoodporny głośnik Bluetooth czy pływający barek. Oprócz wanien spa dużą popularnością cieszą się sauny Kirami FinVision, które mając przeszkolą szybę, umożliwiają podziwianie pięknych krajobrazów na zewnątrz. 

Kirami to synonim jakości i elegancji oraz praktyczności. Dzięki produktom tej marki poczujesz na własnej skórze pozytywne skutki kąpieli w gorącej balii lub hydromasażu w jacuzzi. Ciekawe gadżety do basenu czy jacuzzi sprawią, że relaks będzie jeszcze większy. Podczas odprężającej kąpieli możesz jednocześnie słuchać muzyki i popijać napoje. 

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz