Lista produktów marki Christi SPA

Christi SPA to polska firma, która projektuje oraz selekcjonuje jacuzzi z hydromasażem. Obecna w branży wanien SPA od 1996 roku, dba o to, by zapewnić klientom unikalne jacuzzi, które zachwyci jakością, funkcjonalnością i luksusowym wzornictwem. Ćwierć wieku doświadczenia to gwarant dostarczenia miłośnikom wody wanien SPA niezrównanej jakości oraz niezawodności. Christi SPA, projektując jacuzzi, uwzględnia warunki pogodowe panujące w Kanadzie. Sprawia to, że minibaseny z hydromasażem tej marki odznaczają się najlepszą solidnością wykonania, czyniąc jacuzzi ogrodowe całorocznym

Wanna SPA to idealny sposób na rodzinne spędzanie czasu. Jacuzzi nie tylko zapewni frajdę dzieciom, ale także pozwoli Ci się odprężyć, pozytywnie wpływając na zdrowie. Korzyści płynących z hydroterapii jest wiele: lepsza jakość snu, poprawa krążenia, zmniejszenie dolegliwości stresowych oraz bólowych. Jacuzzi Christi SPA wykonano tak, żeby każdy znalazł odpowiednie dla siebie. W zależności od modelu wanny SPA pomieszczą od 3 do 8 osób.

Dla małej rodziny wystarczy w zupełności mniejsze jacuzzi, np. Silver Star. Jeżeli jednak lubisz spędzać czas z przyjaciółmi, relaksując się hydromasażem, idealnie nada się wanna SPA 8-osobowa taka jak Christi SPA President. Jeżeli wolisz niestandardowe rozwiązania, możesz też wybrać okrągłą wannę SPA Crown. Jacuzzi ogrodowe całoroczne marki Christi SPA spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dostępne są jacuzzi z przeciwprądem, tak zwane Swim Spa, idealne dla sportowców, np. Flow Motion. Minibaseny Christi SPA posiadają innowacyjne panele sterujące, oświetlenie i nagłośnienie. Nie tylko zapewnią terapeutyczny masaż Twojemu ciału, ale także pobudzą inne zmysły — byś całkowicie mógł odpłynąć w relaksie.

Jacuzzi Christi Spa Platinium wanna spa z hydromasażem 3-osobowa
Jacuzzi ChristiSpa Platinium to wanna spa z ogromnymi możliwościami. W ręce użytkownika oddaje łącznie 3 miejsca, w tym aż dwie leżanki. Masujące strumienie różnego rodzaju, opracowane przy konsultacji z terapeutami - łącznie 65 dysze. Wanna posiada Air Stream - silna dmuchawa powietrza wraz z 8 dyszami powietrznymi sprawiają radość masażem powietrznym, czyli bąbelkami. Aby relaks był dokładnie taki, jak Ty chcesz, ChristiSpa Platinium posiada wbudowane głośniki bluetooth. Dwie dwubiegowe, mocne pompy 2KM każda dba o siłę natrysków. Sterowanie Balboa to jeden z liderów urządzeń sterujących.
Jacuzzi Christi Spa Prestige wanna spa z hydromasażem 5-osobowa
Jacuzzi Christi Spa Prestige to duża wanna spa z ogromnymi możliwościami. W ręce użytkownika oddaje łącznie 5 miejsc, w tym aż dwie leżanki. Masujące strumienie różnego rodzaju, opracowane przy konsultacji z terapeutami - łącznie 61 dysz - dbają o Twój relaks. ChristiSpa Prestige posiada wbudowane dwa głośniki bluetooth, dzięki którym spędzisz czas w wannie spa w akompaniamencie ulubionej muzyki. Dwie dwubiegowe, mocne pompy 2KM każda dba o siłę natrysków. Sterowanie Balboa to jeden z liderów urządzeń sterujących - panel daje wygodny dostęp do wszystkich ustawień. Kształt niecki wyprofilowano tak, abyś mógł wygodnie się rozsiąść.
Jacuzzi Christi Spa Silver Star wanna spa z hydromasażem 3-osobowa
Jacuzzi Christi Spa Silver Star to nieduża wanna spa z ogromnymi możliwościami. W ręce użytkownika oddaje łącznie 3 miejsca, w tym jedną leżankę. Masujące strumienie różnego rodzaju, opracowane przy konsultacji z terapeutami - łącznie 43 dysze. Aby relaks był dokładnie taki, jak Ty chcesz, ChristiSpa Silver Star posiada wbudowane głośniki bluetooth. Dwie dwubiegowe, mocne pompy 2KM każda dba o siłę natrysków. W Christi Spa zastosowano ozonator Silence O3 - produkt wysokiej jakości, który skutecznie nasyca wodę ozonem i utrzymuje ją w bezkompromisowej kondycji. Podstawa Insert Protection to mocna podstawa stworzona z myślą o ogrodowych jacuzzi. Wykonana została z wytrzymałego materiału, który wytrzyma warunki pogodowe.
Jacuzzi ogrodowe Christi Spa Fanatic wanna spa z hydromasażem 6-osobowa
ChristiSpa Fanatic to wygodna wanna spa z ogromnymi możliwościami. W ręce użytkownika oddaje łącznie 3 miejsca, w tym jedną leżankę. Kształt niecki wyprofilowano tak, abyś mógł wygodnie się rozsiąść. Aby relaks był dokładnie taki, jak Ty chcesz, ChristiSpa Fanatic posiada wbudowane głośniki bluetooth, dzięki którym spędzisz czas w wannie spa w akompaniamencie ulubionej muzyki, która niewątpliwie pozwoli Ci się jeszcze bardziej odprężyć. LED'owy halogen stworzy atmosferę, gdy świat tonie w mroku, pozwalając na wybranie ulubionych barw. Podstawa Insert Protection to specjalna podstawa stworzona z myślą o ogrodowych jacuzzi. Wykonana została z wytrzymałego materiału, który wytrzyma warunki pogodowe.