Zestaw do sauny Rento Pisara
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Zestaw do sauny Rento Pisara

Rento na równi z pięknem i użytecznością stawia na ekorozwój. Zestaw do sauny Rento Pisara wykonany jest z biokompozytu, poddanych recyklingowi tworzyw sztucznych. Ceber i chochla Rento stanowią doskonały wybór materiału odpornego na wysoką temperaturę i wilgoć.

169,90 zł (brutto) 138,13 zł (netto)
Brutto Wysyłka w ciągu 2-4 dni roboczych
Kontakt
Potrzebujesz informacji? biuro@sauneo.pl
Dostawa
Sprawdź szczegóły dostawy

Zestaw do sauny Rento Pisara kora czerwona

Rento na równi z pięknem i użytecznością stawia na ekorozwój. Zestaw do sauny Rento Pisara wykonany jest z biokompozytu, poddanych recyklingowi tworzyw sztucznych. Ceber i chochla Rento stanowią doskonały wybór materiału odpornego na wysoką temperaturę i wilgoć. Dzięki minimalistycznemu designowi zestaw do sauny Pisara jest wygodny i praktyczny w użyciu. Skandynawski styl wpasuje się w każdą saunę, od nowoczesnych, aż po tradycyjne. Pojemne wiadro do sauny i długa chochla sprawdzą się również w saunach publicznych.

Zestaw do sauny Rento Pisara:

  • Wykonany z ekologicznego biokompozytu z recyklingu
  • Odporny na wysoką temperaturę i wilgoć
  • Wygodny i praktyczny w użyciu
  • Minimalistyczny, skandynawski design
  • Odpowiedni dla saun prywatnych i publicznych
  • Pojemność cebra 5L, długość chochli 43cm

Jak dbać o zestaw do sauny Rento?

Pamiętaj, żeby po sesji w saunie wylać wodę z cebra. Nie pozostawiaj cebra i chochli w gorących i wilgotnych saunach po skończonej kąpieli. W razie potrzeby wyczyść powierzchnię zestawu letnią wodą z mydłem i miękką gąbką.

605015
6410416050157