HotSpring Limelight Pulse Jacuzzi ogrodowe całoroczne wanna z hydromasażem 7 osób
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

HotSpring Limelight Pulse Jacuzzi ogrodowe całoroczne wanna z hydromasażem 7 osób

 • Pulse to ogromne jacuzzi 7-osobowe, w którym z każdej strony działają na Ciebie masujące strumienie wody.
 • Komfort dla każdego użytkownika za sprawą przemyślanej niecki i dużej przestrzeni.
 • Każde stanowisko oferuje inny masaż - za sprawą wielu różnego rodzaju dysz.
 • Przyjazna środowisku - wykonana z myślą o oszczędzaniu energii tam, gdzie to możliwe.
 • Możliwość dobrania koloru niecki i wykończenia zgodnie z własną wizją.
0,00 zł (brutto) 0,00 zł (netto)
Brutto
Kontakt
Potrzebujesz informacji? biuro@sauneo.pl
Dostawa
Sprawdź szczegóły dostawy

Jacuzzi ogrodowe HotSpring Limelight Pulse 7-osobowe

Limelight Pulse to 7-osobowa, ogrodowa wanna spa z hydromasażem. Ogromna różnorodność strumieni wody pomoże znaleźć relaks na kilku różnych stanowiskach, które nie pozwolą wkraść się monotonii do Twojego spa. Doświadczenie HotSpring pozwoliło opracować niemal idealne kształty wanny, dzięki której każda z osób ma dużo miejsca i może w komfortowej pozycji delektować się ciepłą kąpielą i zdrowotnym masażem całego ciała. W niecce znajduje się leżanka oraz fotel kapitański - miejsca, w których czujesz się bardziej wyjątkowo za sprawą wyprofilowanego siedziska.


Punktowe oświetlenie tworzy dla Ciebie unikatowy taniec świateł, widowisko z niesamowitym klimatem zwłaszcza w nocy, gdy panuje mrok, a wanna to jedyne źródło światła wokół Ciebie.


Przykrycie winylowe w zestawie.

HotSpring Limelight Pulse Jacuzzi ogrodowe całoroczne wanna z hydromasażem 7 osób


HotSpring Limelight Pulse Jacuzzi ogrodowe całoroczne wanna z hydromasażem 7 osóbKomfort i rozluźnienie z jacuzzi HotSpring Limelight Pulse

Jacuzzi Pulse to duża wanna spa dla większej grupy osób. Wzornictwo idące w parze aktualnym trendom zauważanym w ogrodach - z jednej strony nowe, inne niż to, z czym kojarzy się jacuzzi, z drugiej strony pokazujące pazur i wychodzące naprzeciw oczekiwaniom klientów. Seria Limelight stawia na dużo miejsca i oświetlenie, czyli połączenie wygody użytkowania z przyjemną atmosferą, sprzyjającą odprężeniu i zapominaniu o tym, co nas otacza.


Oto rozwiązania zastosowane w Prism:

 • 49 dysz do masażu - liczne dysze o różnej sile strumieni masują na różne sposoby całe ciało

 • System oświetlenia Raio - wielopunktowy system oświetlenia tworzący relaksujący klimat

 • System EnergySmart i specjalna izolacja FiberCor - oszczędzają ogromne ilości energii potrzebnej do działania jacuzzi

 • Sterowanie z wanny - wszystkie ustawienia w zasięgu ręki, nawet wtedy, gdy jesteś w jacuzzi


Systemy dysz w wannie spa HotSpring Limelight Pulse - relaks, na który zasługujesz

 • 35x Dysze Kierunkowe Precision - małe, zgrupowane strumienie wody

  Precyzyjny masaż punktowy dla pleców, karku czy łydek z opcją regulacji Comfort Control.

 • 4x Dysze Precision Rotacyjne - małe strumienie wody z rotacją

  Niewielkie, relaksujące dysze obrotowe stymulujące precyzyjnie niewielkie obszary ciała.

 • 4x Dysza Rotacyjna - typowy, silny strumień z rotacją

  Obecny w wielu rodzajach jacuzzi, typowy silny strumień do mocnego masażu, doskonały po sporcie.

 • 2x Dysza Kierunkowa - nakierowana, silna dysza o wysokim ciśnieniu

  Kierunkowy bicz wodny do relaksu dolnej części pleców. Skutecznie relaksuje mocno zmęczone mięśnie.

 • 2x Dysza Kierunkowa XL - najmocniejszy kierunkowy strumień

  Duża i silna dysza tworząca intensywny strumień przenikający do wnętrza ciała. Przynosi ulgę w głęboko osadzonych bólach.

 • 1x Dysza Rotacyjna XL - najmocniejszy strumień z rotacją

  Bardzo mocny masaż, który za sprawą rotacji nie jest jednak bolesny.

 • 1x Dysza Rotacyjna XL z podwójnym strumieniem - efekt masażu sportowego

  Mocny, obracający się strumień stymulujący masaż dla sportowców, doskonały do przemęczonych mięśni.

HotSpring Limelight Pulse Jacuzzi ogrodowe całoroczne wanna z hydromasażem 7 osób


HotSpring Limelight Pulse Jacuzzi ogrodowe całoroczne wanna z hydromasażem 7 osób


Jacuzzi z hydromasażem HotSpring Limelight Pulse - woda pod pełną kontrolą

Standardowe systemy filtrujące wanny Pulse pozwalają cieszyć się codzienną kąpielą w jacuzzi. Dla wymagających wanny z serii Limelight są przygotowane do podłączenia systemu solnego FreshWater, dostępnego jako opcja, aby dodatkowo ograniczyć użycie środków chemicznych.

Limelight Pulse wymaga nieco zainteresowania, aby cieszyć się w pełni z tego, co oferuje ta niesamowita wanna spa. Należy pamiętać o kilku ważnych czynnikach:

 • prawidłowe pH - warto robić test pH wody raz w tygodniu, testerem basenowym albo testerem wody do spa. Prawidłowy zakres mieści się pomiędzy 7.0 a 7.4. Prawidłowa wartość pH w wodzie to woda w sam raz do kontaktu ze skórą, zapewniając najlepsze możliwe warunki dla zdrowia.

 • twardość wody - coraz trudniej o naprawdę czystą wodę bieżącą. Woda, która jest twarda, wytwarza związki wapnia, które mogą się odkładać w wannie i jej elementach, skracając czas poprawnego działania naszej wanny.

 • dezynfekcja wody - tutaj do wyboru dwie popularne metody: aktywny tlen albo chlor. Oba rozwiązania dbają o redukcję rozwoju mikroorganizmów w wodzie.Wanna spa HotSpring Limelight Pulse - mniejsze zużycie energii to czysty zysk

Wanna będzie czekać zagrzana i gotowa zawsze kiedy poczujesz taką potrzebę. Kompleksowy system EnergySmart wykorzystuje liczne nowoczesne rozwiązania, dzięki którym utrzymuje pożądaną temperaturę wody jednocześnie zachowując niskie koszty za prąd.

FiberCor to izolacja pianą czterokrotnie gęstsza niż standardowo stosowane pianki izolujące. Materiał ten pomaga bardzo skutecznie utrzymywać temperaturę i redukuje straty ciepła, przez które trzeba angażować urządzenia do ogrzewania wody. Mniejsza ilość energii zużywana na podgrzewanie wody to oszczędność pieniędzy i mniej zużywające się elementy grzewcze.

Pokrywy HotSpring tworzone są z myślą o wannach HotSpring, aby zapewnić ich dobre przywieranie i zmniejszyć straty ciepła. Pokrywa z gęstej piany posiada zamki chroniące przed dostępem dzieci, spełniając najwyższe normy bezpieczeństwa. Wanny z kolekcji Limelight są wyposażone w energooszczędne uszczelnienie zapobiegające utracie ciepła w środkowej części pokrywy.

Bezawaryjna grzałka No-Fault to tytanowa konstrukcja maksymalnie zwiększająca transfer ciepła do wody, zapewniając jednocześnie najlepszą ochronę przed korozją. Na opatentowaną bezawaryjną grzałkę No-Fault otrzymuje się 5 lat gwarancji bez względu na parametry chemiczne wody. 

Pompa obiegowa SilentFlo 5000 to zaprojektowana specjalnie do wanien pompa, która non stop, 24 godziny na dobę, wprowadza w obieg wodę w wannie, zużywając mniej energii niż 40W energii. Dowolny komputer zużywa trzy razy tyle. Nie stosuj pomp dużej mocy - zmniejszasz w ten sposób koszty energii oraz zużycie urządzenia. 


HotSpring Limelight Pulse Jacuzzi ogrodowe całoroczne wanna z hydromasażem 7 osób


HotSpring Limelight Pulse Jacuzzi ogrodowe całoroczne wanna z hydromasażem 7 osóbJacuzzi zewnętrzne HotSpring Limelight Pulse - sterowanie takie, jakiego potrzebujesz

Stworzony z pomysłem i prowadzony wieloletnim doświadczeniem ukłąd sterowania Limelight Pulse to dokładnie to, czego potrzebujesz od wanny spa, jeśli chodzi o kontrolę. Panel sterowania jest dostępny zarówno z wanny, jak i dla kogoś, kto jeszcze nie wszedł do wody. Wszystkie przydatne funkcje znajdziesz z pomocą czytelnego, wyraźnego wyświetlacza, a przyciski pozwolą wybierać szybko ustawienia, które Cię interesują.

Możesz być pewny, że woda w wannie HotSpring jest ciepła i gotowa do kąpieli jeszcze zanim wejdziesz do środka. Kontrolka statusu On/Ready jest widoczna nawet z zamkniętą pokrywą. Pełni ona także funkcję diagnostyczną, ponieważ sygnalizuje, że wanna wymaga uwagi. Same ustawienia można zapisać - oświetlenie i kierunek dysz. Odtwarzasz je jednym kliknięciem. Opcja szybkiego czyszczenia  - dziesięciominutowy cykl - jest idealny do odświeżenia wody po kąpieli lub podczas dodawania środków czyszczących. Ją także uruchomisz jednym kliknięciem.Ponadczasowa jakość wanny spa z hydromasażem HotSpring Limelight Pulse

HotSpring już od ponad 40 lat dzierży palmę pierwszeństwa w branży. Kolekcja Limelight to efekt tego doświadczenia, zrozumienia potrzeb klientów i ich oczekiwań. Design tworzony z myślą o wpasowaniu jacuzzi w ogrodowy obraz, ale mając w pamięci absolutne zadowolenie użytkowników. Limelight prezentuje obszerne, bujne kształty, przytłaczająco dużą ilość miejsca dla każdego użytkownika, nie tracąc przy tym na jakości wykonania. Świetliste akcenty dodają uroku serii, wprowadzając ją w nowoczesne nurty wanien spa.


HotSpring Limelight Pulse Jacuzzi ogrodowe całoroczne wanna z hydromasażem 7 osób


HotSpring Limelight Pulse Jacuzzi ogrodowe całoroczne wanna z hydromasażem 7 osóbWizualnie olśniewająca wanna spa zewnętrzna HotSpring Limelight Pulse

Pulse to duża, pełna wizualnych wrażeń wanna spa - różnorodna paleta kolorów tworzą spójną, widowiskową całość. Starannie zaprojektowane, ogromna niecka to wizja projektantów, którzy dostali wolną rękę przy tworzeniu urządzenia. Wanna zwraca uwagę, przykuwa wzrok, po czym pozwala się odprężyć pośród wielu strumieni wody.

Seria Limelight proponuje widowiskowy wodospad Vidro - stylowy, podświetlany układ wodny, przyciągający wzrok i uwagę. Opadająca woda wraz ze świetlnymi efektami pomagają zostawić troski poza jacuzzi.

Wśród wariantów wykończenia znajdziesz faktury i odcienie inspirowane drewnem, metalem i kamieniem. Kiedy połączysz je z niecką w jednym z wielu wybranych przez projektantów kolorów, możesz stworzyć zestawienie w stylistyce, która będzie idealnie odpowiadała Twoim oczekiwaniom - od klasycznej do nowoczesnej


Kolory jacuzzi HotSpring Limelight Pulse do wyboru - tak jak chcesz

HotSpring Limelight Pulse oferuje możliwość doboru wzornictwa. Piękne, żywe barwy, klasyczna biel albo krzykliwe wzornictwo na miarę naszych czasów. Jakie wzory Ty wybierzesz?

Aktualny konfigurator barw można znaleźć na stronie producenta HotSpring.

HotSpring Limelight Pulse Jacuzzi ogrodowe całoroczne wanna z hydromasażem 7 osób


Więcej możliwości z jacuzzi ogrodowym HotSpring Limelight Pulse

Bezprzewodowy system rozrywki dokłada kolejny wymiar radości, którą da Ci wanna spa. To dodatkowa opcja, którą można dodać w każdej chwili.

 • Technologia BluetoothSłuchaj muzyki i oglądaj filmy online lub korzystając z własnej biblioteki. Z łatwym w użyciu systemem z technologią bezprzewodową Bluetooth wybór należy do Ciebie. 

 • Wysokiej jakości dźwiękSystem dźwiękowy składa się z mocnego wzmacniacza oraz opcjonalnie subwoofera, który zwiększa głośność i wzmacnia basy. Głośniki o wysokiej odporności na ekstremalne warunki atmosferyczne można zamontować w górnej krawędzi wanny. Dzięki temu, że są wysuwane będziesz mógł się delektować muzyką w wannie i poza nią.

 • Technologia HD w wannie z hydromasażemDostępny w opcji ekran pogodoodporny o wysokiej rozdzielczości i przekątnej 56 cm robi wrażenie. Oglądaj na nim rozgrywki sportowe lub ulubione seriale. Wejścia HDMI i USB pozwalają na podłączenie rożnych urządzeń i odtwarzaczy przekazujących sygnał zarówno zdalnie, jak i przewodowo. Ten monitor można sparować z bezprzewodowym systemem audio.


System CoolZone
umożliwia szybkie podgrzewanie oraz schłodzenie wody – tego nie potrafi większość wanien spa. To kolejna dodatkowa opcja do zainstalowania w Twoim jacuzzi. Nie ma nic przyjemniejszego niż zanurzyć się w ciepłej, kojącej wodzie w chłodną, rześką noc, ale za to w upalny, słoneczny dzień miło jest odświeżyć się w chłodnej kąpieli.  Dzięki temu rozwiązaniu Ty i Twoja rodzina częściej będziecie mogli korzystać z kąpieli w swoim ogrodowym spa niezależnie od pory roku.

 • W ciągu dnia to świetna baza dla dzieci, w której mogą się pluskać i bawić, zaś wieczorem ustronie z ciepłą wodą, gdzie Ty możesz się odprężyć po długim dniu. Bardziej zaawansowanym sportowcom obniżenie temperatury wody pomoże odprężyć bolące mięśnie po intensywnym treningu.

 • Wanna spa to inwestycja, dlatego tak ważne jest, aby wykorzystać ją do granic możliwości i czerpać z niej jak najwięcej radości. System CoolZone daje Ci więcej okazji do tego, aby z niej korzystać, ponieważ zapewnia większy zakres temperatur niż tradycyjne zewnętrzne spa.

 • System CoolZone firmy Hot Spring to idealne rozwiązanie dla osób mieszkających w miejscach o gorącym klimacie, dziadków i rodzin z małymi dziećmi czy sportowców zainteresowanych kąpielami chłodzącymi.


Pokrywy
jacuzzi to ważna rzecz. Dzięki patentowanym systemom podnoszącym pokrywę otwieranie i zamykanie wanny jest bajecznie proste. Nie musisz już przeciągać pokrywy po podłożu, aby zakryć lub odkryć wannę - z tymi systemami żywotność pokrywy się wydłuży. Do wyboru są cztery systemy, aby sprostać wymaganiom każdego użytkownika. Warto się zastanowić nad takim rozwiązaniem dodatkowym, dostępnym opcjonalnie.

 • CoverCradle: pozwól systemowi CoverCradle za ciebie wykonać ciężką robotę przy podnoszeniu pokrywy! Ten wytrzymały system jest wyposażony w super-płynny mechanizm oraz podwójne siłowniki pneumatyczne, które utrzymają pokrywę o dowolnym rozmiarze. Wymaga 61 cm wolnej przestrzeni.

 • CoverCradle II: to wersja systemu podnoszącego CoverCradle przeznaczona do lżejszej pracy. Zdejmowanie pokrywy ułatwia pojedynczy siłownik pneumatyczny. Wymaga 61 cm wolnej przestrzeni.

 • UpRite: system Uprite, idealny w przypadku ciasnych przestrzeni i wanien wbudowanych, zapewnia poczucie prywatności, utrzymując złożoną pokrywę w pozycji pionowej. Wymaga 18 cm wolnej przestrzeni.

 • Lift’n Glide: system Lift’n Glide jest prosty w obsłudze: należy podnieść pokrywę, przesunąć ją do tyłu i delektować się kąpielą. Wymaga 36 cm wolnej przestrzeni.


Specyfikacja wanny spa z hydromasażem HotSpring Limelight Pulse

 • Liczba miejsc (osoby dorosłe): 7

 • Wymiary (cm): 226 x 226 x 97

 • Pojemność wody (litrów): 1685

 • Masa bez wody (kg): 460

 • Masa łączna (woda, 7 osób ~80kg) (kg): 2700

 • Dysze łącznie: 49

 • Przykrycie winylowe: do wyboru szary, jasnobrązowy lub ciemnobrązowy

 • Zasilanie: 230V

Pompy dysz

 • WaveMaster: 9200 + 9000

 • Praca ciągła (KM): 2,5+2,5

 • Moment krytyczny (KM): 5,2+5,2

Filtracja

 • Efektywna powierzchnia filtracyjna (m2): 9

Grzałka

 • Titanium No-Fault® 1500W

Pompa wody

 • SilentFlo 5000

Pulse