• Nowy
  HotSpring Highlife Triumph Jacuzzi ogrodowe całoroczne wanna z hydromasażem 4 osoby
  • HotSpring Highlife Triumph Jacuzzi ogrodowe całoroczne wanna z hydromasażem 4 osoby
  • HotSpring Highlife Triumph Jacuzzi ogrodowe całoroczne wanna z hydromasażem 4 osoby
  • HotSpring Highlife Triumph Jacuzzi ogrodowe całoroczne wanna z hydromasażem 4 osoby
  • HotSpring Highlife Triumph Jacuzzi ogrodowe całoroczne wanna z hydromasażem 4 osoby
  • HotSpring Highlife Triumph Jacuzzi ogrodowe całoroczne wanna z hydromasażem 4 osoby
  • HotSpring Highlife Triumph Jacuzzi ogrodowe całoroczne wanna z hydromasażem 4 osoby
  • HotSpring Highlife Triumph Jacuzzi ogrodowe całoroczne wanna z hydromasażem 4 osoby
  • HotSpring Highlife Triumph Jacuzzi ogrodowe całoroczne wanna z hydromasażem 4 osoby
  • HotSpring Highlife Triumph Jacuzzi ogrodowe całoroczne wanna z hydromasażem 4 osoby
  • HotSpring Highlife Triumph Jacuzzi ogrodowe całoroczne wanna z hydromasażem 4 osoby

  HotSpring Highlife Triumph Jacuzzi ogrodowe całoroczne wanna z hydromasażem 4 osoby

  Opinie(0)
  56 799,00 zł
  Brutto
  Zapytaj o dostępność: biuro@sauneo.pl
  • Triumph to 4-osobowe jacuzzi ogrodowe, w sam raz do rodzinnego relaksu.
  • Duża ilość miejsca to wygoda dla każdego użytkownika, plus dwa miejsce leżące.
  • Woda filtrowana w 100% to najlepsze możliwe rozwiązanie dla zdrowia.
  • Przyjazna środowisku - wykonana z myślą o oszczędzaniu energii tam, gdzie to możliwe.
  • Możliwość dobrania koloru niecki i wykończenia zgodnie z własną wizją.
  Ilość

  Dla tego produktu mamy dostępne formy wysyłki:

  - Ustalana indywidualnie

  Masz 14 dni kalendarzowych aby odstąpić od zakupu bez podawania przyczyny oraz bez ponoszenia żadnych kosztów. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie klikając tutaj.

  Jacuzzi ogrodowe HotSpring Highlife Triumph 4-osobowe

  Highlife Triumph to 4-osobowa, ogrodowa wanna spa z hydromasażem. Ogromna ilość funkcji relaksujących pomoże znaleźć najbardziej odprężające warunki, a różnorodne natryski nie pozwolą wkraść się monotonii. Doświadczenie firmy pomogło stworzyć perfekcyjną ergonomię, dzięki której każda z osób ma dużo miejsca i może w wygodnej pozycji delektować się przyjemną kąpielą i cudownym masażem całego ciała. W tym modelu dwa miejsca to miejsca leżące, które pozwalają wygodnie rozciągnąć ciało w wodzie - idealne dla par.

  System oświetlenia Luminescence sprawia, że jacuzzi staje się oazą spokoju i relaksu, lecz równie dobrze może być miejscem zabawy i rozmów z przyjaciółmi. Opatentowane systemy filtracyjne HotSpring dbają o czystość wody i jej stan, tworząc warunki sprzyjające odpoczynkowi.


  Pokrywa winylowa w zestawie.

  HotSpring Highlife Triumph Jacuzzi ogrodowe całoroczne wanna z hydromasażem 4 osób


  HotSpring Highlife Triumph Jacuzzi ogrodowe całoroczne wanna z hydromasażem 4 osób  Minimum problemów, maksimum radości z wanną spa HotSpring Highlife Triumph

  Jacuzzi Triumph to centrum zdrowia dla rodziny lub grona znajomych. W życiu tak jest, że im większa skala przedsięwzięcia, tym więcej problemów się pojawia. Prowadzeni doświadczeniem projektanci z HotSpring stworzyli wannę spa, która redukuje ilość problemów oraz czas, jaki trzeba poświęcić urządzeniu, dodając elementy, które jeszcze skuteczniej pozwolą Ci odpocząć.


  Oto rozwiązania zastosowane w Triumph:

  • 27 dysz do masażu - wiele różnorodnych funkcji masujących i odprężających pozwoli zapomnieć o problemach 

  • Przemyślany system filtracji oraz filtry Tri-X - są to rozwiązania firmy zapewniające stuprocentową filtrację wody

  • System EnergySmart i pełna, piankowa izolacja - oszczędzają ogromne ilości energii potrzebnej do działania jacuzzi

  • Sterowanie bezprzewodowe - wszystkie ustawienia w zasięgu ręki, nawet wtedy, gdy jesteś jacuzzi

  • Polimerowa konstrukcja - jeden z najtrwalszych materiałów osadzony na solidnej ramie to długa żywotność konstrukcji  Systemy dysz w jacuzzi HotSpring Highlife Triumph - tutaj dzieje się magia

  • 1x Moto-Massage DX - dwa potężne strumienie wody, poruszające się po Twoich plecach w górę i w dół

   Masaż jedyny w swoim rodzaju za sprawą dysz wodnych zaprojektowanych przez HotSpring. Dzięki ruchomej konstrukcji Ty możesz siedzieć wygodnie, a masaż obejmuje plecy, relaksując je.

  • 4x Dysza Hydrostream - stały i silny masaż wodny.

   Rozlokowane w kilku miejscach, obok innych dysz, doskonale wspomagają masaż swoim mocnym strumieniem wodnym.

  • 1x Footstream - dwa razy silniejszy strumień, który relaksuje obolałe stopy

   Nakierowany w stałym kierunku silny strumień wody, który wpływa kojąco na nadmiernie zmęczone stopy.

  • 2x SoothingStream - zestaw 7 subtelnych strumieni relaksujących plecy i ramiona

   Strumienie niezbyt silne, ale skierowane w kilka punktów wywierają delikatny wpływ na zmęczoną, górną partię pleców, usuwając powoli zmęczenie.

  • 18x Dysz Precision - silna wiązka strumieni dla górnej części ciała

   Punktowa stymulacja stopniowo rozluźnia mięśnie pleców i karku. Interesująca alternatywa dla silnych strumieni.


  wanna z hydromasażem wanna spa


  HotSpring Highlife Triumph Jacuzzi ogrodowe całoroczne wanna z hydromasażem 7 osób  Jacuzzi ogrodowe HotSpring Highlife Triumph - woda pod pełną kontrolą

  Krystalicznie czysta woda rodem z górskiego strumienia. Wanny Triumph kryją w sobie najlepsze rozwiązania do pielęgnacji wody i są przygotowane do podłączenia systemu solnego FreshWater, dostępnego jako opcja, aby dodatkowo ograniczyć użycie środków chemicznych.

  Woda w jacuzzi jest w 100% filtrowana (to znaczy, że nie posiada obiegów niefiltrowanych). Wbrew temu, co myślisz - nie jest to jeszcze standard w wannach, a powinien być. W wielu modelach jacuzzi woda trafiająca do dych nie jest poddawana filtracji - właśnie tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne. Oczyszczanie całej wody w wannach spa jest to bardzo ważny element w drodze po zdrowie, a właśnie o zdrowie chodzi w spa.


  Filtry Tri-X to filtry wielokrotnego użytku, które korzystają z wyjątkowej trójwymiarowej technologii pozwalającej na przefiltrowanie większej objętości wody niż tradycyjne filtry papierowe. To sprawia, że stanowią ważny element systemu 100-procentowej filtracji wody bez obiegów niefiltrowanych. Ich konstrukcja pozwala uzyskać dużo większą efektywną powierzchnię filtracji w porównaniu do filtrów papierowych tej samej wielkości, przez co dużo rzadziej wymagają czyszczenia. A kiedy już chcesz je wyczyścić możesz je wygodnie umyć w domowej zmywarce  Mniejsze zużycie energii z wanną spa HotSpring Highlife Triumph to czysty zysk

  Wanna będzie czekać zagrzana i gotowa zawsze kiedy poczujesz taką potrzebę. Kompleksowy system EnergySmart wykorzystuje liczne innowacyjne rozwiązania, dzięki którym utrzymuje pożądaną temperaturę wody jednocześnie zachowując niskie koszty energii.

  Izolacja piankowa to wielowarstwowa izolacja pianą o różnej gęstości podobna jest do tej wykorzystywanej w komercyjnych zamrażarkach. Dzięki tej unikalnej technice unika się szczelin i pustych przestrzeni w pianie, aby ulepszyć w ten sposób wydajność energetyczną. Karbowana konstrukcja na spodzie wanny zwiększa wydajność energetyczną, tworząc izolacyjną komorę powietrzną i minimalizując kontakt z zimnym podłożem.

  Pokrywy HotSpring przeznaczone są specjalnie do wanien HotSpring, aby zapewnić ich dobre przywieranie i zmniejszyć straty ciepła. Pokrywa z gęstej piany posiada zamki chroniące przed dostępem dzieci, spełniając najwyższe normy bezpieczeństwa. Wanny z kolekcji Highlife są wyposażone w energooszczędne uszczelnienie zapobiegające utracie ciepła w środkowej części pokrywy.

  Pompa obiegowa SilentFlo 5000 to zaprojektowana specjalnie do wanien pompa, która nieprzerwanie, 24 godziny na dobę, wprowadza w obieg wodę w wannie, zużywając mniej energii niż 40W energii. Dowolny komputer zużywa trzy razy tyle. Nie stosuj pomp dużej mocy - zmniejszasz w ten sposób koszty energii oraz zużycie sprzętu. 


  HotSpring Highlife Grande Jacuzzi ogrodowe całoroczne wanna z hydromasażem 7 osób


  HotSpring Highlife Grande Jacuzzi ogrodowe całoroczne wanna z hydromasażem 7 osób  Minibasen z hydromasażem HotSpring Highlife Triumph - sterowanie na miarę XXI wieku

  Triumph to intuicyjne sterowanie, proste, ale oferujące zaawansowane możliwości kontroli. Jacuzzi z kolekcji Highlife są wyposażone w wyjątkowy pilot działający bezprzewodowo z ekranem dotykowym, który ma zasięg 9 metrów. Duży, wodoodporny, kolorowy ekran dotykowy LCD wyświetla ikony i menu widoczne dobrze zarówno w dzień, jak i w nocy.

  Możesz być pewny, że woda w wannie firmy HotSpring jest ciepła i gotowa do kąpieli jeszcze zanim wejdziesz do środka. Kontrolka statusu On/Ready jest widoczna nawet z zamkniętą pokrywą. Pełni ona także funkcję diagnostyczną, ponieważ sygnalizuje, że wanna wymaga uwagi. Same ustawienia można zapisać - oświetlenie i kierunek dysz. Odtwarzasz je jednym kliknięciem. Opcja szybkiego czyszczenia  - dziesięciominutowy cykl - jest idealny do odświeżenia wody po kąpieli lub podczas dodawania środków czyszczących. Ją także uruchomisz jednym kliknięciem.  Legendarna jakość wanny spa z hydromasażem HotSpring Highlife Triumph

  HotSpring już od ponad 40 lat dzierży palmę pierwszeństwa w branży. Kolekcja Highlife jest zwieńczeniem dziedzictwa i reprezentuje szczyt designu i luksusu w branży jacuzzi. Pod piękną bryłą zewnętrzną znajduje się wytrzymała, polimerowa konstrukcja nośna i podstawa zapewniająca trwałość i długą żywotność, która nigdy nie zardzewieje ani nie zgnije.  Boki podstawy są podniesione, tworząc barierę dla warunków atmosferycznych. Dzięki takiej konstrukcji wanna wygląda, jakby się unosiła, a efekt ten jest dodatkowo podkreślony oświetleniem pod obudową.


  HotSpring Highlife Grande Jacuzzi ogrodowe całoroczne wanna z hydromasażem 7 osób


  HotSpring Highlife Grande Jacuzzi ogrodowe całoroczne wanna z hydromasażem 7 osób  Wizualnie olśniewająca wanna spa zewnętrzna HotSpring Highlife Triumph

  Triumph to nowy wymiar piękna - barwna paleta kolorów i wizualne niuanse tworzą spójną, widowiskową całość. Przemyślana budowa, w tym starannie zaprojektowane niecka, to wizja projektantów, którzy dostali wolną rękę przy tworzeniu urządzenia . Detale przypominające spływający wodospad w narożnikach wanny idealnie łączą wizualnie nieckę z obudową. Wszystko razem tworzy piękny i skupiający na sobie uwagę punkt w otoczeniu.

  Wśród wariantów wykończenia znajdziesz faktury i odcienie inspirowane drewnem, metalem i kamieniem. Kiedy połączysz je z niecką w jednym z wielu wybranych przez projektantów kolorów, możesz stworzyć zestawienie w stylistyce, która będzie idealnie odpowiadała Twoim oczekiwaniom - od klasycznej do nowoczesnej

  Oświetlenie Luminescence - rozświetli delikatnie ciemną noc. Baw się kolorem podczas spotkań z przyjaciółmi lub stwórz nastrój podczas zachodu słońca. Podział na strefy pozwoli Ci z łatwością dopasować światło do nastroju.


  Kolory jacuzzi HotSpring Highlife Triumph do wyboru - tak jak chcesz

  HotSpring Highlife Triumph oferuje możliwość doboru wzornictwa. Bogate, żywe barwy, klasyczna biel albo krzykliwe wzornictwo na miarę naszych czasów. Jakie wzory Ty wybierzesz?

  Aktualny konfigurator barw można znaleźć na stronie producenta HotSpring.

  HotSpring Highlife Aria Jacuzzi ogrodowe całoroczne wanna z hydromasażem 5 osób


  Więcej możliwości? Tak - z jacuzzi ogrodowym HotSpring Highlife Triumph

  Bezprzewodowy system rozrywki dokłada kolejny wymiar radości, którą da Ci wanna spa. To dodatkowa opcja, którą można dodać w każdej chwili.

  • Technologia BluetoothSłuchaj muzyki i oglądaj filmy online lub korzystając z własnej biblioteki. Z łatwym w użyciu systemem z technologią bezprzewodową Bluetooth wybór należy do Ciebie. 

  • Wysokiej jakości dźwiękSystem dźwiękowy składa się z mocnego wzmacniacza oraz opcjonalnie subwoofera, który zwiększa głośność i wzmacnia basy. Głośniki o wysokiej odporności na ekstremalne warunki atmosferyczne można zamontować w górnej krawędzi wanny. Dzięki temu, że są wysuwane będziesz mógł się delektować muzyką w wannie i poza nią.

  • Technologia HD w wannie z hydromasażemDostępny w opcji ekran pogodoodporny o wysokiej rozdzielczości i przekątnej 56 cm robi wrażenie. Oglądaj na nim rozgrywki sportowe lub ulubione seriale. Wejścia HDMI i USB pozwalają na podłączenie rożnych urządzeń i odtwarzaczy przekazujących sygnał zarówno zdalnie, jak i przewodowo. Ten monitor można sparować z bezprzewodowym systemem audio.


  System CoolZone
  umożliwia szybkie podgrzewanie oraz schłodzenie wody – tego nie potrafi większość wanien spa. To kolejna dodatkowa opcja do zainstalowania w Twoim jacuzzi. Nie ma nic przyjemniejszego niż zanurzyć się w ciepłej, kojącej wodzie w chłodną, rześką noc, ale za to w upalny, słoneczny dzień miło jest odświeżyć się w chłodnej kąpieli.  Dzięki temu rozwiązaniu Ty i Twoja rodzina częściej będziecie mogli korzystać z kąpieli w swoim ogrodowym spa niezależnie od pory roku.

  • W ciągu dnia to świetna baza dla dzieci, w której mogą się pluskać i bawić, zaś wieczorem ustronie z ciepłą wodą, gdzie Ty możesz się odprężyć po długim dniu. Bardziej zaawansowanym sportowcom obniżenie temperatury wody pomoże odprężyć bolące mięśnie po intensywnym treningu.

  • Wanna spa to inwestycja, dlatego tak ważne jest, aby wykorzystać ją do granic możliwości i czerpać z niej jak najwięcej radości. System CoolZone daje Ci więcej okazji do tego, aby z niej korzystać, ponieważ zapewnia większy zakres temperatur niż tradycyjne zewnętrzne spa.

  • System CoolZone firmy Hot Spring to idealne rozwiązanie dla osób mieszkających w miejscach o gorącym klimacie, dziadków i rodzin z małymi dziećmi czy sportowców zainteresowanych kąpielami chłodzącymi.


  Pokrywy
  jacuzzi to ważna rzecz. Dzięki patentowanym systemom podnoszącym pokrywę otwieranie i zamykanie wanny jest bajecznie proste. Nie musisz już przeciągać pokrywy po podłożu, aby zakryć lub odkryć wannę - z tymi systemami żywotność pokrywy się wydłuży. Do wyboru są cztery systemy, aby sprostać wymaganiom każdego użytkownika. Warto się zastanowić nad takim rozwiązaniem dodatkowym, dostępnym opcjonalnie.

  • CoverCradle: pozwól systemowi CoverCradle za ciebie wykonać ciężką robotę przy podnoszeniu pokrywy! Ten wytrzymały system jest wyposażony w super-płynny mechanizm oraz podwójne siłowniki pneumatyczne, które utrzymają pokrywę o dowolnym rozmiarze. Wymaga 61 cm wolnej przestrzeni.

  • CoverCradle II: to wersja systemu podnoszącego CoverCradle przeznaczona do lżejszej pracy. Zdejmowanie pokrywy ułatwia pojedynczy siłownik pneumatyczny. Wymaga 61 cm wolnej przestrzeni.

  • UpRite: system Uprite, idealny w przypadku ciasnych przestrzeni i wanien wbudowanych, zapewnia poczucie prywatności, utrzymując złożoną pokrywę w pozycji pionowej. Wymaga 18 cm wolnej przestrzeni.

  • Lift’n Glide: system Lift’n Glide jest prosty w obsłudze: należy podnieść pokrywę, przesunąć ją do tyłu i delektować się kąpielą. Wymaga 36 cm wolnej przestrzeni.


  Specyfikacja jacuzzi ogrodowego HotSpring Highlife Triumph

  • Liczba miejsc (osoby dorosłe): 4

  • Miejsca leżące: 2
  • Wymiary (cm): 236 x 188 x 84

  • Pojemność wody (litrów): 1275

  • Masa bez wody (kg): 265

  • Masa łączna (woda, 4 osób ~80kg) (kg): 1860

  • Dysze łącznie: 27

  • Przykrycie winylowe: do wyboru szary lub brązowy
  • System BellaFontana: NIE

  • System Luminescence: TAK

  • Zasilanie: 230V

  Pompy dysz

  • WaveMaster: 9000

  • Praca ciągła (KM): 2,5

  • Moment krytyczny (KM): 5,2

  Filtracja

  • Efektywna powierzchnia filtracyjna, łatwy dostęp (m2): 18

  • Liczba filtrów Tri-X: 3

  Grzałka

  • 1500W

  Pompa wody

  • SilentFlo 5000

  HotSpring
  Triumph

  Opis

  Pojemność
  1201-1300L
  Liczba miejsc
  4
  Ilość leżanek
  2

  Specyficzne kody

  Dla tego produktu nie ma jeszcze wystawionych opinii.

  Napisz opinię produktu.
  HotSpring Highlife Triumph Jacuzzi ogrodowe całoroczne wanna z hydromasażem 4 osoby

  16 innych produktów w tej samej kategorii: