HotSpring Highlife Envoy Jacuzzi ogrodowe całoroczne wanna z hydromasażem 5 osób
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

HotSpring Highlife Envoy Jacuzzi ogrodowe całoroczne wanna z hydromasażem 5 osób

 • Envoy to spore, oszczędne, 5-osobowe jacuzzi ogrodowe oferujące wszystko, co najlepsze.
 • Duża ilość miejsca to wygoda dla każdego użytkownika.
 • Woda filtrowana w 100% to najlepsze możliwe rozwiązanie dla zdrowia.
 • Przyjazna środowisku - wykonana z myślą o oszczędzaniu energii tam, gdzie to możliwe.
 • Możliwość dobrania koloru niecki i wykończenia zgodnie z własną wizją.
0,00 zł (brutto) 0,00 zł (netto)
Brutto
Kontakt
Potrzebujesz informacji? biuro@sauneo.pl
Dostawa
Sprawdź szczegóły dostawy

Jacuzzi ogrodowe HotSpring Highlife Envoy 5-osobowe

Highlife Envoy to 5-osobowa, ogrodowa wanna spa z hydromasażem. Duża ilość funkcji relaksujących pomoże znaleźć najbardziej relaksujące warunki, a natryski różnego rodzaju nie pozwolą wkraść się monotonii.

Doświadczenie HotSpring pozwoliło opracować perfekcyjną ergonomię, dzięki której każda z osób ma dużo miejsca i może w wygodnej pozycji delektować się ciepłą kąpielą i zdrowotnym masażem całego ciała. W niecce znajduje się leżanka oraz fotel kapitański - miejsca, w których czujesz się bardziej wyjątkowo.

Fontanna BellaFontana i system świateł Luminescence sprawia, że jacuzzi staje się miejscem relaksu, lecz równie dobrze może być miejscem zabawy i rozmów z przyjaciółmi. Opatentowane systemy filtracyjne HotSpring dbają o czystość wody i jej stan, tworząc warunki sprzyjające odpoczynkowi. Przykrycie winylowe w zestawie.

Minimum problemów, maksimum radości z jacuzzi ogrodowym HotSpring Highlife Envoy

Jacuzzi Envoy to duże urządzenie dla całej rodziny. W życiu tak jest, że im większa skala przedsięwzięcia, tym więcej problemów się pojawia. Prowadzeni doświadczeniem projektanci z HotSpring stworzyli wannę spa, która redukuje ilość problemów oraz czas, jaki trzeba poświęcić urządzeniu, dodając elementy, które jeszcze skuteczniej pozwolą Ci się odprężyć.

Oto rozwiązania zastosowane w Envoy:

 • 43 dysze do masażu - wiele funkcji masujących i odprężających pozwoli zapomnieć o problemach 
 • Przemyślany system filtracji oraz filtry Tri-X - są to rozwiązania firmy zapewniające stuprocentową filtrację wody
 • System EnergySmart i pełna, piankowa izolacja - oszczędzają ogromne ilości energii potrzebnej do działania jacuzzi
 • Sterowanie bezprzewodowe - wszystkie ustawienia w zasięgu ręki, nawet wtedy, gdy jesteś w jacuzzi
 • Polimerowa konstrukcja - jeden z najtrwalszych materiałów osadzony na solidnej ramie to długa żywotność konstrukcji

Systemy dysz wanny spa HotSpring Highlife Envoy - tutaj dzieje się magia

 • 1x Moto-Massage DX - dwa potężne strumienie wody, poruszające się po Twoich plecach w górę i w dół Masaż jedyny w swoim rodzaju za sprawą dysz wodnych zaprojektowanych przez HotSpring. Dzięki ruchomej konstrukcji Ty możesz siedzieć wygodnie, a masaż obejmuje plecy, relaksując je.
 • 10x Dysza Hydrostream - stały i silny masaż wodny. Rozlokowane w kilku miejscach, obok innych dysz, doskonale wspomagają masaż swoim mocnym strumieniem wodnym.
 • 2x strumień Quartet - umieszczone nad dyszą Moto-Massage, skierowane na szyję Mocny, kierunkowy strumień masuje najbardziej zmęczone mięśnie naszego ciała - mięśnie szyjne. Quartet współpracują z dyszami Moto-Massage, dzięki czemu plecy i szyja jest relaksowana jednocześnie.
 • 3x Footstream - dwa razy silniejszy strumień, który relaksuje obolałe stopy Nakierowany w stałym kierunku silny strumień wody, który wpływa kojąco na nadmiernie zmęczone stopy.
 • 2x Dysze Hydromasażu Rotacyjne - kolejne wyjątkowe rozwiązanie w postaci mocnego, obracającego się strumienia Znajdujący się na wysokości pleców dynamiczny strumień rozkładający się po naszych plecach.
 • 2x SoothingStream - zestaw 7 subtelnych strumieni relaksujących plecy i ramiona Strumienie niezbyt silne, ale skierowane w kilka punktów wywierają delikatny wpływ na zmęczoną, górną partię pleców, usuwając powoli zmęczenie.
 • 3x Kontrolowane Dysze - zestaw dysz, które można skierować wedle upodobania Dzięki temu rozwiązaniu możesz wykonać masaż dokładnie taki, jakiego pragniesz.
 • 19x Dysz Precision - silna wiązka strumieni dla górnej części ciała Punktowa stymulacja stopniowo rozluźnia mięśnie pleców i karku. Interesująca alternatywa dla silnych strumieni.
 • 2x Dysza Rotacyjna Precision - silny, wąski strumień do intensywnej regeneracji. Precyzyjny natrysk trafiający punktowo w ciało, dodatkowo obraca się, stymulując różne punkty pleców.

Minibasen z hydromasażem - woda pod pełną kontrolą

Czysta woda niemal wprost z górskiego strumienia. Wanny Envoy kryją w sobie najlepsze rozwiązania do pielęgnacji wody i są przygotowane do podłączenia systemu solnego FreshWater, dostępnego jako opcja, aby dodatkowo ograniczyć użycie środków chemicznych.Woda w jacuzzi jest w 100% filtrowana (to znaczy, że nie posiada obiegów niefiltrowanych). Wbrew temu, co sądzisz - nie jest to jeszcze standard w wannach, a powinien być. W wielu modelach jacuzzi woda trafiająca do dych nie jest poddawana filtracji - właśnie tam, gdzie jest to najważniejsze. Oczyszczanie całej wody w wannach spa jest to bardzo ważny element w drodze po zdrowie, a właśnie o zdrowie w tym chodzi.

Filtry Tri-X to filtry wielokrotnego użytku, które korzystają z wyjątkowej trójwymiarowej technologii pozwalającej na przefiltrowanie większej objętości wody niż tradycyjne filtry papierowe. To sprawia, że stanowią ważny element systemu 100-procentowej filtracji wody bez obiegów niefiltrowanych. Ich konstrukcja pozwala uzyskać dużo większą efektywną powierzchnię filtracji w porównaniu do filtrów papierowych tej samej wielkości, przez co dużo rzadziej wymagają czyszczenia. A kiedy już chcesz je wyczyścić możesz je wygodnie umyć w domowej zmywarce. 

Jacuzzi zewnętrzne HotSpring Highlife Envoy - mniejsze zużycie energii to czysty zysk

Wanna będzie czekać zagrzana i gotowa zawsze kiedy poczujesz taką potrzebę. Kompleksowy system EnergySmart wykorzystuje liczne nowoczesne rozwiązania, dzięki którym utrzymuje pożądaną temperaturę wody jednocześnie zachowując niskie koszty za prąd.Izolacja piankowa to wielowarstwowa izolacja pianą o różnej gęstości podobna jest do tej wykorzystywanej w komercyjnych zamrażarkach. Dzięki tej unikalnej technice unika się szczelin i pustych przestrzeni w pianie, aby zmaksymalizować w ten sposób wydajność energetyczną. 

Karbowana konstrukcja na spodzie wanny zwiększa wydajność energetyczną, tworząc izolacyjną komorę powietrzną i minimalizując kontakt z zimnym podłożem.Pokrywy HotSpring tworzone są z myślą o wannach HotSpring, aby zapewnić ich dobre przywieranie i zmniejszyć straty ciepła. Pokrywa z gęstej piany posiada zamki chroniące przed dostępem dzieci, spełniając najwyższe normy bezpieczeństwa.

Wanny z kolekcji Highlife są wyposażone w energooszczędne uszczelnienie zapobiegające utracie ciepła w środkowej części pokrywy.Bezawaryjna grzałka No-Fault to tytanowa konstrukcja maksymalnie zwiększająca transfer ciepła do wody, zapewniając jednocześnie najlepszą ochronę przed korozją. Na opatentowaną bezawaryjną grzałkę No-Fault otrzymuje się 5 lat gwarancji bez względu na parametry chemiczne wody. 

Pompa obiegowa SilentFlo 5000 to zaprojektowana specjalnie do wanien pompa, która non stop, 24 godziny na dobę, wprowadza w obieg wodę w wannie, zużywając mniej energii niż 40W energii. Dowolny komputer zużywa trzy razy tyle. Nie stosuj pomp dużej mocy - zmniejszasz w ten sposób koszty energii oraz zużycie urządzenia. 

Sterowanie wanny spa HotSpring Highlife Envoy na miarę XXI wieku

Envoy to intuicyjne sterowanie, proste, ale oferujące zaawansowane możliwości kontroli. Wanny z kolekcji Highlife są wyposażone w wyjątkowy pilot działający bezprzewodowo z ekranem dotykowym, który ma zasięg 9 metrów. Duży, wodoodporny, kolorowy ekran dotykowy LCD wyświetla ikony i menu widoczne dobrze zarówno w dzień, jak i w nocy.

Możesz być pewny, że woda w wannie HotSpring jest ciepła i gotowa do kąpieli jeszcze zanim wejdziesz do środka. Kontrolka statusu On/Ready jest widoczna nawet z zamkniętą pokrywą. Pełni ona także funkcję diagnostyczną, ponieważ sygnalizuje, że wanna wymaga uwagi. Same ustawienia można zapisać - oświetlenie i kierunek dysz. Odtwarzasz je jednym kliknięciem. Opcja szybkiego czyszczenia  - dziesięciominutowy cykl - jest idealny do odświeżenia wody po kąpieli lub podczas dodawania środków czyszczących. Ją także uruchomisz jednym kliknięciem.

Legendarna jakość jacuzzi ogrodowego HotSpring Highlife Envoy

HotSpring już od ponad 40 lat dzierży palmę pierwszeństwa w branży. Kolekcja Highlife jest zwieńczeniem dziedzictwa i reprezentuje szczyt designu i luksusu w branży jacuzzi. Pod piękną bryłą zewnętrzną znajduje się wytrzymała, polimerowa konstrukcja nośna i podstawa zapewniająca trwałość i długą żywotność, która nigdy nie zardzewieje ani nie zgnije.  Boki podstawy są podniesione, tworząc barierę dla warunków atmosferycznych. Dzięki takiej konstrukcji wanna wygląda, jakby się unosiła, a efekt ten jest dodatkowo podkreślony oświetleniem pod obudową.

Wizualnie olśniewająca wanna spa ogrodowa HotSpring Highlife Envoy

Envoy to stylowa wanna spa - barwna paleta kolorów i wizualne niuanse tworzą spójną, widowiskową całość. Starannie zaprojektowane niecka to wizja projektantów, którzy dostali wolną rękę przy tworzeniu urządzenia. Detale przypominające spływający wodospad w narożnikach wanny idealnie łączą wizualnie nieckę z obudową. Wszystko razem tworzy piękny i skupiający na sobie uwagę punkt w otoczeniu.

Wśród wariantów wykończenia znajdziesz faktury i odcienie inspirowane drewnem, metalem i kamieniem. Kiedy połączysz je z niecką w jednym z wielu wybranych przez projektantów kolorów, możesz stworzyć zestawienie w stylistyce, która będzie idealnie odpowiadała Twoim oczekiwaniom - od klasycznej do nowoczesnej. 

Taniec wody BellaFontana -  urozmaici chwile spędzane w ogrodowym spa widokiem i dźwiękiem wyjątkowej aranżacji wodnej. Trzy kolorowe podświetlane łuki wody łączą się ze sobą tworząc niesamowitą fontannę, którą będziesz podziwiać zarówno ze środka, jak i z zewnątrz wanny ogrodowej. Oświetlenie Luminescence - rozświetli delikatnie ciemną noc. Baw się kolorem podczas spotkań ze znajomymi lub stwórz nastrój podczas wieczoru. Podział na strefy pozwoli Ci z łatwością dopasować światło do nastroju.

Kolory jacuzzi HotSpring Highlife Envoy do wyboru - tak jak chcesz

HotSpring Highlife Envoy oferuje możliwość doboru wzornictwa. Bogate, żywe barwy, klasyczna biel albo krzykliwe wzornictwo na miarę naszych czasów. Jakie wzory Ty wybierzesz? Aktualny konfigurator barw można znaleźć na stronie producenta HotSpring.

Jacuzzi całoroczne HotSpring Highlife Envoy - więcej możliwości?

Bezprzewodowy system rozrywki dokłada kolejny wymiar radości, którą da Ci wanna spa. To dodatkowa opcja, którą można dodać w każdej chwili.

 • Technologia BluetoothSłuchaj muzyki i oglądaj filmy online lub korzystając z własnej biblioteki. Z łatwym w użyciu systemem z technologią bezprzewodową Bluetooth wybór należy do Ciebie. 

 • Wysokiej jakości dźwiękSystem dźwiękowy składa się z mocnego wzmacniacza oraz opcjonalnie subwoofera, który zwiększa głośność i wzmacnia basy. Głośniki o wysokiej odporności na ekstremalne warunki atmosferyczne można zamontować w górnej krawędzi wanny. Dzięki temu, że są wysuwane będziesz mógł się delektować muzyką w wannie i poza nią.

 • Technologia HD w wannie z hydromasażemDostępny w opcji ekran pogodoodporny o wysokiej rozdzielczości i przekątnej 56 cm robi wrażenie. Oglądaj na nim rozgrywki sportowe lub ulubione seriale. Wejścia HDMI i USB pozwalają na podłączenie rożnych urządzeń i odtwarzaczy przekazujących sygnał zarówno zdalnie, jak i przewodowo. Ten monitor można sparować z bezprzewodowym systemem audio.


System CoolZone
umożliwia szybkie podgrzewanie oraz schłodzenie wody – tego nie potrafi większość wanien spa. To kolejna dodatkowa opcja do zainstalowania w Twoim jacuzzi. Nie ma nic przyjemniejszego niż zanurzyć się w ciepłej, kojącej wodzie w chłodną, rześką noc, ale za to w upalny, słoneczny dzień miło jest odświeżyć się w chłodnej kąpieli.  Dzięki temu rozwiązaniu Ty i Twoja rodzina częściej będziecie mogli korzystać z kąpieli w swoim ogrodowym spa niezależnie od pory roku.

 • W ciągu dnia to świetna baza dla dzieci, w której mogą się pluskać i bawić, zaś wieczorem ustronie z ciepłą wodą, gdzie Ty możesz się odprężyć po długim dniu. Bardziej zaawansowanym sportowcom obniżenie temperatury wody pomoże odprężyć bolące mięśnie po intensywnym treningu.

 • Wanna spa to inwestycja, dlatego tak ważne jest, aby wykorzystać ją do granic możliwości i czerpać z niej jak najwięcej radości. System CoolZone daje Ci więcej okazji do tego, aby z niej korzystać, ponieważ zapewnia większy zakres temperatur niż tradycyjne zewnętrzne spa.

 • System CoolZone firmy Hot Spring to idealne rozwiązanie dla osób mieszkających w miejscach o gorącym klimacie, dziadków i rodzin z małymi dziećmi czy sportowców zainteresowanych kąpielami chłodzącymi.


Pokrywy
jacuzzi to ważna rzecz. Dzięki patentowanym systemom podnoszącym pokrywę otwieranie i zamykanie wanny jest bajecznie proste. Nie musisz już przeciągać pokrywy po podłożu, aby zakryć lub odkryć wannę - z tymi systemami żywotność pokrywy się wydłuży. Do wyboru są cztery systemy, aby sprostać wymaganiom każdego użytkownika. Warto się zastanowić nad takim rozwiązaniem dodatkowym, dostępnym opcjonalnie.

 • CoverCradle: pozwól systemowi CoverCradle za ciebie wykonać ciężką robotę przy podnoszeniu pokrywy! Ten wytrzymały system jest wyposażony w super-płynny mechanizm oraz podwójne siłowniki pneumatyczne, które utrzymają pokrywę o dowolnym rozmiarze. Wymaga 61 cm wolnej przestrzeni.

 • CoverCradle II: to wersja systemu podnoszącego CoverCradle przeznaczona do lżejszej pracy. Zdejmowanie pokrywy ułatwia pojedynczy siłownik pneumatyczny. Wymaga 61 cm wolnej przestrzeni.

 • UpRite: system Uprite, idealny w przypadku ciasnych przestrzeni i wanien wbudowanych, zapewnia poczucie prywatności, utrzymując złożoną pokrywę w pozycji pionowej. Wymaga 18 cm wolnej przestrzeni.

 • Lift’n Glide: system Lift’n Glide jest prosty w obsłudze: należy podnieść pokrywę, przesunąć ją do tyłu i delektować się kąpielą. Wymaga 36 cm wolnej przestrzeni.


Specyfikacja wanny spa HotSpring Highlife Envoy

 • Liczba miejsc (osoby dorosłe): 5 

 • Miejsca leżące: 1
 • Wymiary (cm): 236 x 231 x 97

 • Pojemność wody (litrów): 1475

 • Masa bez wody (kg): 375

 • Masa łączna (woda, 5 osób ~80kg) (kg): 2250

 • Dysze łącznie: 43

 • Przykrycie winylowe: do wyboru szary lub brązowy

 • System BellaFontana: TAK

 • System Luminescence: TAK

 • Zasilanie: 230V

Pompy dysz

 • WaveMaster: 9200 oraz 9000

 • Praca ciągła (KM): 2,5+2,5

 • Moment krytyczny (KM): 5,2+5,2

Filtracja

 • Efektywna powierzchnia filtracyjna, łatwy dostęp (m2): 30

 • Liczba filtrów Tri-X: 5

Grzałka

 • Titanium No-Fault® 1500W

Pompa wody

 • SilentFlo 5000

Envoy