Zestaw do sauny — cebrzyk, chochla, termohigrometr, olejki zapachowe
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Zestaw akcesoria do sauny ceber chochla termohigrometr zapachy

Klasyczny zestaw akcesoriów do sauny wysokiej jakości firmy Sentiotec.

  • ceber - tradycyjny, drewniany, wraz z chochlą do polewania

  • termohigrometr - rzecz niezbędna w każdej saunie

  • klepsydra - z sauny korzystamy zazwyczaj w 15-minutowych odstępach

  • zapachy - dodatkowe doznania zmysłowe gwarantują doświadczenie jak żadne inne

439,00 zł (brutto) 356,91 zł (netto)
Brutto Indywidualny czas wysyłki
Kontakt
Potrzebujesz informacji? biuro@sauneo.pl
Dostawa
Sprawdź szczegóły dostawy

Markowy zestaw do sauny Sentiotec

Kompletny zestaw akcesoriów do sauny od firmy Sentiotec. Wysoka jakość drewna i precyzja wykonania sprawiają, że zestaw ten jedyny w swoim rodzaju. Zestaw pozwala poczuć ducha tradycyjnej sauny poprzez polewanie kamieni, a klepsydra sugeruje czas pobytu, który zapewnia najlepsze wrażenia i odprężenie. 

Zadowolenie płynące z sauny

Akcesoria do sauny to ważny element, aby poczuć fińską saunę. Ważna jest przede wszystkim jakość wykonania, która bezpośrednio wpływa na komfort i bezpieczeństwo podczas kąpieli. Ten zestaw powstał z najlepszego drewna, elementy wykonano ręcznie z uwagą i dokładnie wyprofilowane, aby idealnie się z nich korzystało. Dodatkowo w zestawie otrzymujesz olejki zapachowe do sauny, które pomagają wypełnić saunę relaksującymi zapachami. Pomagają one się zrelaksować, pozytywnie wpływają na organizm i redukują zmęczenie. 

Akcesoria do sauny, które otrzymasz:

  • ceber 4L - praktyczny rozmiar z plastikowym wkładem chroniącym drewno

  • chochla - wygodnie i pewnie leży w dłoni, gotowa do chlustania wodą

  • termohigrometr - odpowiednia temperatura i wilgotność pozwolą poczuć radość z korzystania z sauny

  • klepsydra - odmierza 15 minut, które jest uznawane za optymalny czas pobytu w saunie

  • olejki zapachowe 5x10ml - angażujemy dodatkowe zmysły, aby skuteczniej się odprężyć i pozbyć stresu

Zapachy olejków: mięta, pomarańcza, sosna, eukaliptus, melisa.

Ceber

Drewniane wiadro wysokiej jakości z wkładem wykonanym z tworzywa sztucznego. Pojemność 4L. Solidna konstrukcja i klasyczny design. Do każdej sauny fińskiej (suchej) oraz dwufunkcyjnej, gdzie możesz polewać kamienie.

Chochla

Klasyczna, drewniana łyżka do nabierania wody z cebra. Długość dopasowana do rozmiaru cebra. Kształt czerpaka zapewnia bezpieczeństwo podczas wytwarzania pary, gdy polewamy kamienie w piecu wodą.

Pamiętaj! Ceber i czerpak powinny zawsze zostać wysuszone po użyciu. Najlepiej zabrać je z sauny po zakończonej kąpieli. Zabrudzenia możesz usunąć letnią wodą z mydłem i miękką gąbką.

Termohigrometr

Dwa w jednym: termometr oraz higrometr. Zwiększa bezpieczeństwo poprzez pomiar kontrolny temperatury oraz wilgotności panujących w saunie. Dzięki temu możemy dowiedzieć się jakie warunki są dla nas relaksujące.

Klepsydra

Klasyczna, dekoracyjna klepsydra piaskowa mierząca 15 minut. Pomaga przy ustaleniu, jaki czas kąpieli odpręża najbardziej, a jaki już męczy. Ponadto czuwa nad bezpieczeństwem - 15 minut to optymalny czas pobytu na jednej kąpieli. Czas w saunie jest bardzo ważny — każda osoba inaczej znosi tak ekstremalne warunki.

Olejki zapachowe

Relaks w saunie to najważniejszy element kąpieli. Olejki zapachowe pobudzają zmysł zapachu, a to pozwala jeszcze skuteczniej się odprężyć i zapomnieć o problemach oraz stresie.

Jak używać olejków?

Kilka kropel dodaj bezpośrednio do wody nabranej do chochli. Za każdym razem możesz dodać innego olejku, zmieniając w ten sposób doznania zapachowe w saunie.

1-028-648
6417659012607