Ceber chochla termo-higrometr klepsydra do sauny Harvia
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Ceber chochla termo-higrometr klepsydra do sauny Harvia

Zestaw drewnianych akcesoriów Harvia do Twojej sauny! Markowe akcesoria to gwarancja satysfakcji i dobrej zabawy w saunie. Drewniany ceber i chochla, dzięki którym wygodnie polejesz kamienie wodą. Termohigrometr wskaże aktualne pomiary z pomocą czytelnych zegarów. Z pomocą klepsydry idealnie wybierzesz moment, aby zrobić sobie przerwę i maksymalnie wykorzystać płynącą z kąpieli radość.

377,00 zł (brutto) 306,50 zł (netto)
Brutto Wysyłka w ciągu 2-4 dni roboczych
Kontakt
Potrzebujesz informacji? biuro@sauneo.pl
Dostawa
Sprawdź szczegóły dostawy

Zestaw do sauny Harvia — Ceber Chochla Termo-higrometr Klepsydra

Zestaw akcesoriów do sauny Harvia zawiera ceber i chochlę, a także czytelny termohigrometr i klepsydrę. Fiński producent znany na całym świecie swoje akcesoria produkuje z wysokiej jakości drewna, odpornych na wysokie temperatury, ale jednocześnie z eleganckim wyglądem i tradycyjnym stylem.

To kompletny zestaw - z jego pomocą sprawdzisz temperaturę i wilgotność kąpieli, sprawdzisz jak długo już jesteś w saunie i kiedy dobrze jest zrobić przerwę, aby sauna była przyjemnością. Polewanie kamieni z pomocą chochli i wiadra jest proste i bezpieczne, a ilość gorącej pary zadowoli każdego.

Akcesoria, które otrzymasz w zestawie saunowym:

  • Cebrzyk
  • Chochla
  • Termo-higrometr
  • Klepsydra

Ceber drewniany do sauny

Cebrzyk do polewań w saunie wykonany jest z drewna z klasycznymi obejmami wokół, a także wyposażony we wkład z tworzywa sztucznego, który zapewnia dłuższą żywotność produktu i niezwykle łatwe czyszczenie.

Chochla drewniana  do sauny

Nieodłączną częścią fińskiej sauny są chochle do polewania kamieni wodą. Dołącz do swojego cebra klasyczną drewnianą chochlę, zakończoną pętlą ze sznurka, dzięki czemu można ją zawiesić po seansie w saunie do wyschnięcia.

Termo-higrometr do sauny

Niezawodny termo-higrometr Harvia pozwoli na bieżąco monitorować temperaturę i wilgotność panujące w saunie.

Klepsydra do sauny

Klepsydra do sauny Harvia jest stylowym, dekoracyjnym chronometrem. Możesz użyć klepsydry, aby wskazać odpowiedni czas kąpieli lub po prostu zobaczyć, ile czasu minęło. Piasek odlicza 15 minut. Klepsydra do sauny Harvia to również wspaniały pomysł na prezent dla kogoś, kto ceni naturalną jakość.

Zalety zestawu do saunowania Harvia 

  • Podstawowy zestaw akcesoriów w sam raz do pierwszej sauny.
  • Stylowe wykonanie z drewna pasuje do dowolnego wnętrza sauny.
  • Trwała konstrukcja posłuży wiele wspaniałych lat.
SAC10003, SAC10640, SAS92300, SAC19900