Ręcznik do włosów Rento Kenno
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Ręcznik do włosów Rento Kenno brązowy

Ręcznik Rento Kenno delikatnie osusza włosy, zapewnia im również ochronę w saunie czy spa. Z łatwością zastąpi czapki z których korzystamy w gorących baliach czy jacuzzi. Uniwersalny rozmiar 72 x 30cm. Ręcznik do włosów Rento wykonany jest z bawełny pochodzącej z recyklingu, co nadaje mu naturalną miękkość i żywą fakturę.

57,00 zł (brutto) 46,34 zł (netto)
Brutto
Kontakt
Potrzebujesz informacji? biuro@sauneo.pl
Dostawa
Sprawdź szczegóły dostawy

Ręcznik do włosów Rento Kenno brązowy

Ręcznik Rento Kenno delikatnie osusza włosy, zapewnia im również ochronę w saunie czy spa. Z łatwością zastąpi czapki z których korzystamy w gorących baliach czy jacuzzi. Sprawdzi się podczas domowych zabiegów regenerujących włosy. Uniwersalny rozmiar 72 x 30cm. Ręcznik do włosów Rento Kenno zapinany jest na naturalny guzik, wykonany z łupiny orzecha kokosowego. Dzięki temu turban wygodnie podtrzymuje włosy, bez zbędnego poprawiania. Ręcznik do włosów Rento wykonany jest z bawełny pochodzącej z recyklingu, co nadaje mu naturalną miękkość i żywą fakturę.

Zalety ręcznika do włosów Rento Kenno:

  • Do użytku w saunie, jacuzzi, spa lub podczas zabiegów domowych
  • Delikatnie osusza włosy i bardzo szybko schnie
  • Wygodnie podtrzymuje włosy
  • Wykonany z ekologicznej bawełny z recyklingu
  • Uniwersalny rozmiar 72 x 30cm
  • Materiał 75% bawełna, 25% poliester

Jak dbać o ręcznik do włosów Rento Kenno?

Wyprać przed użyciem. Prać oddzielnie w 40 stopniach. Kurczy się w praniu o około 5%. Po wypraniu rozciągnąć. Prasować w średniej temperaturze. Nie suszyć w suszarce. Nie czyścić chemicznie.

600870
6410416008707