• Nowy

  POKRYWA DO BALII KĄPIELOWEJ KIRAMI | ⌀ 170 / 200 | TWORZYWO ABS / ECO SKÓRA

  Opinie(0)
  1 829,99 zł
  Brutto
  Zapytaj o dostępność: biuro@sauneo.pl

  Bogate wyposażenie dodatkowe do balii ogrodowych

  Pokrowiec do bali kąpielowej jest bardzo przydatnym dodatkiem: przyśpiesza podgrzewanie wody, dłużej utrzymuje ją w cieple i skutecznie optymalizuje nagrzewanie wody również następnego dnia. Pokrywka zapobiega przedostawaniu się zanieczyszczeń do kąpiel, chroni również wnętrze basenu przed promieniowaniem UV. Oprócz tego osłona do bali zwiększa bezpieczeństwo, szczególnie dla rodzin z dziećmi i zwierzętami. 

  Model :
  ⌀ Średnica :
  Ilość

  Dla tego produktu mamy dostępne formy wysyłki:

  Ustalana indywidualnie

  Masz 14 dni kalendarzowych aby odstąpić od zakupu bez podawania przyczyny oraz bez ponoszenia żadnych kosztów. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie klikając tutaj.

    POKRYWA DO BALII KĄPIELOWEJ KIRAMI | ⌀ 170 / 200 cm | TWORZYWO ABS / ECO SKÓRA

  Zrzut ekranu 2021-01-7 o 10-14-38.png

  Cenny i praktyczny dodatek do gorących beczek KIRAMI 

   

  Plastikowa pokrywa ABS wykonana z recyklingu, lub drugi do wyboru wykonany ze skóry ekologicznejPokrowiec do bali kąpielowej jest bardzo przydatnym dodatkiem: przyśpiesza podgrzewanie wody, dłużej utrzymuje ją w cieple i skutecznie optymalizuje nagrzewanie wody również następnego dnia. Pokrywka zapobiega przedostawaniu się zanieczyszczeń do kąpiel, chroni również wnętrze basenu przed promieniowaniem UV. Oprócz tego osłona do bali zwiększa bezpieczeństwo, szczególnie dla rodzin z dziećmi i zwierzętami. Posiada mocny uchwyt, który ułatwia obsługę.


  Zrzut%20ekranu%202021-01-7%20o%2009-44-35.png


  Do pokrywy balii ogrodowej w wersji ABS dołączona jest torba mocująca z trzema gumowymi paskami i pasującymi elementami ze śrubami do mocowania do ściany lufy. Dzięki temu osłona pozostaje na miejscu nawet podczas gorszych burz.

  W osłonie izolacyjnej ze sztucznej sztucznej skóry wieko składa się do środka, a uchwyty po bokach pokrywy ułatwiają podnoszenie i przenoszenie. Zapinanie obejmuje cztery poręczne paski z klamrami i zamkami bezpieczeństwa, które zawsze znajdują się w opakowaniu pokrowca.

  Zalety pokrywy do drewnianej balii ogrodowej z piecem: 

  ✔ Przyśpiesza nagrzanie wody i dłużej utrzymuje jej optymalną temperaturę

  ✔ Chroni przez promieniami UV 

  ✔ Zwiększa bezpieczeństwo 

  Dane techniczne:  KIRAMI
  77PC1900-K 77IC1900U 77IC2600U

  Specyficzne kody

  Dla tego produktu nie ma jeszcze wystawionych opinii.

  Napisz opinię produktu.
  POKRYWA DO BALII KĄPIELOWEJ KIRAMI | ⌀ 170 / 200 | TWORZYWO ABS / ECO SKÓRA

  6 innych produktów w tej samej kategorii: