• Nowy

  DREWNIANA BALIA OGRODOWA Z PIECEM | KIRAMI | ORIGINAL BREEZY M

  Opinie(0)
  13 839,99 zł
  Brutto
  Zapytaj o dostępność: biuro@sauneo.pl

  Wejdź w świat gorących kąpieli w otoczeniu natury

  Szukając niestandardowego sposobu wypoczynku w gronie rodzinnym lub przyjaciół, przychodzi w sukurs balia kąpielowa marki Kirami. To największy producent balii ogrodowych z 20 letnim doświadczeniem w branży - z roczną produkcją dochodzącą do 5000 sztuk, z których każda jest wykonywana ręcznie, z największą precyzją i pieczołowitością, dając tym samym gwarancję najwyższej klasy standardów jakości i bezpieczeństwa. 

  Kolor :
  Kolor wewnętrzny :
  Ilość

  Dla tego produktu mamy dostępne formy wysyłki:

  Ustalana indywidualnie

  Masz 14 dni kalendarzowych aby odstąpić od zakupu bez podawania przyczyny oraz bez ponoszenia żadnych kosztów. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie klikając tutaj.

  DREWNIANA BALIA OGRODOWA Z PIECEM | KIRAMI | ORIGINAL BREEZY M

  Zanurz się w relaksie 

  Szukając niestandardowego sposobu wypoczynku w gronie rodzinnym lub przyjaciół, przychodzi w sukurs balia kąpielowa marki Kirami. To największy producent balii ogrodowych z 20 letnim doświadczeniem w branży - z roczną produkcją dochodzącą do 5000 sztuk, z których każda jest wykonywana ręcznie, z największą precyzją i pieczołowitością, dając tym samym gwarancję najwyższej klasy standardów jakości i bezpieczeństwa. 

  Gorąca beczka jest standardem w wielu fińskich domach i zyskuje popularność w innych rejonach globu, ciesząc się dobrymi opiniami użytkowników. Serię Oryginał Breezy M zaprojektowano mając na uwadze potrzeby każdego użytkownika, niezależnie od wieku i kondycji fizycznej. Balia do kąpieli pomieści od 4-6 osób, będąc tym samym doskonałym i ekskluzywnym pomysłem na czas wolny w towarzystwie najbliższych. I co w tym aspekcie też ważne - drewniana balia do kąpania może być używana przez cały okrągły rok! W upalny dzień skutecznie schłodzi towarzystwo, zimą zaś gorąca temperatura rozgrzeje zziębnięte ciało, odpręży i zrelaksuje.

  Wizualnie, z całą pewnością, gorąca beczka ogrodowa z piecem wprawi Ciebie i towarzystwo w niemały zachwyt - prezentuje się wyśmienicie i będzie znakomitym uzupełnieniem i piękną ozdobą Twojej ogrodowej strefy wypoczynku. A czy za te przyjemności trzeba zapłacić poświęconym czasem na długochłonne i uciążliwe czyszczenie takiej bali z piecem? Wprost przeciwnie! Zastosowano w niej kolorowy basen z elastycznego i trwałego tworzywa sztucznego, będącego uosobieniem łatwości w pielęgnacji. 

  Co jeszcze musisz wiedzieć o Breezy M? 

  "Ruską banię" zbudowano z wysokiej klasy drewna pozyskanego z drzew iglastych, fińskiego świerku, barwionego na kolor ciemnego orzecha i węglaDrewno ma piękną fakturę, jest odporne na podwyższone temperatury i bardzo wytrzymałe. Piec zewnętrzny do bali ogrzewa się drewnem i sprawnie poradzi sobie z nagrzaniem niewielkich basenów w czasie od 2,5 do 3 godzin. Wykonany z specjalnego stopu aluminium, charakteryzujący się świetnym przewodzeniem ciepła i odpornością na korozję. Piec do bali wyposażono w pręt anodowy zapobiegający korozji pieca w przypadku używania środków zawierających chlor. Jest także 1,5 metrowy komin z daszkiem z zestawem przeciwdeszczowym i z aluminiowa osłoną zapobiegająca przypadkowemu dotknięciu gorącego komina.

  Moc pieca do bali to 36 kW, a do wody przekazywane są 22 kW. 

  Zalety drewnianej balii ogrodowej z piecem Breezy M: 

  ✔ Pomieści spore grono przyjaciół i rodziny - nawet 6 osób

  ✔ Ręcznie wykonana z wysokiej klasy fińskiego świerku

  ✔ Łatwa pielęgnacja 

  ✔ Mocny piec opalany drewnem - nagrzanie wody w krótkim czasie 

  ✔ Pręt anodowy zapobiegający korozji pieca przez chlor 

  Dane techniczne:

  Zrzut ekranu 2021-01-5 o 14-46-19.png


  Tak możesz się zrelaksować w...

  KIRAMI Original Breezy M

  KIRAMI
  77OBGST1900CULTSI-CB 77OBGST1900CULTSI-DW

  Specyficzne kody

  Dla tego produktu nie ma jeszcze wystawionych opinii.

  Napisz opinię produktu.
  DREWNIANA BALIA OGRODOWA Z PIECEM | KIRAMI | ORIGINAL BREEZY M

  Zobacz także

  2 innych produktów w tej samej kategorii: