• Nowy

  DREWNIANA BALIA OGRODOWA Z PIECEM | KIRAMI | COMFORT FAMILY M

  Opinie(0)
  17 939,99 zł
  Brutto
  Zapytaj o dostępność: biuro@sauneo.pl

  Wejdź w świat gorących kąpieli w otoczeniu natury

  Drewniana balia ogrodowa z piecem - Comfort Family M to nic innego niż atrakcyjne jacuzzi ogrodoweGorąca beczka jest standardem w wielu fińskich domach i zyskuje popularność w innych rejonach globu, ciesząc się dobrymi opiniami użytkownikówComfort Family M zaprojektowano mając na uwadze potrzeby całej rodziny, niezależnie od wieku i kondycji fizycznej. Balia kąpielowa pomieści od 3 do 5 osób.  

  Kolor :
  Kolor wewnętrzny :
  Ilość

  Dla tego produktu mamy dostępne formy wysyłki:

  Ustalana indywidualnie

  Masz 14 dni kalendarzowych aby odstąpić od zakupu bez podawania przyczyny oraz bez ponoszenia żadnych kosztów. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie klikając tutaj.

  DREWNIANA BALIA OGRODOWA Z PIECEM | KIRAMI | COMFORT FAMILY M

  Spełnij marzenie o rodzinnych gorących kąpielach w otoczeniu natury!

  Co łączy nas z Finlandią - z krajem, z którego pochodzi renomowany producent balii ogrodowych - Kirami? Fina i Polaka brata to, że rodzina jest ważnym elementem w życiu każdego "Kowalskiego" czy "Neminena". I z myślą o niej powstały produkty z serii "Comfort Family". Kirami w przystępnej cenie proponuje balie ogrodowe, będące niesamowitą atrakcją dla wszystkich i niestandardowym spędzeniem czasu we wspólnym gronie. 

  Drewniana balia ogrodowa z piecem - Comfort Family M to sprzęt, który można porównać do naturalnego jacuzzi ogrodowegoGorąca beczka jest standardem w wielu fińskich domach i zyskuje popularność w innych rejonach globu, ciesząc się dobrymi opiniami użytkownikówComfort Family M zaprojektowano mając na uwadze potrzeby całej rodziny, niezależnie od wieku i kondycji fizycznej. Balia kąpielowa pomieści od 3 do 5 osób.  

  Praktyczna i elegancka

  Drewniana balia do kąpania zachwyci jakością wykonania. Zbudowana z wysokiej klasy drewna pozyskanego z drzew iglastych, fińskiego świerku, barwionego na kolor czerni i czekoladowej kawy - mokki. Drewno ma piękną fakturę, jest odporne na podwyższone temperatury i bardzo wytrzymałe.

  Atrakcyjne jest także wnętrze gorącej bani, w dwóch barwach do wyboru - łagodnego beżu i kamiennej szarości. Balia z piecem w środku posiada ławkę o konstrukcji idealnej do wchodzenia i wychodzenia. Oprócz praktyczności i łatwego dostępu, ławka zapewnia też większe bezpieczeństwo.

  Piec zewnętrzny do bali doskonale poradzi sobie z ogrzewaniem niewielkich basenów, wykonany z morskiego aluminium, charakteryzujący się świetnym przewodzeniem ciepła. Jego moc to 36 kW, a do wody przekazywane są 22 kW.

  Zalety drewnianej balii ogrodowej z piecem Comfort Family M: 

  ✔ Pomieści spore grono przyjaciół i rodziny - nawet 5 osób

  ✔ Ręcznie wykonana z wysokiej klasy fińskiego świerku

  ✔ Łatwa pielęgnacja 

  ✔ Mocny piec opalany drewnem - nagrzanie wody w krótkim czasie 

  Dane techniczne:
  Tak możesz się zrelaksować w...

  KIRAMI Comfort Family! 

  KIRAMI
  77CFGEP1900CULTSI-GR 77CFGEP1900CULTSI-GR 77CFBEP1900CULTSI-MO

  Specyficzne kody

  Dla tego produktu nie ma jeszcze wystawionych opinii.

  Napisz opinię produktu.
  DREWNIANA BALIA OGRODOWA Z PIECEM | KIRAMI | COMFORT FAMILY M

  Zobacz także

  2 innych produktów w tej samej kategorii: