• Nowy
  Gorąca balia kąpielowa do ogrodu
  • Gorąca balia ogrodowa Kirami
  • Drewniana balia do kąpieli Kirami Comfort Family L

  Drewniana balia ogrodowa z piecem | Kirami| Comfort Family L

  Opinie(0)
  23 469,99 zł
  Brutto
  Zapytaj o dostępność: biuro@sauneo.pl
  • Drewniana balia do kąpania zachwyci jakością wykonania. Zbudowana z wysokiej klasy drewna pozyskanego z drzew iglastych, fińskiego świerku, barwionego na kolor czerni i czekoladowej kawy - mokki. Drewno ma piękną fakturę, jest odporne na podwyższone temperatury i bardzo wytrzymałe.
  • Atrakcyjne jest także wnętrze gorącej bani, w dwóch barwach do wyboru - łagodnego beżu i kamiennej szarości. Balia z piecem w środku posiada ławkę o konstrukcji idealnej do wchodzenia i wychodzenia. Oprócz praktyczności i łatwego dostępu, ławka zapewnia też większe bezpieczeństwo.
  Kolor :
  Kolor wewnętrzny :
  Ilość

  Dla tego produktu mamy dostępne formy wysyłki:

  Ustalana indywidualnie

  Masz 14 dni kalendarzowych aby odstąpić od zakupu bez podawania przyczyny oraz bez ponoszenia żadnych kosztów. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie klikając tutaj.

  Spełnij marzenie o rodzinnych gorących kąpielach w otoczeniu natury!

  Co łączy nas z Finlandią - z krajem, z którego pochodzi renomowany producent balii ogrodowych - Kirami? Fina i Polaka brata to, że rodzina jest ważnym elementem w życiu każdego "Kowalskiego" czy "Neminena". I z myślą o niej powstały produkty z serii "Comfort Family". Kirami w przystępnej cenie proponuje balie ogrodowe, będące niesamowitą atrakcją dla wszystkich i niestandardowym spędzeniem czasu we wspólnym gronie. 

  Drewnianą balię ogrodową z piecem - Comfort Family L można porównać do "naturalnego jacuzzi ogrodowego". Gorąca beczka jest standardem w wielu fińskich domach i zyskuje popularność w innych rejonach globu, ciesząc się dobrymi opiniami użytkownikówComfort Family L zaprojektowano mając na uwadze potrzeby całej rodziny, niezależnie od wieku i kondycji fizycznej. Balia kąpielowa pomieści od 6 do 8 osób.  


  Praktyczna i elegancka

  Drewniana balia do kąpania zachwyci jakością wykonania. Zbudowana z wysokiej klasy drewna pozyskanego z drzew iglastych, fińskiego świerku, barwionego na kolor czerni i czekoladowej kawy - mokki. Drewno ma piękną fakturę, jest odporne na podwyższone temperatury i bardzo wytrzymałe.

  Atrakcyjne jest także wnętrze gorącej bani, w dwóch barwach do wyboru - łagodnego beżu i kamiennej szarości. Balia z piecem w środku posiada ławkę o konstrukcji idealnej do wchodzenia i wychodzenia. Oprócz praktyczności i łatwego dostępu, ławka zapewnia też większe bezpieczeństwo.

  Piec zewnętrzny do bali doskonale poradzi sobie z ogrzewaniem niewielkich basenów, wykonany z morskiego aluminium, charakteryzujący się świetnym przewodzeniem ciepła. Jego moc to 48 kW, a do wody przekazywane są 35 kW. 

  Zalety drewnianej balii ogrodowej z piecem Comfort Family L: 

  • Pomieści spore grono przyjaciół i rodziny - nawet 8 osób
  • Ręcznie wykonana z wysokiej klasy fińskiego świerku
  • Łatwa pielęgnacja 
  • Mocny piec opalany drewnem - nagrzanie wody w krótkim czasie 

  Dane techniczne:
  Tak możesz się zrelaksować w...

  KIRAMI Comfort Family! 

  KIRAMI
  77CFBEP2600CUBE-GR 77CFGEP2600CUBE-GR 77CFBEP2600CUBE-MO

  Opis

  Ilość osób
  6-8

  Specyficzne kody

  Dla tego produktu nie ma jeszcze wystawionych opinii.

  Napisz opinię produktu.
  Drewniana balia ogrodowa z piecem | Kirami| Comfort Family L

  Zobacz także

  2 innych produktów w tej samej kategorii: