• Nowy
  Olej parafinowy do sauny Harvia 500 ml
  • Olej parafinowy do sauny Harvia 500 ml

  Olej parafinowy do sauny - Harvia - 500 ml

  Opinie(0)
  74,99 zł
  Brutto

  Impregnacja drewna w saunie chroni je na długi czas. Dzięki temu drewno nie wchłania wilgoci ani brudu i zachowuje swoje właściwości i wygląd.

  Ilość

  Dla tego produktu mamy dostępne formy wysyłki:

  Kurier DHL
  Kurier DHL pobranie
  Paczkomaty 24/7
  Paczkomaty 24/7 pobranie

  Masz 14 dni kalendarzowych aby odstąpić od zakupu bez podawania przyczyny oraz bez ponoszenia żadnych kosztów. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie klikając tutaj.

  Olej parafinowy do sauny - Harvia - 500 ml

  Parafinowy olej do impregnacji sauny mocno redukuje ilość wilgoci i brudu, które z czasem wchłaniają ławki w saunie, dzięki czemu zwiększa ich żywotność. Zaleca się użycie oleju parafinowego do sauny 1-2 razy do roku, po wcześniejszym, dokładnym oczyszczeniu sauny. Impregnat do drewna Harvia to preparat, który można wykorzystać na dowolnym rodzaju drewna. Jest bezbarwny, ale skutecznie podkreśla kontrast struktury drewna.

  Specyfikacja 

  • Producent: Harvia
  • Kolor: bezbarwny
  • Opakowanie: 500 ml

  Jak stosować olej parafinowy do sauny?

  Przed rozpoczęciem konserwacji sauny należy dokonać testu, aby sprawdzić jak zmienia się odcień drewna i czy nowy odcień jest zgodny z Twoimi oczekiwaniami. W tym celu nanieś niewielką ilość oleju parafinowego na listwę dolnej ławy sauny. Drewno zawsze ma niepowtarzalny wygląd, jednak olej do sauny nie tylko go poprawia, ale również ma wpływ na żywotność drewna, porowatość i nadaje oryginalny odcień. Powierzchnia drewna musi być całkowicie sucha przed rozpoczęciem zabiegu. Należy założyć rękawice do ochrony rąk, wlać olej parafinowy na gąbkę i rozprowadzić równomiernie. Odstawić na ½-1 godziny, a następnie wytrzeć suchą powierzchnię w razie potrzeby. Nagrzewanie sauny przyspiesza proces suszenia. Butelka oleju parafinowego wystarcza na około 5-10 m2 powierzchni.

  Harvia
  SAC25060

  Specyficzne kody

  Dla tego produktu nie ma jeszcze wystawionych opinii.

  Napisz opinię produktu.
  Olej parafinowy do sauny - Harvia - 500 ml