Olejek do sauny Harvia eukaliptus 400ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Olejek do sauny Harvia eukaliptus 400ml

Orzeźwiający aromat eukaliptusa równoważy umysł, odpręża i ułatwia oddychanie. Eukaliptusowy zapach do sauny Harvia wypełnia pomieszczenie naturalnym, świeżym i pobudzającym zapachem. Dzięki olejku Harvia stworzysz autentyczną atmosferę spa w swojej domowej saunie. 

44,00 zł (brutto) 35,77 zł (netto)
Brutto
Darmowa dostawa dla zamówień od 2000 zł
Potrzebujesz informacji? biuro@sauneo.pl

Olejek do sauny Harvia eukaliptus 400ml

Aromat do sauny Harvia eukaliptusowy to idealny sposób na polepszenie samopoczucia. Stosuje się go w stanach przewlekłego zmęczenia. Działa niezwykle pobudzająco, zapewnia zastrzyk energii, eliminuje również uczucie wyczerpania, redukuje stres i pomaga w uporaniu się z napięciowymi bólami głowy.

Zapach do sauny eukaliptusowy pomaga zwalczać infekcje i zakażenia, działa także rozkurczowo. Znakomicie oczyszcza, dezynfekuje i odkaża. Skraca gojenie się ran i oparzeń, działa kojąco w przypadku ukąszeń i użądleń. Nie tylko łagodzi wszelkiego typu podrażnienia, ale także zabezpiecza przed rozwinięciem zakażeń bakteryjnych, grzybiczych i infekcji wirusowych.

Zalety aromatu do sauny Harvia:

  • Piękny, eukaliptusowy zapach
  • Pojemne opakowanie 400 ml starczy na dłużej
  • Idealny sposób na poprawę samopoczucia
  • Eukaliptus posiada właściwości zdrowotne

Jak stosować koncentrat zapachowy do sauny?

W zależności od żądanego efektu oraz intensywności wybranego aromatu koncentrat do sauny rozcieńczyć w wodzie w proporcji od 5 do 30 ml płynu na 1 litr wody. Koncentratów zapachowych do sauny  należy używać wyłącznie rozcieńczonych z wodą.

SAC25021
6417659030472
Zobacz także