• Nowy
  KAMIENIE DO PIECA DO SAUNY HARVIA 5-10CM 20KG
  • KAMIENIE DO PIECA DO SAUNY HARVIA 5-10CM 20KG

  KAMIENIE DO PIECA SAUNY HARVIA 5-10CM 20KG

  Opinie(0)
  63,99 zł
  Brutto

  Kamienie Harvia są dobierane zgodnie ze starymi tradycjami i dzięki temu zapewniają prawdziwą atmosferę w saunie. Gwarantują bardzo dobre właściwości cieplne Twojej sauny.

  Ilość

  Dla tego produktu mamy dostępne formy wysyłki:

  - Kurier DPD
  - Kurier DPD pobranie

  Masz 14 dni kalendarzowych aby odstąpić od zakupu bez podawania przyczyny oraz bez ponoszenia żadnych kosztów. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie klikając tutaj.

  Kamienie do pieca sauny - Harvia 5 - 10cm / 20kg

  Piec z kamieniami jest sercem każdej sauny. Zadbaj o serce swojej sauny z markowymi kamieniami Harvia i ciesz się idealnym ciepłem. Kamienie do pieca sauny Harvia są dobierane zgodnie ze starymi tradycjami i dzięki temu zapewniają prawdziwą atmosferę w saunie. Gwarantują bardzo dobre właściwości cieplne Twojej sauny. Kamienie do sauny Harvia umożliwiają ich luźne ułożenie, dzięki czemu powietrze może poprawnie przepływać między kamieniami a elementami grzejnymi pieca. To z kolei pozwala Ci cieszyć się odpowiednio nagrzaną sauną, a także zapewnia długą żywotność Twojego pieca.

  Kamienie do sauny suchej — niezbędne w każdej saunie

  Kamienie do sauny Harvia przeznaczone są wyłącznie do elektrycznych pieców oraz pieców opalanych drewnem. Struktura tych kamieni znakomicie kumuluje ciepło. Po polaniu nagrzanych kamieni wodą odparowuje ona z całej ich powierzchni. Przynajmniej raz w roku przychodzi moment, gdy należy wymienić kamienie w Twoim piecu do sauny. Zamiana na nowe kamienie zapewni lepsze „löyly” (wylewanie niewielkich ilości wody na gorące kamienie sauny, aby wytworzyć ciepłą i kojącą parę), a Twój piec do sauny pozostanie w dobrym stanie i będzie poprawnie działać przez bardzo długi czas. Pamiętaj jednak, że nie musisz wyrzucać zużytych kamieni — wykorzystaj je kreatywnie i zwróć naturze! Możesz wyłożyć nimi kwietniki w ogrodzie, wypełnić klomby, pozwól roślinom swobodnie rosnąc między kamieniami. I nie zapomnij o dzieciach — malowanie farbami na kamieniach to świetna zabawa!

  Jakie kamienie do sauny? 

  Wartościowymi kamieniami do pieca sauny są skały magmowe. Mają odpowiednią gęstość, trwałość, sprawiającą, że nie będą kruszyć i właściwe absorbowanie ciepła. Z tego typu otoczaków największą popularnością, wśród miłośników kąpieli saunowych, cieszy się diabaz oliwinowy, a więc taki jak kamienie do sauny harvia. Kanciaste ich kształty zagwarantują z kolei szybsze parowanie, oferując przy tym mocniejszy podmuch pary.

  Zalety kamieni do sauny Harvia

  • Diabaz oliwinowy to najbardziej uznany rodzaj kamieni do sauny
  • Doświadczenie firmy Harvia gwarantuje najwyższą jakość produktu

  Dane techniczne

  • Marka: Harvia
  • Model: AC3000
  • Rozmiar kamieni [cm]: Ø 5-10
  • Waga opakowania [kg]: 20
  • Materiał: diabaz oliwinowy

  Harvia
  AC3000

  Specyficzne kody

  Dla tego produktu nie ma jeszcze wystawionych opinii.

  Napisz opinię produktu.
  KAMIENIE DO PIECA SAUNY HARVIA 5-10CM 20KG

  6 innych produktów w tej samej kategorii: