• Nowy

  CHOCHLA DO SAUNY HARVIA DREWNIANA 48CM

  Opinie(0)
  79,00 zł
  Brutto
  Wysyłka w ciągu 24 godzin

  Dołącz do swojego cebra klasyczną drewnianą chochlę, zakończoną pętlą ze sznurka, dzięki czemu można ją zawiesić po seansie w saunie do wyschnięcia.

  Ilość

  Dla tego produktu mamy dostępne formy wysyłki:

  - Kurier DPD
  - Kurier DPD pobranie

  Masz 14 dni kalendarzowych aby odstąpić od zakupu bez podawania przyczyny oraz bez ponoszenia żadnych kosztów. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie klikając tutaj.

  CHOCHLA DO WODY HARVIA

  Zaprojektuj niepowtarzalny wystrój swojej sauny z akcesoriami marki Harvia - dla jeszcze większych wrażeń z saunowania.

  Kąpiel w saunie jest dopiero wtedy doskonała, gdy można jej zażywać wszystkimi zmysłami. A żeby tak było, wszystko w najdrobniejszych szczegółach musi harmonizować z Twoją indywidualną wizją dobrego samopoczucia i optymalnie odpowiadać Twoim potrzebom.

  Dzięki akcesoriom HARVIA możesz w każdej chwili doposażyć swoją saunę w wiele różnych komponentów dostarczających prawdziwie fińskie sesje saunowania.

  • Marka: Harvia
  • Model: SAC10650
  • Długość [cm]: 48
  • Materiał: drewno i jutowy sznurek

  Nieodłączną częścią fińskiej sauny są chochle do polewania kamieni wodą. Dołącz do swojego cebra klasyczną drewnianą chochlę, zakończoną pętlą ze sznurka, dzięki czemu można ją zawiesić po seansie w saunie do wyschnięcia.

  Z chochlą Harvia o długości 48 cm możesz wciąż na nowo korzystać z intensywnych aromatycznych doznań podczas polewania kamieni wodą.

  Dzięki starannej obróbce i opływowym kształtom chochla jest niezwykle wygodna i praktyczna w użyciu, a jej klasyczny design wpasuje się w każdą saunę - od tych nowoczesnych, aż po tradycyjne.

  Polewanie kamieni wodą wzmaga stymulację termiczną, wywołując na nowo efekt pocenia. Za jednym zamachem otrzymujemy wysoką wilgotność powietrza i silny bodziec termiczny. W czasie pobytu w saunie możesz skorzystać nawet z kilku polewań kamieni wodą.

  Harvia
  SAC10650

  Specyficzne kody

  Dla tego produktu nie ma jeszcze wystawionych opinii.

  Napisz opinię produktu.
  CHOCHLA DO SAUNY HARVIA DREWNIANA 48CM

  16 innych produktów w tej samej kategorii: