Generator pary do łaźni parowej Harvia Helix HGX
Harvia Helix HGX to kompaktowy, a jednocześnie wydajny generator pary do użytku prywatnego i w ośrodkach publicznych. Głównymi założeniami przy powstawaniu generatora Harvia HGX były niezawodność i bezawaryjna praca.
6 172,00 zł
Automatyczny zawór spustowy do generatora pary Harvia
Automatyczny zawór spustowy Harvia to akcesorium przeznaczone do wytwornicy pary Harvia, które ułatwia obsługę urządzenia i wydłuża jego żywotność. Zadaniem zaworu spustowego jest skuteczne spłukiwanie wapna nagromadzonego w wywoływaczu, za pomocą automatycznego rozrządu. Ciesz się dłuższymi okresami międzyserwisowymi dzięki markowym akcesoriom Harvia.
1 544,00 zł
Harvia HGD generator pary do łaźni parowej

Generator pary HGD dostępny w 5 wariantach mocy.
Bardzo wysoka wydajność, doskonały generator do publicznej łaźni parowej.
W zestawie generator, sterownik, czujnik temperatury i jedna dysza.
8 106,00 zł
Harvia HGP - generator pary do łaźni parowej

Generator pary ze sterownikiem do łaźni parowej od największej fińskiej marki z wieloletnimi tradycjami - HARVIA.
Generator pary stworzony dla użytkowników spragnionych regularnych kąpieli parowych. Korzystaj w pełni z dobrodziejstw pary wodnej i w łaźni tureckiej pozwól sobie na chwilę zapomnienia od trosk codzienności. 
Modele z serii HGD to generatory pary o kompaktowych gabarytach, sprawnej wydajności, ze znakomicie wycenionym stosunku jakości do ceny. 
Renomowany fiński producent - HARVIA, przy procesie produkcji, dołożył wszelkich starań, by produkty były przygotowane do pracy cichej i bezawaryjnej. 
18 718,00 zł
Nowy
Kabina łaźnia parowa Harvia Nova
Łaźnia parowa Harvia Nova to wolnostojąca kabina parowa łącząca drewno, metal i szkło w eleganckim designie. Harvia Nova posiada zintegrowany panel parowy, deszczownicę prysznicową oraz prysznic ręczny. Oprócz tego kabina kabina parowa Harvia Nova umożliwia również seanse z aromaterapią i koloroterapią.
Nowy
Prysznic parowy panel Harvia Nova
Panel Harvia Nova to wielofunkcyjne rozwiązanie w eleganckim, minimalistycznym designie. Zbuduj unikalną łaźnię parową według własnych upodobań i wyposaż ją w prysznic parowy Harvia Nova. Harvia Nova posiada zintegrowany panel parowy, deszczownicę prysznicową oraz prysznic ręczny.
Nowy
Prysznic parowy panel Tylö Stella
Tylö Stella to wielofunkcyjny panel parowo-prysznicowy z którym zbudujesz unikalną, domową łaźnię parową. Tylö Stella posiada zintegrowany generator pary i ręczny prysznic. Oprócz tego panel Tylö Stella umożliwia seanse z aromaterapią.
29 399,00 zł