Jacuzzi Christi Spa Silver Star wanna spa z hydromasażem 3-osobowa
Jacuzzi Christi Spa Silver Star to nieduża wanna spa z ogromnymi możliwościami. W ręce użytkownika oddaje łącznie 3 miejsca, w tym jedną leżankę. Masujące strumienie różnego rodzaju, opracowane przy konsultacji z terapeutami - łącznie 43 dysze. Aby relaks był dokładnie taki, jak Ty chcesz, ChristiSpa Silver Star posiada wbudowane głośniki bluetooth. Dwie dwubiegowe, mocne pompy 2KM każda dba o siłę natrysków. W Christi Spa zastosowano ozonator Silence O3 - produkt wysokiej jakości, który skutecznie nasyca wodę ozonem i utrzymuje ją w bezkompromisowej kondycji. Podstawa Insert Protection to mocna podstawa stworzona z myślą o ogrodowych jacuzzi. Wykonana została z wytrzymałego materiału, który wytrzyma warunki pogodowe.
Jacuzzi Christi Spa Platinium wanna spa z hydromasażem 3-osobowa
Jacuzzi ChristiSpa Platinium to wanna spa z ogromnymi możliwościami. W ręce użytkownika oddaje łącznie 3 miejsca, w tym aż dwie leżanki. Masujące strumienie różnego rodzaju, opracowane przy konsultacji z terapeutami - łącznie 65 dysze. Wanna posiada Air Stream - silna dmuchawa powietrza wraz z 8 dyszami powietrznymi sprawiają radość masażem powietrznym, czyli bąbelkami. Aby relaks był dokładnie taki, jak Ty chcesz, ChristiSpa Platinium posiada wbudowane głośniki bluetooth. Dwie dwubiegowe, mocne pompy 2KM każda dba o siłę natrysków. Sterowanie Balboa to jeden z liderów urządzeń sterujących.
Jacuzzi ogrodowe Christi Spa Fanatic wanna spa z hydromasażem 6-osobowa
ChristiSpa Fanatic to wygodna wanna spa z ogromnymi możliwościami. W ręce użytkownika oddaje łącznie 3 miejsca, w tym jedną leżankę. Kształt niecki wyprofilowano tak, abyś mógł wygodnie się rozsiąść. Aby relaks był dokładnie taki, jak Ty chcesz, ChristiSpa Fanatic posiada wbudowane głośniki bluetooth, dzięki którym spędzisz czas w wannie spa w akompaniamencie ulubionej muzyki, która niewątpliwie pozwoli Ci się jeszcze bardziej odprężyć. LED'owy halogen stworzy atmosferę, gdy świat tonie w mroku, pozwalając na wybranie ulubionych barw. Podstawa Insert Protection to specjalna podstawa stworzona z myślą o ogrodowych jacuzzi. Wykonana została z wytrzymałego materiału, który wytrzyma warunki pogodowe.