Nowy
Wieszak na ręczniki Harvia Legend
Elegancki, rustykalny wieszak na ręczniki Harvia Legend stanowi kunszt ręcznie wykonanych produktów Harvia. Wieszak Harvia Legend to połączenie wysokiej jakości stali nierdzewnej i drewna brzozowego. Wielopunktowy wieszak pomieści ręczniki i szlafroki czy akcesoria do sauny.
390,00 zł
Nowy
Miska do sauny 4Living emaliowana
Wysyłka w ciągu 2-3 dni roboczych
Miska do sauny 4Living o specjalnie profilowanej, solidnej blasze, pokrytej czarną emalią. Doskonale sprawdzi się jako podręczna umywalka w saunie, miska do mycia się czy polewania kamieni wodą podczas saunowania. Unikalna, częściowo ręcznie wykonana misa.
90,00 zł
Nowy
Torba do sauny Rento Kenno
Lekka i wygodna torba Rento pomieści wszystko, co zechcesz zabrać ze sobą do sauny czy spa. Torba do sauny Rento posiada dwie duże kieszenie i zapięcie zrobione z łupiny orzecha kokosowego. Wykonana z ekologicznej bawełny pochodzącej z recyklingu.
74,90 zł
Nowy
Poduszka do sauny Rento Kenno
Lekka i miękka poduszka do sauny Rento Kenno w eleganckim, czarnym kolorze. Poduszka Rento pozwoli Ci wygodnie ułożyć się w saunie i głęboko zrelaksować. Doskonale podtrzymuje szyję, redukując napięcie mięśni karku. Wykonana z bawełny pochodzącej z recyklingu.
79,90 zł
Nowy
Zapach do sauny Rento - Dziegieć brzozowy

Interesująca figurka, która wzbogaci wystrój sauny.
Rzeźba do sauny wykonana z żywicy drzewnej.
Figurka saunowa ma wysokość około 10 cm.
48,00 zł
Nowy
Witki do sauny Rento brzozowe
Tradycyjne brzozowe witki Rento do naturalnego masażu ciała w saunie. Umiejętnie wysuszone i zapakowane witki Rento zachowują właściwości i zapach świeżo zebranych witek. Masaż brzozowymi witkami poprawia krążenie, odpręża i relaksuje.
37,90 zł
Zestaw do sauny Rento Pisara
Rento na równi z pięknem i użytecznością stawia na ekorozwój. Zestaw do sauny Rento Pisara wykonany jest z biokompozytu, poddanych recyklingowi tworzyw sztucznych. Ceber i chochla Rento stanowią doskonały wybór materiału odpornego na wysoką temperaturę i wilgoć.
169,90 zł
Ceber do sauny Rento bambus
Ceber do sauny Rento wykonany z ekologicznego bambusa poddanego obróbce cieplnej. Szybko rosnący i naturalnie odnawialny bambus jest odporny na wysoką temperaturę i wilgoć. Pojemny ceber Rento pozwoli wygodnie polewać kamienie wodą, także w saunie publicznej.
256,90 zł
Chochla do sauny Rento bambus
Chochla do sauny Rento wykonana z ekologicznego bambusa poddanego obróbce cieplnej. Pojemna i długa chochla Rento pozwoli wygodnie polewać kamienie wodą, także w saunie publicznej. Jutowy sznurek do wieszania umożliwi funkcjonalne przechowywanie chochli.
73,90 zł
Nowy
Kosz na drewno Harvia Legend
Elegancki, rustykalny kosz na drewno Harvia Legend stanowi kunszt ręcznie wykonanych produktów Harvia. Kosz Harvia Legend to połączenie wysokiej jakości stali nierdzewnej i drewna brzozowego. Kosz na drewno Harvia Legend jest nie tylko niezwykle wygodny w użyciu, ale także nadaje saunie wyrafinowany styl.
720,00 zł
Nowy
Miska do sauny 4Living emaliowana
Wysyłka w ciągu 2-3 dni roboczych
Miska do sauny 4Living o specjalnie profilowanej, solidnej blasze, pokrytej beżową emalią. Doskonale sprawdzi się jako podręczna umywalka w saunie, miska do mycia się czy polewania kamieni wodą podczas saunowania. Unikalna, częściowo ręcznie wykonana misa.
90,00 zł
Nowy
Poduszka do sauny Rento Kenno
Lekka i miękka poduszka do sauny Rento Kenno w naturalnym, brązowym kolorze. Poduszka Rento pozwoli Ci wygodnie ułożyć się w saunie i głęboko zrelaksować. Doskonale podtrzymuje szyję, redukując napięcie mięśni karku. Wykonana z bawełny pochodzącej z recyklingu.
79,90 zł
Nowy
Olejek do sauny Rento korzenny 400ml
Wysyłka w ciągu 2-3 dni roboczych
Olejek do sauny Rento przyprawy korzenne tworzy niesamowity, rozgrzewająco-otulający nastrój w saunie. Olejek Rento piernik to zapach ciemnych, mroźnych, zimowych wieczorów, gdy zmarznięte ciało potrzebuje rozgrzania, a umysł rozluźnienia.
19,00 zł
Nowy
Wiadro do sauny Rento aluminium bambus
Wysyłka w ciągu 2-3 dni roboczych
Wiadro do sauny Rento to minimalistyczny styl, który łączy pochodzące z recyklingu aluminium i ekologiczny bambus. Wiadro Rento jest niezwykle wygodne i praktyczne w użyciu. Stylem wpasuje się w każdą saunę - zarówno w nowoczesną, jak i tradycyjną.
250,00 zł
Nowy
Chochla do sauny Rento aluminium bambus
Wysyłka w ciągu 2-3 dni roboczych
Aluminiowa chochla do polewania kamieni w saunie wodą firmy Rento. Chochla zakończona wygodną misą, która pozwala powoli i ostrożne wylać wodę na kamienie. Wykonana z szybko rosnącego bambusa i recyklingowanego aluminium.
99,00 zł
Zestaw do sauny Rento Pisara
Wysyłka w ciągu 2-3 dni roboczych
Rento na równi z pięknem i użytecznością stawia na ekologię. Zestaw do sauny Rento Pisara wykonany jest z biokompozytu - poddanych recyklingowi tworzyw sztucznych. Ceber i chochla Rento stanowią doskonały wybór materiału odpornego na ciepło i wilgoć.
142,00 zł
Nowy
Miska do sauny 4Living emaliowana
Wysyłka w ciągu 2-3 dni roboczych
Miska do sauny 4Living o specjalnie profilowanej, solidnej blasze, pokrytej białą emalią. Doskonale sprawdzi się jako podręczna umywalka w saunie, miska do mycia się czy polewania kamieni wodą podczas saunowania. Unikalna, częściowo ręcznie wykonana misa.
90,00 zł