Olejek do sauny Bilavit kawa
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Nowy

Olejek do sauny Bilavit kawa

Olejek eteryczny Bilavit to bogaty, silny zapach świeżo zaparzonej filiżanki kawy arabskiej. Olejek Bilavit kawa poprawia nastrój, zmniejsza stres i zapewnia poczucie spokoju. W czasie inhalacji łagodzi stany zapalne dróg oddechowych, pomaga leczyć istniejące infekcje, a regularnie stosowany także im zapobiega.

  • 10 ml
49,90 zł (brutto) 40,57 zł (netto)
Brutto
Kontakt
Potrzebujesz informacji? biuro@sauneo.pl
Dostawa
Sprawdź szczegóły dostawy

Olejek eteryczny Bilavit kawa

Olejek eteryczny Bilavit to bogaty, silny zapach świeżo zaparzonej filiżanki kawy arabskiej. Olejek Bilavit kawa poprawia nastrój, zmniejsza stres i zapewnia poczucie spokoju. W czasie inhalacji łagodzi stany zapalne dróg oddechowych, pomaga leczyć istniejące infekcje, a regularnie stosowany także im zapobiega. Podczas kąpieli w saunie rozluźnia mięśnie i łagodzi bóle stawów. Olejek kawowy skutecznie i na długo oczyści i odświeży saunę. Olejek Bilavit kawa łączy się z olejkami: cynamon z liści, drzewo sandałowe, mięta polna, wanilia.

  • Zapach świeżo zaparzonej kawy arabskiej
  • Poprawia nastrój, zmniejsza stres i uspokaja
  • Wspomaga leczenie infekcji
  • Rozluźnia mięśnie i łagodzi bóle stawów
  • Oczyszcza i odświeża saunę
  • Przeznaczony do sauny fińskiej

Wstrząśnij butelką przed użyciem. Dodaj kilka kropel olejku do wody, którą polejesz rozgrzane kamienie (ok. 4-5 kropli na 200ml wody). Polej wodą kamienie i ciesz się niezapomnianymi doznaniami z kąpieli. Po użyciu wypłucz wiadro i chochlę. Olejek można również wkropić do ubitego w dłoniach lodu i ułożyć na kamienie. Nie przechowuj zapachów w gorącej saunie.

OET-KAW-10
5907678403681
Zobacz także