Olejek do sauny Bilavit drzewo sandałowe
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Nowy

Olejek do sauny Bilavit drzewo sandałowe

Orientalny, drzewno-kwiatowy zapach z balsamicznymi nutami. Używany niezmiennie w sztuce leczniczej ajurwedy, posiada właściwości wspierające zdrowie i dobre samopoczucie. Łagodny i kojący zapach olejku z drzewa sandałowego zmniejsza napięcie, ułatwia zasypianie i poprawia jakość snu

  • 10 ml
94,90 zł (brutto) 77,15 zł (netto)
Brutto
Kontakt
Potrzebujesz informacji? biuro@sauneo.pl
Dostawa
Sprawdź szczegóły dostawy

Olejek eteryczny Bilavit drzewo sandałowe

Olejek eteryczny z drzewa sandałowego to orientalny, drzewno-kwiatowy zapach z balsamicznymi nutami. Używany niezmiennie w sztuce leczniczej ajurwedy, posiada właściwości wspierające zdrowie i dobre samopoczucie. Łagodny i kojący zapach olejku z drzewa sandałowego zmniejsza napięcie, ułatwia zasypianie i poprawia jakość snu. Działa przeciwwirusowo, bakteriobójczo i przeciwutleniająco. Olejek Bilavit drzewo sandałowe łączy się z olejkami: bergamota, frankincense, kawa i lawenda.

  • Orientalny, drzewno-kwiatowy i balsamiczny zapach
  • Wspiera zdrowie i dobre samopoczucie
  • Zmniejsza napięcie, ułatwia zasypianie i poprawia jakość snu
  • Działa przeciwwirusowo i bakteriobójczo
  • Przeznaczony do sauny fińskiej

Wstrząśnij butelką przed użyciem. Dodaj kilka kropel olejku do wody, którą polejesz rozgrzane kamienie (ok. 4-5 kropli na 200ml wody). Polej wodą kamienie i ciesz się niezapomnianymi doznaniami z kąpieli. Po użyciu wypłucz wiadro i chochlę. Olejek można również wkropić do ubitego w dłoniach lodu i ułożyć na kamienie. Nie przechowuj zapachów w gorącej saunie.

OET-SAN-10
5907678403759
Zobacz także