Chochla do sauny Harvia Legend
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Nowy

Chochla do sauny Harvia Legend

Elegancka, rustykalna chochla do sauny Harvia Legend stanowi kunszt ręcznie wykonanych produktów Harvia. Chochla Legend to połączenie wysokiej jakości stali nierdzewnej i drewna brzozowego. Chochla Harvia Legend jest nie tylko niezwykle wygodna w użyciu, ale także nadaje saunie wyrafinowany styl.

390,00 zł (brutto) 317,07 zł (netto)
Brutto
Kontakt
Potrzebujesz informacji? biuro@sauneo.pl
Dostawa
Sprawdź szczegóły dostawy

Chochla do sauny Harvia Legend

Elegancka, rustykalna chochla do sauny Harvia Legend stanowi kunszt ręcznie wykonanych produktów Harvia. Chochla Legend to połączenie wysokiej jakości stali nierdzewnej i drewna brzozowego. Lakierowana na czarno stal wykończona nitami stanowi wytrzymały i wygodny w konserwacji materiał. Rączka wykonana z brzozy poddanej obróbce cieplnej jest odporna na wysokie temperatury i wilgoć. Chochla Harvia Legend jest nie tylko niezwykle wygodna w użyciu, ale także nadaje saunie wyrafinowany styl.

Chochla do sauny Harvia Legend:

  • Elegancka, rustykalna, ręcznie wykonana
  • Wysoka jakość stali nierdzewnej i drewna brzozowego
  • Wytrzymały i wygodny w konserwacji materiał
  • Odporna na wysokie temperatury i wilgoć
  • Niezwykle wygodna w użyciu
  • Wymiary 114 x 114 x 520 mm

Jak dbać o chochlę do sauny Harvia?

Pamiętaj, żeby po sesji w saunie wyciągnąć chochlę z cebra z wodą. Nie pozostawiaj chochli w gorących i wilgotnych saunach po skończonej kąpieli. W razie potrzeby wyczyść powierzchnię chochli letnią wodą z mydłem i miękką gąbką.

SASPO101
6417659019323
Zobacz także