Zestaw olejków do sauny Harvia
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Nowy

Zestaw olejków do sauny Harvia

Inspirujący zestaw olejków Harvia do wielozmysłowych doświadczeń w saunie. Orzeźwiający olejek eukaliptusowy, harmonijny olejek Ylang Ylang, energetyzujący olejek cytrusowy, pobudzająca mięta pieprzowa i tropikalny zapach kokosa i wanilii.

99,90 zł (brutto) 81,22 zł (netto)
Brutto
Kontakt
Potrzebujesz informacji? biuro@sauneo.pl
Dostawa
Sprawdź szczegóły dostawy

Zestaw olejków do sauny fińskiej Harvia

Inspirujący zestaw olejków Harvia do wielozmysłowych doświadczeń w saunie. Orzeźwiający olejek eukaliptusowy uspokaja i udrażnia drogi oddechowe, umożliwiając intensywną inhalację w saunie. Harmonijny olejek Ylang Ylang to bogaty, kwiatowy zapach, który równoważy umysł i ciało. Olejek cytrusowy to mieszkanka cytryny i pomarańczy, które działają energetyzująco i poprawiają nastrój. Energetyzująca mięta pieprzowa aktywuje wszystkie zmysły, pobudzi i doda energii. Stwórz w swojej saunie tropikalną atmosferę kąpieli dzięki połączeniu zapachu kokosa i wanilii. Ten pyszny olejek zapewni intensywnie słodki, ale delikatny aromat.

Zestaw olejków do sauny Harvia:

  • Olejek eukaliptusowy uspokaja i udrażnia drogi oddechowe
  • Olejek Ylang Ylang równoważy umysł i ciało
  • Olejek cytrusowy działa energetyzująco i poprawia nastrój
  • Olejek z mięty pieprzowej pobudzi i doda energii
  • Olejek kokos i wanilia stworzy w saunie tropikalną atmosferę
  • Zestaw olejków do sauny 5x10ml
  • Przeznaczony do sauny fińskiej

Jak stosować olejek do sauny Harvia?

Wstrząśnij butelką. Dodaj 3-6 kropli zapachu do chochli z niewielką ilością wody aby uzyskać delikatny zapach. Polej wodą kamienie i ciesz się niezapomnianymi doznaniami z kąpieli. Po użyciu wypłucz chochlę. Nie przechowuj zapachów w gorącej saunie. 

SAC25100
6417659032254