• Nowy
  Sauna infrared do domu Sentiotec Onnie Mini
  • Sauna infrared do domu Sentiotec Onnie Mini
  • Sauna infrared do domu Sentiotec Onnie Mini
  • Sauna infrared do domu Sentiotec Onnie Mini

  Sauna infrared do domu Sentiotec Onnie Mini

  Opinie(0)
  Produkt na zamówienie.

  "Onni" po fińsku znaczy szczęście, a szczęśliwy czas przeżyć można także w domowej saunie na podczerwień. Gotowa kabina do saunowania, od niemieckiego producenta Sentiotec, to produkt idealnie wpisujący się w potrzeby początkujących, którzy dopiero pragną poznać zalety sauny infrared. Niewielkie, kompaktowe rozmiary, oraz bardzo łatwy montaż oraz obsługa sprawiają, że z domowa sauna ir zagwarantuje wyłącznie czysty relaks - wystarczy odrobina wolnego miejsca w domu, szczypta skromnego talentu do majsterkowania i trochę wolnego czasu. Tyle tylko potrzeba, by cieszyć się kojących, zdrowym ciepłem, bijącym z promienników podczerwieni. Ta chwila w gotowej saunie Onnie Mini, to Twoje osobiste szczęście. 

  Ilość

  Dla tego produktu mamy dostępne formy wysyłki:

  Masz 14 dni kalendarzowych aby odstąpić od zakupu bez podawania przyczyny oraz bez ponoszenia żadnych kosztów. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie klikając tutaj.

  Sauna infrared do domu Sentiotec Onnie Mini 

  "Onni" po fińsku znaczy szczęście, a szczęśliwy czas przeżyć można także w domowej saunie na podczerwień. Gotowa kabina do saunowania, od niemieckiego producenta Sentiotec, to produkt idealnie wpisujący się w potrzeby początkujących, którzy dopiero pragną poznać zalety sauny infrared. Niewielkie, kompaktowe rozmiary, oraz bardzo łatwy montaż oraz obsługa sprawiają, że z domowa sauna ir zagwarantuje wyłącznie czysty relaks - wystarczy odrobina wolnego miejsca w domu, szczypta skromnego talentu do majsterkowania i trochę wolnego czasu. Tyle tylko potrzeba, by cieszyć się kojących, zdrowym ciepłem, bijącym z promienników podczerwieni. Ta chwila w gotowej saunie Onnie Mini, to Twoje osobiste szczęście. 

  Sentiotec Onnie Mini - sauna na podczerwień w domu 

  Gotowa sauna została wykończona egzotycznym afrykańskim drewnem Abachi, które ze względu na swoje specyficzne właściwości, idealnie nadaje się do wykonania sauny. Przede wszystkim - nie nagrzewa się. Poza tym jest to drewno lekkie, o miękkiej elastycznej fakturze i bardzo trwałe. Dodatkową zaletą są jego wysokie walory estetyczne - pięknie wyglądająca jasnożółta kolorystyka. 

  Sentiotec Onne Mini - szczęście płynie z... promienników podczerwieni do sauny

  Lecznicze promienniki podczerwieni wytwarzają ciepło, które sprawia, że kabina infrared nagrzewa się - w odróżnieniu od tradycyjnej sauny - w ekspresowym tempie. Promiennik IR o mocy 400W równomiernie rozprowadza długofalowe promieniowanie IR-C (z falami powyżej 3µm), które wnikają płytko pod skórę, ogrzewając ją z zewnątrz. Zapewnia tym samym brak "zimnych punktów" oraz zdrową i głęboko terapeutyczną kąpiel pod każdym kątem, od podłogi po sufit. 

  Gotową saunę Sentiotec Onne Mini wyposażono w cyfrowy sterownik wewnętrzny, pozwalający przejąć kontrolę nad parametrami sauny, dostosowując je do swoich potrzeb i preferencji. Panel sterowania umożliwia użytkownikowi ustawienie temperatury w zakresie 30-70 C oraz czasu pracy grzania w zakresie 5-60 minut. Panel sterujący automatycznie wyłącza elementy grzejne, po osiągnięciu wymaganej temperatury i włącza je, gdy temperatura w kabinie się obniży. 

  W sterowniku znalazło się również miejsce dla przycisku "światło" pozwalającego włączyć kolorową lampę (wraz z możliwością wyboru kolorów) i lampę do czytania. Miłośnik saunowania może też w kabinie słuchać muzyki za sprawą radia FM, a także odtwarzania plików muzycznych z USB i Bluetooth. 

  Korzyści z sauny infrared 

  Technologia infrared nie jest czymś nowym, ale sauny korzystają z niej stosunkowo niedługo, patrząc na długą historię i tradycję saunowania. Rozwiązanie InfraRed przyjęło się w saunach z kilku powodów. Po pierwsze: średnia temperatura sauny jest niższa - wynosi między 40 a 60 stopni. Decydującym czynnikiem w infrared nie jest, tak jak ma to miejsce w saunie tradycyjnej, temperatura, a specyfika ciepła. Ciepło wytwarzane przez promieniowanie podczerwone jest o wiele bardziej penetrujące dla organizmu i również potrafi nas spocić. Ale jest to spokojne ciepło, które nas nie męczy, nie przyspiesza bicia serca, a w samej saunie można wysiedzieć nawet 30 minut bez większego problemu. Wiele osób, które mają problem z przebywaniem w saunie, wybiera właśnie to rozwiązanie.

  Dane techniczne:

  MARKA: Sentiotec
  MODEL: Onnie Mini
  WYMIARY: 1000 × 1043 × 2000 mm
  ILOŚĆ MIEJSCA: 1 osoba
  Wyposażenie:
  1 promiennik podczerwieni  400 W z tyłu
  Cyfrowe sterowanie wewnętrzne Ustawienie temperatury 40-70 C; Ustawienie czasu pracy 5-60 minut; włącznik światła i kolorowej lampy, sterowanie muzyką
  Lampa do czytania
  Kolorowe światło  Dostępne kolory: biały, różowy, niebieski, błękitny, zielony, żółty, czerwony, obracanie kolorów, automatyczna powolna zmiana koloru
  Szklane prawe drzwi
  Ławka
  Wsparcie ławki

  Sentiotec
  IR-ONNI-100-104, 1-053-078

  Specyficzne kody

  Dla tego produktu nie ma jeszcze wystawionych opinii.

  Napisz opinię produktu.
  Sauna infrared do domu Sentiotec Onnie Mini

  7 innych produktów w tej samej kategorii: