Jacuzzi ogrodowe dmuchane MSpa Super Camaro
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Nowy

Jacuzzi ogrodowe dmuchane MSpa Super Camaro 6-osobowe

Jacuzzi MSpa Super Camaro to praktyczna i wygodna wanna spa o pojemności 1200 litrów, odpowiednia dla sześciu osób. Model ten podbił serca miłośników bąbelków jakością wykonania oraz prostotą i szybkością instalacji. Jacuzzi wykończono materiałem antybakteryjnym, abyś mógł się kąpać w jeszcze lepszej jakościowo wodzie.

4 429,99 zł (brutto) 3 601,62 zł (netto)
Brutto
Darmowa dostawa dla zamówień od 2000 zł
Produkty wybrane i polecane przez klientów
Potrzebujesz informacji? biuro@sauneo.pl

Ogrodowe dmuchane jacuzzi dla każdego

Dmuchane jacuzzi Super Camaro od marki MSpa to praktyczna i wygodna wanna spa o pojemności 1200 litrów, odpowiednia dla sześciu osób. Model ten podbił serca miłośników bąbelków jakością wykonania oraz prostotą i szybkością instalacji. Jacuzzi wykończono materiałem antybakteryjnym, abyś mógł się kąpać w jeszcze lepszej jakościowo wodzie.

Wanna spa, która rozkłada się sama

Dmuchana wanna z hydromasażem MSpa Camaro idealnie nadaje się do użytku na zewnątrz - możesz umieścić ją na tarasie lub w ogrodzie. Montaż dmuchanego jacuzzi jest szybki i łatwy. Pokrętło oraz naciśnięcie przycisku wystarczą, aby okrągła wanna spa nadmuchała się sama w zaledwie 10 minut. Kilka chwil wystarczy, aby wyjątkowo spędzić czas w orzeźwiającej kąpieli, w towarzystwie przyjaciół, rodziny i dzieci. 

Wygodna regulacja mocy hydromasażu

Dmuchane jacuzzi MSpa proponuje użytkownikom relaksującą kąpiel z bąbelkami, z możliwością dostosowania intensywności hydromasażu do własnego gustu. Wybierasz pomiędzy trzema regulowanymi poziomami - od lekkiego, po średni i mocny masaż. Niezależnie od preferencji, doznania są zawsze wyborne, dzięki zainstalowaniu dużej ilości dysz - w wannie znajdziemy ich aż 135. 

Antybakteryjna powłoka i skuteczny system ozonowania

Nie musisz się martwić - woda w wannie spa będzie zawsze higieniczna. Gwarantuje to specjalistyczny materiał antybakteryjny, którym wykończono wannę spa Camaro, jak i skuteczny system ozonowania, zapewniający dokładną dezynfekcję. Sprzęt wyposażono dodatkowo w samoczyszczącą, wysokowydajną pompę filtracyjną, filtrującą z wody niewielkie zanieczyszczenia takie jak włosy. W zestawie dołączono plandekę, która pozwala zabezpieczyć wannę z hydromasażem przed owadami i liśćmi. Pokrowiec wykonano z wytrzymałych materiałów, odpornych na trudne warunki pogodowe.

Całoroczne jacuzzi, które nigdy nie zamarznie

Jacuzzi ogrodowe MSpa Super Camaro posiada system przeciwzamrożeniowy pozwalający na beztroskie korzystanie z zewnętrznej wanny spa, nawet w chłodne miesiące, czyniąc ją w istocie kompletnym, całorocznym jacuzzi. Jeśli temperatura wody spadnie poniżej 1 stopnia, nastąpi automatyczne grzanie wody, zapobiegając tym samym jej zamarzaniu i chroniąc pompy oraz dysze przed uszkodzeniem. 

Kontrola jacuzzi za pomocą pilota

Sterowanie różnymi funkcjami jacuzzi jest niezwykle łatwe - służy do tego pilot. Pozwala między innymi na ustawienie precyzyjnej temperatury wody (może być ona podgrzana w zakresie 22-42 °C; średnio 2 °C/h) oraz na regulację siły działania dysz. Wyposażony w blokadę rodzicielską

Dane techniczne:

Model Super Camaro
Średnica wewnętrzna [mm] 1600
Średnica zewnętrzna [mm] 2040
Wysokość [mm] 700
Ilość osób 6
Objętość [L] 1200
Liczba dysz 135
Zasilanie 230V / 50Hz
Ogrzewanie wody 1500W / 2,04HP
Szybkość ogrzewania wody 0,5 - 1,5 °C/h
Max. temperatura wody 42 °C
Pompa do masażu 720W / 1HP
Pompa obiegowa 2000L/h 60W
67750-P-CA069