• Nowy
  Termometr higrometr klepsydra do sauny fińskiej Sawo
  • Termometr higrometr klepsydra do sauny fińskiej Sawo
  • Termometr higrometr klepsydra do sauny fińskiej Sawo
  • Termometr higrometr klepsydra do sauny fińskiej Sawo

  Termometr higrometr klepsydra do sauny fińskiej Sawo

  Opinie(0)
  159,00 zł
  Brutto

  Termohigrometr monitoruje na bieżąco temperaturę i wilgotność sauny. Klepsydra pozwala mierzyć czas pobytu w saunie. Markowe urządzenia firmy Sawo.

  Ilość

  Dla tego produktu mamy dostępne formy wysyłki:

  Kurier DHL
  Kurier DHL pobranie
  Paczkomaty 24/7
  Paczkomaty 24/7 pobranie

  Masz 14 dni kalendarzowych aby odstąpić od zakupu bez podawania przyczyny oraz bez ponoszenia żadnych kosztów. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie klikając tutaj.

  Zestaw termohigrometr + klepsydra do sauny Sawo

  Termometr/higrometr oraz klepsydra to zestaw od firmy Sawo. Urządzenia pomiarowe wysokiej jakości, które precyzyjnie i w czytelny sposób prezentują informacje o otoczeniu. Informacje, jakich dostarczają pomagają wyczuć nam właściwe dla nas warunki w saunie, zachować rozsądek podczas saunowania, ale także zwiększają poziom bezpieczeństwa podczas korzystania z sauny.

  Termohigrometr Sawo odpowiada za sprawdzanie temperatury i wilgotności w saunie - doskonałe rozwiązane do sauny, gdzie nie mamy sterownika zewnętrznego, który mierzy to za nas. Sprawdzając, jakie warunki są dla nas idealne, lepiej poznajemy siebie i swój organizm. Odpowiednie warunki dostarczają głębszego relaksu i bardziej odprężają. Warto poświęcić czas, aby sprawdzić różne temperatury i znaleźć tą, która jest dla nas najbardziej komfortowa.

  Klepsydra Sawo odmierza czas, dzięki czemu robimy regularne przerwy i nie przegrzewamy organizmu, co może być niebezpieczne. Klasycznie kąpiele po 15 minut to fińskie podejście do sauny suchej, które w Finlandii praktykują po dziś dzień. Częstą praktyką w korzystaniu z sauny jest kilka wizyt, na przykład po 5 minut. Osoby dobrze znoszące warunki wydłużają ten czas do 10 czy nawet 15 minut na sesję, a na przestrzeni kilku godzin wchodzą do sauny kilka razy. Takie przerywane wizyty są o wiele korzystniejszą dla organizmu opcją niż jedna, długa wizyta, którą kończymy, gdy nie mamy już siły. Dłuższe wizyty idą zazwyczaj w parze z niższą temperaturą w saunie.

  Oba urządzenia wykonano z drewna. Posiadają czytelne oznaczenia i bez trudu można sprawdzić, jakie warunki są w saunie albo ile czasu minęło.

  Dane techniczne:

  • Producent: Sawo
  • Pomiar temperatury: 0-120 stopni Celsjusza
  • Pomiar wilgotności: 0-100%
  • Pomiar czasu: 0-15 min
  • Wymiary klepsydra: 30cm x 7cm
  • Wymiary termohigrometr: 24cm x 13cm
  1-027-965 1-028-141

  Specyficzne kody

  Dla tego produktu nie ma jeszcze wystawionych opinii.

  Napisz opinię produktu.
  Termometr higrometr klepsydra do sauny fińskiej Sawo

  8 innych produktów w tej samej kategorii: