Olejek do sauny Bilavit pichtowy 10ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Nowy

Olejek do sauny Bilavit pichtowy 10ml

Olejek eteryczny Biolavit o zapachu pichtowym - intensywny zapach do sauny.

12,99 zł (brutto) 10,56 zł (netto)
Brutto
Kontakt
Potrzebujesz informacji? biuro@sauneo.pl
Dostawa
Sprawdź szczegóły dostawy

Olejek eteryczny Biolavit Pichtowy 10ml

Dla naszego organizmu nie ma nic lepszego niż natura. Jesteśmy otoczeni chemią i sztucznie wytwarzanymi środkami, które częściej nam szkodzą, niż pomagają.

Jest to w 100% naturalny olejek, w pełni pochodzenia roślinnego. To najlepszy rodzaj olejków do aromaterapii, jaki możesz znaleźć. To naturalny olejek eteryczny pozyskiwany z igieł jodły syberyjskiej.

Olejki eteryczne z racji naturalnego pochodzenia posiadają pewne właściwości prozdrowotne. Olejek z pichtowy posiada właściwości rozluźniające mięśnie, koi bóle stawów i łagodzi reumatyzm. Wykazuje działanie przeciwinfekcyjne i przeciwgrzybiczne, działa także korzystnie na górne drogi oddechowe, zwłaszcza w przypadku kaszlu i kataru może przynosić ulgę.

Jodła syberyjska to gatunek, który występuje od Kamczatki po Turkmenistan.

Olejek posiada aromat drzewny, żywiczny, ale rześki.

Olejek - specyfikacja:

  • Marka: Biolavit
  • Pojemność: 10 ml
  • Zapach: pichtowy
  • Przeznaczenie: aromaterapia w saunie

Jak stosować olejki eteryczne?

Wstrząśnij butelką. Dodaj kilka kropli zapachu do chochli z niewielką ilością wody aby uzyskać zapach. Pamiętaj, że lepiej dać ich mniej, niż przesadzić. Polej wodą kamienie, a zapach uwolni się. Nigdy nie dozuj olejku eterycznego wprost na rozgrzane kamienie. Po użyciu wypłucz chochlę. Nie przechowuj zapachów w gorącej saunie.

Biolavit Pichtowy 10ml