• Nowy

  Zestaw akcesoria do sauny ceber chochla termohigrometr

  Opinie(0)
  319,00 zł
  Brutto

  Klasyczny zestaw akcesoriów do sauny wysokiej jakości firmy Sentiotec.

  • ceber - tradycyjny, drewniany, wraz z chochlą do polewania

  • termohigrometr - rzecz niezbędna w każdej saunie

  • klepsydra - z sauny korzystamy zazwyczaj w 15-minutowych odstępach

  Ilość

  Dla tego produktu mamy dostępne formy wysyłki:  Masz 14 dni kalendarzowych aby odstąpić od zakupu bez podawania przyczyny oraz bez ponoszenia żadnych kosztów. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie klikając tutaj.

  Zestaw saunowy — do sauny bez tego ani rusz!

  Kompletny zestaw akcesoriów do sauny od firmy Sentiotec. Znajdziesz tu wszystkie elementy, które pozwalają poczuć tradycję i wyjątkowy klimat przebywania w saunie. 

  Zadowolenie płynące z sauny 

  Akcesoria do sauny zostały wykonane z drewna tak jak tradycyjne, fińskie akcesoria. Nadano im przyjemny dla oka wygląd i ergonomiczne kształty, aby dobrze się z nich korzystało. Zapachy olejków dobrano z myślą o maksymalnym odprężeniu.

  Akcesoria do sauny, które otrzymasz:

  • ceber 4L - praktyczny rozmiar z plastikowym wkładem chroniącym drewno

  • chochla - wygodnie i pewnie leży w dłoni, gotowa do chlustania wodą

  • termohigrometr - odpowiednia temperatura i wilgotność pozwolą poczuć radość z korzystania z sauny

  • klepsydra - odmierza 15 minut, które jest uznawane za optymalny czas pobytu w saunie

  Ceber

  Drewniane wiadro wysokiej jakości z wkładem wykonanym z tworzywa sztucznego. Pojemność 4L. Solidna konstrukcja i klasyczny design. Do każdej sauny fińskiej (suchej) oraz dwufunkcyjnej, gdzie możesz polewać kamienie.

  Chochla

  Klasyczna, drewniana łyżka do nabierania wody z cebra. Długość dopasowana do rozmiaru cebra. Kształt czerpaka zapewnia bezpieczeństwo podczas wytwarzania pary, gdy polewamy kamienie w piecu wodą.

  Pamiętaj! Ceber i czerpak powinny zawsze zostać wysuszone po użyciu. Najlepiej zabrać je z sauny po zakończonej kąpieli. Zabrudzenia możesz usunąć letnią wodą z mydłem i miękką gąbką.

  Termohigrometr

  Dwa w jednym: termometr oraz higrometr. Zwiększa bezpieczeństwo poprzez pomiar kontrolny temperatury oraz wilgotności panujących w saunie. Dzięki temu możemy dowiedzieć się jakie warunki są dla nas relaksujące.

  Klepsydra

  Klasyczna, dekoracyjna klepsydra piaskowa mierząca 15 minut. Pomaga przy ustaleniu, jaki czas kąpieli odpręża najbardziej, a jaki już męczy. Ponadto czuwa nad bezpieczeństwem - 15 minut to optymalny czas pobytu na jednej kąpieli. Czas w saunie jest bardzo ważny — każda osoba inaczej znosi tak ekstremalne warunki.

  Sentiotec
  1-047-331

  Specyficzne kody

  Dla tego produktu nie ma jeszcze wystawionych opinii.

  Napisz opinię produktu.
  Zestaw akcesoria do sauny ceber chochla termohigrometr