Markowy ceber i chochla do sauny Harvia
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Nowy

Markowy ceber i chochla do sauny Harvia

Zestaw Harvia - ceber z wkładem zabezpieczającym drewno oraz drewniana chochla.

189,00 zł (brutto) 153,66 zł (netto)
Brutto
Kontakt
Potrzebujesz informacji? biuro@sauneo.pl
Dostawa
Sprawdź szczegóły dostawy

Ceber i chochla Harvia z drewna

Podstawowy zestaw akcesoriów do sauny, który pozwala bezpiecznie polewać kamienie wodą. Do wiadra nalewamy wodę, którą następnie z pomocą chochli wylewamy niewielkimi ilościami na kamienie, aby wytworzyć uderzenie gorąca. Para, która się wówczas pojawia, przez wielu jest najbardziej charakterystyczną cechą sauny. Dołącz teraz do miłośników sauny!

Wiadro i łyżka z drewna pasują do każdej sauny, podobają się każdemu i każdy może ich użyć.

Postaw na Harvia - specjalistów od sauny

Aktualna sytuacja rynkowa zmusza wielu producentów, by swoje akcesoria do saun oferowali w jak najlepszych cenach. Tutaj rodzi się problem: nie jest możliwe wytworzenie produktu poniżej pewnej kwoty... chyba że zmienimy coś w produkcie. Z czego najczęściej rezygnują producenci? Oczywiście z jakości, bo to właśnie ona ciągnie za sobą największe koszty, ale jednocześnie to ona gwarantuje, że produkt spełni swoje zadanie i nie zaskoczy popsuciem się. Dobrej jakości drewno jest coraz droższe i coraz trudniejsze do zdobycia.

Harvia wie, że nie tędy droga. Stawiają na jakość i dlatego ich produkty są droższe od konkurencji, ale też trwalsze i niezawodne. Drewno odporne na temperatury sauny, przygotowane z myślą o trwałości i Twoim zadowoleniu przez lata. Precyzyjnie wykonane, drewniane akcesoria to serce tradycyjnej fińskiej sauny. 

Ceber drewniany do sauny

Cebrzyk do polewań w saunie wykonany jest z drewna z klasycznymi obejmami wokół, a także wyposażony we wkład z tworzywa sztucznego, który zapewnia dłuższą żywotność produktu i niezwykle łatwe czyszczenie. Wiadro jest wykonane ręcznie, co gwarantuje wytrzymałość i komfort użytkowania, podczas gdy tanie ceberki potrafią rozpadać się po roku.

Chochla drewniana do sauny

Nieodłączną częścią fińskiej sauny są chochle do polewania kamieni wodą. Dołącz do swojego cebra klasyczną drewnianą chochlę, zakończoną pętlą ze sznurka, dzięki czemu można ją zawiesić po seansie w saunie do wyschnięcia. Odporne na wilgoć drewno posłuży bardzo długo, w przeciwieństwie to tanich zamienników.

SAC10003 SAC10640