• Nowy
  Termometr do sauny Helo Brilliant Silver
  • Termometr do sauny Helo Brilliant Silver

  Termometr do sauny Helo Brilliant Silver

  Opinie(0)
  299,00 zł
  Brutto

  Termometr do sauny zaprojektowała wyróżniająca się w swojej dziedzinie, projektantka Paola Garrato. Wizjonerski design łączy w sobie progresywną stylistykę, z cenioną na całym świecie skandynawską prostotą. Okrągły termometr marki Helo, to jednak nie tylko wyjątkowa estetyka. Opracowano go tak, żeby bez kłopotów poradził sobie w trudnych warunkach panujących w saunie suchej - był wodoszczelny i o odpowiedniej budowie. Cechuje go ponadto łatwość odczytu i zrozumiałość pomiaru. Wskazuje temperaturę w dwóch skalach - Celsjusza i Fahrenheita. 

  Ilość

  Dla tego produktu mamy dostępne formy wysyłki:

  Masz 14 dni kalendarzowych aby odstąpić od zakupu bez podawania przyczyny oraz bez ponoszenia żadnych kosztów. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie klikając tutaj.

  Termometr do sauny Helo Brilliant Silver

  Akcesoria do sauny takie jak miernik do pomiaru temperatury są sprzętami niezbędnymi w każdej saunie fińskiej. Dobrej jakości termometr do sauny - z ekskluzywnej linii produktów Helo Brillant Silver - pozwoli na regulowanie i kontrolę ciepła, aby zapewnić komfortową i bezpieczną kąpiel. Użytkowanie wewnętrznego termometru w kabinie sauny to także łatwy i dokładny sposób na ocenienie jaka temperatura będzie dla nas idealnie pasująca. 

  Miernik do pomiaru temperatury w saunie - Helo Brilliant Silver

  Termometr do sauny zaprojektowała wyróżniająca się w swojej dziedzinie, projektantka Paola Garrato. Wizjonerski design łączy w sobie progresywną stylistykę, z cenioną na całym świecie skandynawską prostotą. Okrągły termometr marki Helo, to jednak nie tylko wyjątkowa estetyka. Opracowano go tak, żeby bez kłopotów poradził sobie w trudnych warunkach panujących w saunie suchej - był wodoszczelny i o odpowiedniej budowie. Cechuje go ponadto łatwość odczytu i zrozumiałość pomiaru. Wskazuje temperaturę w dwóch skalach - Celsjusza i Fahrenheita. 

  Termometr wewnętrzny wykończono z aluminium, poddanego procesowi anodowania i piaskowania. Pozwoliło to uzyskać akcesorium do sauny, o zwiększonej trwałości i odporności na korozję. Wszystko to sprawiło też, że miernik temperatury zachowuje swoje piękne matowe wykończenie i kolor na długie lata oraz jest przyjazny naturze. 

  Termometr wewnętrzny, a właściwa temperatura w saunie

  Specjaliści z Polskiego Towarzystwa Saunowego przedstawiają takie zalecenia dotyczące temperatury i wilgotności:

  Sauna sucha - temperatura powietrza: 60-110 °C; wilgotność: 5-15%

  Sauna mokra - temperatura powietrza: 50-65 °C; wilgotność: 20-40%

  Sauna parowa - temperatura powietrza: 45-55 °C; wilgotność: 40-100%

  Sauna infrared - temperatura powietrza: 50-60 °C; wilgotność: 20-25

  Dane techniczne 

  • Marka: Helo
  • Wymiary: 100 × 100 × 25 mm
  • Materiał: aluminium
  TylöHelo
  HEL3817052-1

  Specyficzne kody

  Dla tego produktu nie ma jeszcze wystawionych opinii.

  Napisz opinię produktu.
  Termometr do sauny Helo Brilliant Silver