Promiennik infrared do sauny Helo czarny 900 W
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Nowy

Promiennik infrared do sauny Helo szary 900 W

Daj się skusić na zupełnie nowe doznania w kabinie sauny, za sprawą promienników ciepła na podczerwień, marki Helo! Panele pozwolą Ci z satysfakcją korzystać z prozdrowotnych właściwości podczerwieni, lub też będą doskonałym uzupełnieniem tradycyjnej sauny fińskiej, w której znajduje się piec. Źródłem ciepła jest szkło w niezwykle estetycznej i bezpiecznej drewnianej ramie. Ciepło wytwarzane przez elektryczny promiennik ciepła w kabinach infrared pomoże załagodzić ból i napięcie mięśniowe, oraz pozytywnie wpływa na działanie układu krążenia. Długofalowe promieniowanie typu IR-C (o zakresie 6,8 µm do 7,3 µm), wnikają bezpośrednio pod skórę, przyjemnie rozgrzewając cały organizm i w odróżnieniu od tradycyjnego saunowania, podnoszą temperaturę ciała, bez ogrzewania powietrza w kabinie. 

2 806,00 zł (brutto) 2 281,30 zł (netto)
Brutto Wysyłka w ciągu 2-4 dni roboczych
Kontakt
Potrzebujesz informacji? biuro@sauneo.pl
Dostawa
Sprawdź szczegóły dostawy

Promiennik infrared do sauny Helo czarny 900 W

Daj się skusić na zupełnie nowe doznania w kabinie sauny, za sprawą promienników ciepła na podczerwień, marki Helo! Panele pozwolą Ci z satysfakcją korzystać z prozdrowotnych właściwości podczerwieni, lub też będą doskonałym uzupełnieniem tradycyjnej sauny fińskiej, w której znajduje się piec. Źródłem ciepła jest szkło w niezwykle estetycznej i bezpiecznej drewnianej ramie. 

Panel infrared Helo - szkło w klasycznej drewnianej, olchowej obudowie

Ciepło wytwarzane przez elektryczny promiennik ciepła w kabinach infrared ma kilka korzyści zdrowotnych. Między innymi pomoże załagodzić ból i napięcie mięśniowe, oraz pozytywnie wpływa na działanie układu krążenia. Długofalowe promieniowanie typu IR-C (o zakresie 6,8 µm do 7,3 µm), wnikają bezpośrednio pod skórę, przyjemnie rozgrzewając cały organizm i w odróżnieniu od tradycyjnego saunowania, podnoszą temperaturę ciała, bez ogrzewania powietrza w kabinie. 

Moc grzałki to 900 W, co pozwala przygotować saunę infrared gotową do działania, w zaledwie kilka chwil. Panele IR dają możliwość montażu w pionie lub poziomie. 

Zaleca się zamontowanie drewnianego oparcia, aby zapewnić optymalny komfort i odległość od gorącej płyty szklanej. Do zakupienia osobno. 

Zalety promiennika IR do sauny

  • Promienniki Infrared charakteryzują się szybkością pracy - są gotowe do działania niemal od razu
  • Instalacja to kilka prostych kroków
  • Łagodne ciepło pozwala odpocząć bez ekstremalnych warunków
  • Specjalnie zaprojektowany element grzewczy posiada wysoką efektywność

Dane techniczne 

Rozmiary (dł. x szer x głęb): 910x310x31 
Moc:  900 W
Zakres fal: IR-C; 6,8 µm do 7,3 µm
Stopień ochrony: 67 IP
Sterowanie: zewnętrzne; TyloHelo Elite Cloud

0038962
6417659010429
Zobacz także