Sauneo sp. z o.o. w Bydgoszczy przeprasza Pana Adama Strycharczuka za wykorzystanie jego artystycznego wykonania oraz wizerunku bez jego wiedzy i zgody w swoich spotach reklamowych i oświadcza, że podejmie wszelkie środki mające na celu zapobieżenie tego typu sytuacji w przyszłości

 • Nowy
  Promiennik infrared do sauny Helo czarny 900 W
  • Promiennik infrared do sauny Helo czarny 900 W

  Promiennik infrared do sauny Helo szary 900 W

  Opinie(0)
  2 806,00 zł
  Brutto

  Daj się skusić na zupełnie nowe doznania w kabinie sauny, za sprawą promienników ciepła na podczerwień, marki Helo! Panele pozwolą Ci z satysfakcją korzystać z prozdrowotnych właściwości podczerwieni, lub też będą doskonałym uzupełnieniem tradycyjnej sauny fińskiej, w której znajduje się piec. Źródłem ciepła jest szkło w niezwykle estetycznej i bezpiecznej drewnianej ramie. Ciepło wytwarzane przez elektryczny promiennik ciepła w kabinach infrared pomoże załagodzić ból i napięcie mięśniowe, oraz pozytywnie wpływa na działanie układu krążenia. Długofalowe promieniowanie typu IR-C (o zakresie 6,8 µm do 7,3 µm), wnikają bezpośrednio pod skórę, przyjemnie rozgrzewając cały organizm i w odróżnieniu od tradycyjnego saunowania, podnoszą temperaturę ciała, bez ogrzewania powietrza w kabinie. 

  Ilość

  Dla tego produktu mamy dostępne formy wysyłki:

  Kurier DPD
  Kurier DPD pobranie

  Masz 14 dni kalendarzowych aby odstąpić od zakupu bez podawania przyczyny oraz bez ponoszenia żadnych kosztów. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie klikając tutaj.

  Promiennik infrared do sauny Helo czarny 900 W

  Daj się skusić na zupełnie nowe doznania w kabinie sauny, za sprawą promienników ciepła na podczerwień, marki Helo! Panele pozwolą Ci z satysfakcją korzystać z prozdrowotnych właściwości podczerwieni, lub też będą doskonałym uzupełnieniem tradycyjnej sauny fińskiej, w której znajduje się piec. Źródłem ciepła jest szkło w niezwykle estetycznej i bezpiecznej drewnianej ramie. 

  Panel infrared Helo - szkło w klasycznej drewnianej, olchowej obudowie

  Ciepło wytwarzane przez elektryczny promiennik ciepła w kabinach infrared ma kilka korzyści zdrowotnych. Między innymi pomoże załagodzić ból i napięcie mięśniowe, oraz pozytywnie wpływa na działanie układu krążenia. Długofalowe promieniowanie typu IR-C (o zakresie 6,8 µm do 7,3 µm), wnikają bezpośrednio pod skórę, przyjemnie rozgrzewając cały organizm i w odróżnieniu od tradycyjnego saunowania, podnoszą temperaturę ciała, bez ogrzewania powietrza w kabinie. 

  Moc grzałki to 900 W, co pozwala przygotować saunę infrared gotową do działania, w zaledwie kilka chwil. Panele IR dają możliwość montażu w pionie lub poziomie. 

  Zaleca się zamontowanie drewnianego oparcia, aby zapewnić optymalny komfort i odległość od gorącej płyty szklanej. Do zakupienia osobno. 

  Zalety promiennika IR do sauny

  • Promienniki Infrared charakteryzują się szybkością pracy - są gotowe do działania niemal od razu
  • Instalacja to kilka prostych kroków
  • Łagodne ciepło pozwala odpocząć bez ekstremalnych warunków
  • Specjalnie zaprojektowany element grzewczy posiada wysoką efektywność

  Dane techniczne 

  Rozmiary (dł. x szer x głęb): 910x310x31 
  Moc:  900 W
  Zakres fal: IR-C; 6,8 µm do 7,3 µm
  Stopień ochrony: 67 IP
  Sterowanie: zewnętrzne; TyloHelo Elite Cloud

  TylöHelo
  0038962

  Specyficzne kody

  Dla tego produktu nie ma jeszcze wystawionych opinii.

  Napisz opinię produktu.
  Promiennik infrared do sauny Helo szary 900 W

  Zobacz także

  9 innych produktów w tej samej kategorii: