Sauneo sp. z o.o. w Bydgoszczy przeprasza Pana Adama Strycharczuka za wykorzystanie jego artystycznego wykonania oraz wizerunku bez jego wiedzy i zgody w swoich spotach reklamowych i oświadcza, że podejmie wszelkie środki mające na celu zapobieżenie tego typu sytuacji w przyszłości

 • Nowy
  Promiennik podczerwieni do sauny TyloHelo czarny
  • Promiennik podczerwieni do sauny TyloHelo czarny
  • Promiennik podczerwieni do sauny TyloHelo czarny

  Promiennik podczerwieni do sauny TyloHelo czarny

  Opinie(0)
  2 438,00 zł
  Brutto

  Lecznicze promienniki podczerwieni wytwarzają ciepło, które sprawia, że kabina infrared nagrzewa się - w odróżnieniu od tradycyjnej sauny - w ekspresowym tempie. Komfortową i bezpieczną kąpiel panel TyloHelo zapewni, zużywając przy tym znacznie mniej energii (nawet o 20%) w porównaniu z konkurencyjnymi promiennikami podczerwieni do sauny. Unikalna opatentowana technologia redystrybucji ciepła, powoduje, że promiennik IR równomiernie rozprowadza długofalowe promieniowanie IR-C (z falami powyżej 3µm), które są najzdrowsze dla organizmu człowieka. Zapewnia tym samym brak "zimnych punktów" oraz zdrową i głęboko terapeutyczną kąpiel pod każdym kątem, od podłogi po sufit. 

  Model :
  Ilość

  Dla tego produktu mamy dostępne formy wysyłki:

  Kurier DPD
  Kurier DPD pobranie

  Masz 14 dni kalendarzowych aby odstąpić od zakupu bez podawania przyczyny oraz bez ponoszenia żadnych kosztów. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie klikając tutaj.

  Promiennik podczerwieni do sauny TyloHelo czarny

  Lecznicze promienniki podczerwieni wytwarzają ciepło, które sprawia, że kabina infrared nagrzewa się - w odróżnieniu od tradycyjnej sauny - w ekspresowym tempie. Komfortową i bezpieczną kąpiel panel TyloHelo zapewni, zużywając przy tym znacznie mniej energii (nawet o 20%) w porównaniu z konkurencyjnymi promiennikami podczerwieni do sauny. Unikalna opatentowana technologia redystrybucji ciepła, powoduje, że promiennik IR równomiernie rozprowadza długofalowe promieniowanie IR-C (z falami powyżej 3µm), które są najzdrowsze dla organizmu człowieka. Zapewnia tym samym brak "zimnych punktów" oraz zdrową i głęboko terapeutyczną kąpiel pod każdym kątem, od podłogi po sufit. 

  Promiennik infrared do sauny TyloHelo

  Ciepło wytwarzane przez panele infrared ma kilka korzyści zdrowotnych. Dla przykładu likwiduje napięcie mięśni i sprawia, że czujesz się lepiej. W prosty sposób możesz zbudować własną kabinę infrared wykorzystując wyposażenie renomowanego producenta promienników podczerwieni i pozostałego wyposażenia sauny - TyloHelo. Promiennik IR posiada estetyczną i bezpieczną obudowę, jest wysokiej, sprawdzonej jakości - trwały i niezawodny.

  Zalety promiennika IR do sauny

  • Promienniki Infrared charakteryzują się szybkością pracy - są gotowe do działania niemal od razu
  • Instalacja to kilka prostych kroków
  • Łagodne ciepło pozwala odpocząć bez ekstremalnych warunków
  • Specjalnie zaprojektowany element grzewczy posiada wysoką efektywność

  Dane techniczne 

  Model: Small Medium Large
  Rozmiary (dł. x szer): 980 × 275 980 × 360 980 × 680
  Moc:  110 W 150 W  300 W
  TylöHelo
  TYL90011300 TYL90011295 TYL90011298

  Specyficzne kody

  EAN13
  6417659010429

  Dla tego produktu nie ma jeszcze wystawionych opinii.

  Napisz opinię produktu.
  Promiennik podczerwieni do sauny TyloHelo czarny

  Zobacz także

  9 innych produktów w tej samej kategorii: