• Nowy
  Wiadro prysznicowe do sauny
  • Wiadro prysznicowe do sauny
  • Wiadro prysznicowe do sauny
  • Wiadro prysznicowe do sauny
  • Wiadro prysznicowe do sauny

  Wiadro prysznicowe do sauny Saunario

  Opinie(0)
  1 100,00 zł
  Brutto

  Wiadro bosmana to wiadro prysznicowe do sauny wykonane z drewna olchowego, o niezwykle miękkiej i elastycznej fakturze. Zadaniem wiadra drewnianego do sauny jest szybkie schładzanie organizmu, po intensywnej kąpieli w kabinie saunowej lub w łaźni parowej. 

  Ilość

  Dla tego produktu mamy dostępne formy wysyłki:

  Paczkomaty 24/7
  Paczkomaty 24/7 pobranie

  Masz 14 dni kalendarzowych aby odstąpić od zakupu bez podawania przyczyny oraz bez ponoszenia żadnych kosztów. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie klikając tutaj.

  Wiadro bosmańskie do schładzania po saunie z olchy 

  Wiadro bosmana to wiadro prysznicowe do sauny wykonane z drewna olchowego, o niezwykle miękkiej i elastycznej fakturze. Zadaniem wiadra drewnianego do sauny jest szybkie schładzanie organizmu, po intensywnej kąpieli w kabinie saunowej lub w łaźni parowej. 

  Wiadro prysznicowe do sauny

  Przechylając wiadro saunowe, wylewamy na siebie jednorazowo ok. 15 litrów zimnej wody. Silny strumień działa pobudzająco i orzeźwiająco zapewniając niecodzienne doznania. Sprzęt oprócz elementów drewnianych zawiera: uchwyt mocujący, wykończenia ze stali nierdzewnej, dźwignię do przechylania wiadra wyposażoną w sznurek oraz mechanizm do automatycznego napełniania wodą.

  Elementy metalowe, służące do przekręcenia wiadra wykonano ze stali nierdzewnej, wysokogatunkowej klasy odpornej na korozje. 

  Wiadro montujemy na ścianie lub na suficie w mokrej części Strefy Wellness na wysokości około 250 cm. Zalecamy w miejscu montażu zastosować zawór.

  Głębokość miejsca prysznicowego powinna wynosić minimum 1,5 metra.

  Dane techniczne:

  • Pojemność 15 l

  Saunario

  Specyficzne kody

  Dla tego produktu nie ma jeszcze wystawionych opinii.

  Napisz opinię produktu.
  Wiadro prysznicowe do sauny Saunario

  16 innych produktów w tej samej kategorii: