• Nowy

  Kastor Karhu 22 VO 30 VO 40 VO - piec do sauny na drewno

  Opinie(0)
  5 750,00 zł
  Brutto

  Piece do sauny opalane drewnem Kastor Karhu to znakomite połączenie stylowego wzornictwa z wysokim komfortem i świetną wydajnością. Swoje zadanie, piec do sauny na drewno, wykona doskonale, ponieważ Kastor Karhu równomiernie i w niedługim czasie, rozgrzeje kabinę sauny fińskiej. Obudowę pieca do sauny fińskiej wykonano z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, aby bez trudu radziła sobie w niełatwych warunkach panujących w saunie. Odporna na wilgoć i korozję. Wszystko to podano w atrakcyjnym, pełnej ponadczasowej elegancji, kolorze czarnym. Szerokie żeliwne drzwiczki, wyposażono we wziernik, pozwalający na obserwację palącego się w piecu do sauny, drewna.

  Model :
  Ilość

  Dla tego produktu mamy dostępne formy wysyłki:


  Masz 14 dni kalendarzowych aby odstąpić od zakupu bez podawania przyczyny oraz bez ponoszenia żadnych kosztów. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie klikając tutaj.

  Kastor Karhu  - piec do sauny na drewno

  Piece do sauny opalane drewnem Kastor Karhu to znakomite połączenie stylowego wzornictwa z wysokim komfortem i świetną wydajnością. Swoje zadanie, piec do sauny na drewno, wykona doskonale, ponieważ Kastor Karhu równomiernie i w niedługim czasie, rozgrzeje kabinę sauny fińskiej. 

  Kastor Karhu w wersjach 22 VO, 30 VO, 40 VO to piece ze zbiornikiem wody. Jest on na tyle duży, że pomieści jej 28 litrów i nagrzeje się w tym samym czasie co sauna. Zbiornik wody znajduje się po prawej stronie urządzenia.

  Co dodatkowo wyróżnia ten piec kominowy, to niezwykle głęboka i pojemna komora na kamienie, która w zależności od wybranego wariantu pieca saunowego, może przyjąć nawet 55 kg otoczaków. Tak niemała ich ilość, jest nieprzypadkowa i przynosi wymierne korzyści. Przede wszystkim pozwala dobrze utrzymać ciepło w kabinie sauny, zapewniając odpowiednio wysoką temperaturę i niepowtarzalne wrażenia z pobytu w saunie, nawet po tym, jak drewno w piecu przestanie się palić. Ponadto komora na kamienie ma otwartą konstrukcję, co sprawia, że po polaniu ich wodą, para jest przyjemna i bardzo delikatna.

  Piec saunowy na drewno wytrzymuje duże obciążenia i jest doskonałym wyborem w średniej wielkości domowych saunach, oraz w saunach komercyjnych.

  Kastor Karhu - piec do sauny opalanej drewnem 

  Obudowę pieca do sauny fińskiej wykonano z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, aby bez trudu radziła sobie w niełatwych warunkach panujących w saunie. Odporna na wilgoć i korozję. Wszystko to podano w atrakcyjnym, pełnej ponadczasowej elegancji, kolorze czarnym. Szerokie żeliwne drzwiczki, wyposażono we wziernik, pozwalający na obserwację palącego się w piecu do sauny, drewna. Kompaktowe rozmiary pieca saunowego na drewno sprawiają, że posiada on dużą ergonomię i można kabinie umieścić go tak, aby zachować wystarczająco dużo przestrzeni, do swobodnego poruszania się. 

  Sauna na drewno jest najbliższa założeniem tradycyjnej fińskiej natury. Pachnące drewno, światło rzucane przez ogień i przyjemny trzask ognia pomagają zrelaksować się w Twojej domowej saunie. Kastor Karhu to sprzęt, który posiada wszystko, co powinien mieć piec na drewno. Rozpalanie ognia w piecu Kastor jest niezwykle łatwe, a drewno płonie równomiernie przez cały czas kąpieli w saunie.

  Zalety pieca do sauny opalanej drewnem

  • Przeszklona komora palenia - możesz patrzeć na ogień
  • Doskonała kontrola przepływu powietrza pomaga szybko rozpalić ogień
  • Nieduże rozmiary oszczędzają miejsca w Twojej saunie
  • Powłoka z wysokiej jakości stali gwarantuje trwałość

  Dane techniczne

  • Marka: Kastor
  • Model: Karhu
  • Rodzaj pieca: piec opalany drewnem
  • Przeznaczenie: sauna zewnętrzna, sauna domowa
  • Sposób montażu: piec wolnostojący
  Model Rozmiar sauny Wymiary [Szer/Głęb/Wys - mm] Pojemność komory na kamienie [kg] Waga pieca [kg] Średnica otworu kominowego Ø [mm]
  Karhu 22 VO 12-22 450 × 485 × 785 25 - 30 67 115
  Karhu 30 VO 20-30 490 × 485 × 915 35 - 40 90 115
  Karhu 40 VO 30-40 580 × 585 × 925 50 - 55 131 115
  KAS289084 KAS289087 KAS289092

  Specyficzne kody

  EAN13
  6417659001021

  Dla tego produktu nie ma jeszcze wystawionych opinii.

  Napisz opinię produktu.
  Kastor Karhu 22 VO 30 VO 40 VO - piec do sauny na drewno