Kastor Karhu 22 T 30 T 40 T - piec do sauny na drewno
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

ad2.jpg

Advertising [AfterProductThumbs]

Nowy

Kastor Karhu 22 T 30 T 40 T - piec do sauny na drewno

Piece do sauny opalane drewnem Kastor Karhu to znakomite połączenie stylowego wzornictwa z wysokim komfortem i świetną wydajnością. Swoje zadanie, piec do sauny na drewno, wykona doskonale, ponieważ Kastor Karhu równomiernie i w niedługim czasie, rozgrzeje kabinę sauny fińskiej. Obudowę pieca do sauny fińskiej wykonano z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, aby bez trudu radziła sobie w niełatwych warunkach panujących w saunie. Odporna na wilgoć i korozję. Wszystko to podano w atrakcyjnym, pełnej ponadczasowej elegancji, kolorze czarnym. Szerokie żeliwne drzwiczki, wyposażono we wziernik, pozwalający na obserwację palącego się w piecu do sauny, drewna.

 • Kastor Karhu 22 T
 • Kastor Karhu 30 T
 • Kastor Karhu 40 T
7 130,00 zł (brutto) 5 796,75 zł (netto)
Brutto
block Zapytaj o dostępność: biuro@sauneo.pl

ad3.jpg

Advertising [ProductAdditionalInfo]

local_shipping FREE shipping on orders over $25.00 shipped by Amazon. Details

ad.jpg

Advertising [Product3rdColumn]

Kastor Karhu  - piec do sauny na drewno

Piece do sauny opalane drewnem Kastor Karhu to znakomite połączenie stylowego wzornictwa z wysokim komfortem i świetną wydajnością. Swoje zadanie, piec do sauny na drewno, wykona doskonale, ponieważ Kastor Karhu równomiernie i w niedługim czasie, rozgrzeje kabinę sauny fińskiej. 

Piec kominkowy na drewno to połączenie pieca do sauny i kominka. Piec znajduje się w kabinie do saunowania, zaś kominek w innym pomieszczeniu - ogrzewa on pomieszczenie poza sauną, a ponadto utrzymuję kabinę saunową w stanie porządku, gdyż zanieczyszczenia z drewna opałowego nie trafiają na podłogę.

Co dodatkowo wyróżnia ten piec kominowy, to niezwykle głęboka i pojemna komora na kamienie, która w zależności od wybranego wariantu pieca saunowego, może przyjąć nawet 55 kg otoczaków. Tak niemała ich ilość, jest nieprzypadkowa i przynosi wymierne korzyści. Przede wszystkim pozwala dobrze utrzymać ciepło w kabinie sauny, zapewniając odpowiednio wysoką temperaturę i niepowtarzalne wrażenia z pobytu w saunie, nawet po tym, jak drewno w piecu przestanie się palić. Ponadto komora na kamienie ma otwartą konstrukcję, co sprawia, że po polaniu ich wodą, para jest przyjemna i bardzo delikatna.

Piec saunowy na drewno wytrzymuje duże obciążenia i jest doskonałym wyborem w średniej wielkości domowych saunach, oraz w saunach komercyjnych.

Kastor Karhu - piec do sauny opalanej drewnem 

Obudowę pieca do sauny fińskiej wykonano z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, aby bez trudu radziła sobie w niełatwych warunkach panujących w saunie. Odporna na wilgoć i korozję. Wszystko to podano w atrakcyjnym, pełnej ponadczasowej elegancji, kolorze czarnym. Szerokie żeliwne drzwiczki, wyposażono we wziernik, pozwalający na obserwację palącego się w piecu do sauny, drewna. Kompaktowe rozmiary pieca saunowego na drewno sprawiają, że posiada on dużą ergonomię i można kabinie umieścić go tak, aby zachować wystarczająco dużo przestrzeni, do swobodnego poruszania się. 

Sauna na drewno jest najbliższa założeniem tradycyjnej fińskiej natury. Pachnące drewno, światło rzucane przez ogień i przyjemny trzask ognia pomagają zrelaksować się w Twojej domowej saunie. Kastor Karhu to sprzęt, który posiada wszystko, co powinien mieć piec na drewno. Rozpalanie ognia w piecu Kastor jest niezwykle łatwe, a drewno płonie równomiernie przez cały czas kąpieli w saunie.

Zalety pieca do sauny opalanej drewnem

 • Przeszklona komora palenia - możesz patrzeć na ogień
 • Doskonała kontrola przepływu powietrza pomaga szybko rozpalić ogień
 • Nieduże rozmiary oszczędzają miejsca w Twojej saunie
 • Powłoka z wysokiej jakości stali gwarantuje trwałość

Dane techniczne

 • Marka: Kastor
 • Model: Karhu
 • Rodzaj pieca: piec opalany drewnem
 • Przeznaczenie: sauna zewnętrzna, sauna domowa
 • Sposób montażu: piec wolnostojący
Model Rozmiar sauny Wymiary [Szer/Głęb/Wys - mm] Pojemność komory na kamienie [kg] Waga pieca [kg] Średnica otworu kominowego Ø [mm]
Karhu 22 T 12-22 450 × 485 × 785 25 - 30 95 115
Karhu 30 T 20-30 490 × 485 × 915 35 - 40 120 115
Karhu 40 T 30-40 580 × 585 × 925 50 - 55 160 115
KAS289094 KAS289095 KAS289096
6417659001021

Returns Policy

You may return most new, unopened items within 30 days of delivery for a full refund. We'll also pay the return shipping costs if the return is a result of our error (you received an incorrect or defective item, etc.).

You should expect to receive your refund within four weeks of giving your package to the return shipper, however, in many cases you will receive a refund more quickly. This time period includes the transit time for us to receive your return from the shipper (5 to 10 business days), the time it takes us to process your return once we receive it (3 to 5 business days), and the time it takes your bank to process our refund request (5 to 10 business days).

If you need to return an item, simply login to your account, view the order using the 'Complete Orders' link under the My Account menu and click the Return Item(s) button. We'll notify you via e-mail of your refund once we've received and processed the returned item.

Shipping

We can ship to virtually any address in the world. Note that there are restrictions on some products, and some products cannot be shipped to international destinations.

When you place an order, we will estimate shipping and delivery dates for you based on the availability of your items and the shipping options you choose. Depending on the shipping provider you choose, shipping date estimates may appear on the shipping quotes page.

Please also note that the shipping rates for many items we sell are weight-based. The weight of any such item can be found on its detail page. To reflect the policies of the shipping companies we use, all weights will be rounded up to the next full pound.

 • "Excellent products and excellent service." - Josephine
 • "Excellent value. High quality products at reasonable prices." - Warren
 • "Outstanding customer service." - Jack
 • "You're the best! Thank you!" - Tatiana