• Nowy
  Wulkaniczne kamienie do sauny Helo - do pieców naściennych - 20 kg
  • Wulkaniczne kamienie do sauny Helo - do pieców naściennych - 20 kg

  Wulkaniczne kamienie do sauny TyloHelo - do pieców naściennych - 20 kg

  Opinie(0)
  78,20 zł
  Brutto
  Ilość

  Dla tego produktu mamy dostępne formy wysyłki:  Masz 14 dni kalendarzowych aby odstąpić od zakupu bez podawania przyczyny oraz bez ponoszenia żadnych kosztów. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie klikając tutaj.

  Wulkaniczne kamienie do sauny TyloHelo - do pieców naściennych - 20 kg

  Wulkanit to popularny, stylowy rodzaj kamieni do sauny. Doskonale znosi wysokie temperatury, cechuje się utrzymywaniem ciepła, a jego porowatość pozwala wodzie dobrze odparować. Kamienie pieca sauny TyloHelo są dobierane zgodnie ze starymi tradycjami i dzięki temu zapewniają prawdziwą atmosferę w saunie. Gwarantują bardzo dobre właściwości cieplne Twojej sauny.

  Kamienie umożliwiają ich luźne ułożenie, dzięki czemu powietrze może poprawnie przepływać między kamieniami a elementami grzejnymi pieca. To z kolei pozwala Ci cieszyć się odpowiednio nagrzaną sauną, a także zapewnia długą żywotność Twojego pieca. Kamienie do sauny przeznaczone są wyłącznie do elektrycznych pieców oraz pieców opalanych drewnem do saun. Struktura tych kamieni do sauny znakomicie kumuluje ciepło. Po polaniu nagrzanych kamieni wodą odparowuje ona z całej ich powierzchni.

  Kontrola kamieni do sauny

  Przynajmniej raz w roku przychodzi moment, gdy należy wymienić kamienie w Twoim piecu do sauny. Zamiana na nowe kamienie zapewni lepsze „löyly” (wylewanie niewielkich ilości wody na gorące kamienie sauny, aby wytworzyć ciepłą i kojącą parę), a Twój piec do sauny pozostanie w dobrym stanie i będzie poprawnie działać przez bardzo długi czas.

  Pamiętaj jednak, że nie musisz wyrzucać zużytych kamieni — wykorzystaj je kreatywnie i zwróć naturze! Możesz wyłożyć nimi kwietniki w ogrodzie, wypełnić klomby, pozwól roślinom swobodnie rosnąc między kamieniami. I nie zapomnij o dzieciach — malowanie farbami na kamieniach to świetna zabawa!

  Dane techniczne

  • Marka: TyloHelo

  • Rozmiar: do 10cm
  • Waga opakowania [kg]: 20

  • Materiał: wulkanit

  TylöHelo
  THGa90141012

  Specyficzne kody

  Dla tego produktu nie ma jeszcze wystawionych opinii.

  Napisz opinię produktu.
  Wulkaniczne kamienie do sauny TyloHelo - do pieców naściennych - 20 kg