Sauneo sp. z o.o. w Bydgoszczy przeprasza Pana Adama Strycharczuka za wykorzystanie jego artystycznego wykonania oraz wizerunku bez jego wiedzy i zgody w swoich spotach reklamowych i oświadcza, że podejmie wszelkie środki mające na celu zapobieżenie tego typu sytuacji w przyszłości

 • Nowy
  Piec do sauny Helo Havanna
  • Piec do sauny Helo Havanna
  • Piec do sauny fińskiej
  • Piec do sauny Helo Havanna

  Helo Havanna 600 900 D - piec do małej sauny

  Opinie(0)
  2 436,00 zł
  Brutto

  Helo Havanna jest właściwą odpowiedzią dla osób nowo zainteresowanych sauną fińską i szukających swego pierwszego pieca do sauny. Zacznij tę niezwykłą przygodę od dobrych znajomości - z firmą, która wie, że sercem każdej sauny jest dobry piec. Helo Havanna jest zupełnie jak stolica Kuby - posiada ona swój własny, niepowtarzalny charakter i nie da się tego pieca do sauny suchej porównać z żadnym innym. Pierwsze co zwraca uwagę i przykuwa wzrok, to elegancja pieca saunowego. Czarny odcień pieca do sauny Helo doda Twojej kabinie finezji i uroku. Dodatkowo dla jak najlepszej ergonomii - piec do sauny domowej można zainstalować na ścianie kabiny, tym samym do maksimum zaoszczędzając miejsce. W urządzeniu zastosowano dwa unikalne rozwiązania - regulację komory oraz system BWT.

  Model :
  Ilość

  Dla tego produktu mamy dostępne formy wysyłki:

  Kurier Paletowy
  Kurier Paletowy Pobranie

  Masz 14 dni kalendarzowych aby odstąpić od zakupu bez podawania przyczyny oraz bez ponoszenia żadnych kosztów. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie klikając tutaj.

  Helo Havanna 600 900 D - piec do małej sauny 

  Piec elektryczny do sauny montowany na ścianie, lub podłogowo (opcjonalnie), Helo Havanna jest właściwą odpowiedzią dla osób nowo zainteresowanych sauną fińską i szukających swego pierwszego pieca do sauny. Zacznij tę niezwykłą przygodę od dobrych znajomości - z firmą, która wie, że sercem każdej sauny jest dobry piec. I kiedy sauna mówi Ci: helo - nie zwlekaj - odpowiedz jej "Hello"!

  Havanna jest zupełnie jak stolica Kuby - posiada ona swój własny, niepowtarzalny charakter i nie da się tego pieca do sauny suchej porównać z żadnym innym. Pierwsze co zwraca uwagę i przykuwa wzrok, to elegancja pieca saunowego. Czarny odcień pieca do sauny Helo doda Twojej kabinie finezji i uroku. To produkt dedykowany małym saunom rodzinnym, gdzie kubatura nie przekracza 13m3. Dla jak najlepszej ergonomii - piec do sauny domowej można zainstalować na ścianie kabiny, tym samym do maksimum zaoszczędzając miejsce.

  Innowacja pieca saunowego Helo Havanna - regulowany kosz na kamienie 

  Piec do sauny elektryczny Helo Havanna pozwala na dobór jednego z dwóch zaawansowanych technologicznie sterowników pieca (do kupienia w osobnych ofertach, na naszym sklepie) co znacząco zwiększa jego możliwości i ułatwia codzienne użytkowanie. Ponadto w urządzeniu zastosowano unikalne rozwiązanie - regulację komory Regulacja komory w piecu do małej sauny sprawia, że możemy dostosować sprzęt do naszych potrzeb i preferencji. Tym samym pomieści on 20, 28, a nawet 35 kg kamieni w komorze. 

  Zalety Helo Havanna 600 D 900 D:

  • Idealny wybór na start!
  • Jakościowy piec za niewielkie pieniądze
  • Lekka i niewielka konstrukcja
  • Możliwość polewania kamieni wodą już przy 80 C 

  Dane techniczne 

  • Marka: Helo
  • Model: Havanna
  • Panel sterowania: zewnętrzny
  • Kolor: grafit
  • Rodzaj sauny: sauna fińska
  • Przeznaczenie: sauna domowa
  • Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 580 x 475 x 300 mm
  • Waga pieca: 12,8 kg
  • Podłączenie: 400 V 3 N
  • Pojemność kamieni: 20 - 35 kg
  Piec Helo Havanna 6 kW 9 kW
  Kubatura sauny [m3] 5 - 9  9 - 13
  Bezpiecznik 3 x 10 3 x 16

  Jak dobrać moc pieca do sauny?

  Chcąc dobrać poprawnie moc pieca do sauny, należy zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. Przede wszystkim dobrze dobrana moc pieca gwarantuje to, że w saunie będzie panowała odpowiednia temperatura. Przy wyborze pieca ważna jest nie tylko kubatura sauny (rozmiar sauny), ale przede wszystkim jej odpowiednia konstrukcja, izolacja, wentylacja i dobrze dobrane materiały do budowy sauny.     

  • moc pieca do sauny należy dobierać tak, aby skalkulowana kubatura sauny nie była w górnym zakresie     
  • jeśli ściany lub sufit Twojej sauny zawierają nieizolowane elementy takie jak kamień, szkło itp. to zaistnieje potrzeba zainstalowania pieca o większej mocy     
  • przy określaniu objętości sauny, każdy nieizolowany metr kwadratowy, podnosi jej objętość o 1.2 m3     
  • w przypadku kiedy ściany sauny wykonane są z nieizolowanych bali drewnianych, faktyczną objętość pomieszczenia sauny należy pomnożyć przez 1.5
  • należy pamiętać, aby ściany i sufit były dokładnie i odpowiednio zaizolowane     
  • należy również zwrócić uwagę na wentylację w saunie

  Polewanie kamieni w saunie - jak to robić?

  Rozgrzane powietrze w saunie staje się suche. Większa temperatura, to mniejsza wilgotność. Dlatego nagrzane kamienie w saunie trzeba polewać wodą, aby zwiększyć wilgotność powietrza do pożądanego poziomu. Ciepło i para różnie działają na poszczególne osoby – eksperymentując, znajdziesz odpowiednie dla siebie ustawienia. Kamieni nie można polewać dowolnym rodzajem wody — zakazane jest używanie wody chlorowanej (np. z basenu czy z hydromasażu — może to spowodować korozję pieca) lub tez wody morskiej. Zamiast tego używaj wody nadającej się do użytku domowego. Dla zapachu można dodawać do wody specjalne aromaty przeznaczone do saun. Aromaty należy stosować zgodnie z instrukcją podaną na ich opakowaniu.

  TylöHelo - sauny z doświadczeniem

  TylöHelo to wiodący na świecie producent saun i łaźni parowych. Innowacja, technologia i najwyższa dbałość o szczegóły to domena szwedzkiego Tylö. Fińskie Helo to najnowocześniejszy kunszt i piękne, tradycyjne wzornictwo. Razem, dzięki zgromadzonej przez 170 lat wiedzy tworzą najwyższej jakości produkty do saun będących częścią zdrowego stylu życia.

  TylöHelo
  HEL005831 HEL005833

  Opis

  Moc pieca
  6 kW
  9 kW
  Rodzaj sauny
  sauna fińska (sucha)
  Rodzaj sterownika
  wbudowany
  Przeznaczenie sauny
  Domowa
  Pojemność kamieni
  20 Kg
  28 Kg
  35 Kg

  Specyficzne kody

  Dla tego produktu nie ma jeszcze wystawionych opinii.

  Napisz opinię produktu.
  Helo Havanna 600 900 D - piec do małej sauny

  16 innych produktów w tej samej kategorii: