Zapach aromat do sauny Camylle azjatycki
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-10,00 złNowy

Zapach aromat do sauny Camylle azjatycki

Wysokiej jakości aromat do sauny od francuskiego producenta Camylle wprawi Cię w zachwyt i porwie wprost do świata zapachów!

86,90 zł (brutto) 96,90 zł - 10,00 zł 70,65 zł (netto)
Brutto
Kontakt
Potrzebujesz informacji? biuro@sauneo.pl
Dostawa
Sprawdź szczegóły dostawy

Aromat do sauny Voile de Sauna orientalny 250ml

Naturalny aromat do sauny o wyjątkowym zapachu kwitnących drzew na bazie olejków eterycznych. W 100% rozpuszcza się w wodzie, dzięki czemu jego zapach odczuwasz intensywniej niż inne. Nawet 10ml dodane do litra wody wystarczy, by przenieść się w niepowtarzalny klimat nocy pełnych zabawy i relaksu.

Dzięki trzymanej przez firmę Camylle w tajemnicy recepturze zapachy Voile de Sauna słyną ze swojej nieporównywalnej intensywności i długotrwałego pachnienia.

  • Marka: Voile de Sauna od Camylle
  • Zapach: azjatycki
  • Opakowanie: 250ml

Poznaj prawdziwą aromaterapię najwyższej jakości

Korzystając z sauny każdy z nas chce się zrelaksować, zapomnieć o problemach. Korzystanie z aromatów tworzy w saunie aromaterapię - zapachowy raj, który pomaga zapomnieć o tym, gdzie jesteśmy. Niemal każda osoba, która korzysta z sauny, polewa kamienie wodą - czemu by więc nie dodać do tej czynności czegoś ekstra? Voile de Sauna jest bardzo prosty w użyciu - dodaj zaledwie 10-20ml do 1 litra wody w cebrze, zamieszaj, a następnie polej kamienie tak, jak zawsze to robisz. Zapach azjatycki to mieszanka mistycznie zmysłowych aromatów z zapachami balsamów, woń nie z tego świata. Odpłyń w tajemnicze tereny Azji!

Na rynku można dostać wiele różnych zapachów do sauny, mniej lub bardziej skoncentrowanych. Dokonując zakupu tanich zapachów nieraz można się rozczarować. Zapach jest słaby, trzeba go dolać do wody w większej ilości, bo nic nie czuć. W efekcie zużywamy całą buteleczkę w ciągu zaledwie kilku kąpieli w saunie. Chcesz tak ryzykować? W przypadku Voile de Sauna stawiasz na markowy, naturalny produkt, o silnej recepturze i wyraźnym, mocnym zapachu. Tak, kosztuje to więcej, ponieważ zapach nie bierze się znikąd.

Aromat azjatycki to mieszanka zapachów znanych gejszom - rzadkich zapachów, perfum pobudzających zmysły i wyzwalających zainteresowanie. Każdy, kto poczuje ten zapach wpada w zachwyt. Dołącz do grona osób, które dokonały już najlepszego wyboru i przeniosły się w świat relaksu.

Camylle to francuska firma zajmująca się produkcją perfum i zapachów różnego rodzaju. Badają swoje tajne receptury we własnych laboratoriach, dbając, aby przepis nie został poznany przez konkurencję. Od lat skutecznie rywalizują z największymi producentami na rynku. Voile de Sauna to ich seria zapachowa skierowana do saun, opracowana na bazie olejków eterycznych, nastawiona na pełną naturalność oraz wysoką jakość, aby zadowolić właśnie Ciebie.

Czy sauna może być przyjemna sama w sobie? Owszem, na pewno. A czy może być jeszcze lepsza? Aromaty Voile de Sauna wyniosą ją na wyższy poziom z pomocą aromaterapii, którego się nie spodziewasz. Pozwól sobie na najlepszy możliwy relaks!

Camylle Asie Azja