Sauna zewnętrzna ogrodowa beczka 2,4m x 2,05m x 1,8m
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Nowy

Sauna beczka ogrodowa z wyposażeniem - 2,4m x 2,05m x 1,8m

Nietuzinkowa bryła sauny ogrodowej z miejsca potrafi zrobić piorunujące wrażenie, doskonale komponując się w niemal każdy ogród - zarówno ten miasteczkowy, jak i bardziej rustykalny, wiejski. Zachwyca w saunie beczce również solidność wykonania każdego nawet najdrobniejszego elementu. Wysokogatunkowe, fachowo zaimpregnowane, świerkowe drewno sprawia, że użytkownik może cieszyć się sauną zewnętrzną w swoim ogrodzie, nawet na długie lata. Całość zaprojektowano tak, aby sauna beczka wprost nawiązywała do kanonów skandynawskiego designu - minimalizmu i prostoty.

0,00 zł (brutto) 0,00 zł (netto)
Brutto
Kontakt
Potrzebujesz informacji? biuro@sauneo.pl
Dostawa
Sprawdź szczegóły dostawy

Sauna beczka ogrodowa 2,4m x 2,05m x 1,8m - z wyposażeniem

Drewno to wspaniały oraz wszechstronny surowiec, który "wzięty w obroty" przez prawdziwych znawców i specjalistów, potrafi ukazać wszystkie swoje wyjątkowe walory. Widać to doskonale w gotowej saunie ogrodowej. Jej nietuzinkowa bryła z miejsca potrafi zrobić piorunujące wrażenie, doskonale komponując się w niemal każdy ogród - zarówno ten miasteczkowy, jak i bardziej rustykalny, wiejski. Zachwyca w saunie beczce również solidność wykonania każdego nawet najdrobniejszego elementu. Wysokogatunkowe, fachowo zaimpregnowane, świerkowe drewno sprawia, że użytkownik może cieszyć się sauną zewnętrzną w swoim ogrodzie, nawet na długie lata. 

Sauna beczkowa - gdy w domu miejsca brak! 

Choć zdecydowana większość fanów sauny decyduje się na saunę wewnątrz domu, to jednak nie wszędzie jest to najlepsze i możliwe rozwiązanie, choćby z braku wystarczającej ilości miejsca. Stąd też coraz większą popularnością cieszą się sauny zewnętrzne, które dzięki swoim kompatybilnym rozmiarom, doskonale odnajdą się niemal w każdym przydomowym ogrodzie, będąc jego "pierwszoplanową gwiazdą" - zwłaszcza jeśli sauna ogrodowa będzie miała intrygującą owalną figurę, przypominającą kształt beczki. Całość zaprojektowano tak, aby sauna beczka wprost nawiązywała do kanonów skandynawskiego designu - minimalizmu i prostoty.

Kształt sauny beczkowej to jednak nie tylko walor estetyczny, ale również gwarancja sprawniejszego nagrzania wnętrza i równomiernego rozprowadzenia ciepła. O to, żeby móc zażywać kąpiel w saunie owalnej bez zbędnej zwłoki, zadba też dołączony do zestawu piec elektryczny w pakiecie z kamieniami - Harvia Cilindro PC90 o mocy 9kW, piec stojący. Ekonomiczny piec ze sterowaniem na piecu

Beczka o rozmiarach 2,4m x 2,05m x 1,8m. Dach pokryty bezpiecznym dla zdrowia i trwałym gontem bitumicznym. Całość spięta zewnątrz solidnymi, metalowymi obejmami. Wewnątrz sauna wyposażona w ławy i wygodne oparcia. Przestronne wnętrze dające mnóstwo komfortu dla użytkowników. Wejście stanowią szklane drzwi hartowane, przeźroczyste, które doskonale utrzymują ciepło wewnątrz, zamykane na zamek rolkowy. Wbudowana wentylacja regulowana pozwala ustawiać ciąg powietrza oraz oświetlenie LED sterowanie z pilota.

W saunie znajdziesz drewniany ceber oraz chochlę, z pomocą których możesz polewać kamienie, by wytwarzać uderzenia pary i krótki, tymczasowy wzrost temperatury. 

Dane techniczne:

  • Sauna beczka dostarczana w gotowej, złożonej formie
  • Wykonana z drewna świerkowego, zaimpregnowana
  • Kolor impregnatu do wyboru - paleta barw na zdjęciach
  • Dach pokryty gontem bitumicznym
  • Piec elektryczny Harvia Cilindro PC90 9kW
  • Szklane drzwi hartowane
  • Wbudowana regulowana wentylacja
  • Oświetlenie LED z pilotem
  • Wymiary 2,4m x 2,05m x 1,8m
  • Drewniane dwa zagłówki, ceber i chochla w zestawie

Transport ustalany indywidualnie w każdym przypadku.

beczka 2mx2m+ PC90 + kamienie