Sauna zewnętrzna ogrodowa beczka 2m x 2,3m
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Nowy

Sauna ogrodowa owalna dł. 2m x śr. 2,3m z wyposażeniem

Walcowa forma drewnianej sauny ogrodowej doskonale komponuje się w miasteczkowe oraz rustykalne otoczenie. Sauna beczka to bez wątpienia absolutny "must - have", dla każdej osoby pragnącej zaznać błogiego uczucia odprężenia i rozluźnienia w niezwykłym miejscu i w niecodzienny sposób oraz, gdy nie ma się miejsca na wewnętrzną saunę w domu. Gotowa sauna ogrodowa, zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Cechuje ją precyzyjna dokładność i staranność wykonania, a także wysokogatunkowa jakość użytych surowców. Stworzona przez znawców fachu, którzy kochają i rozumieją drewno, oraz wiedzą jak wyciągnąć na wierzch wszystkie jego walory. Całość zaprojektowano tak, aby sauna beczka wprost nawiązywała do kanonów skandynawskiego designu - minimalizmu i prostoty.

0,00 zł (brutto) 0,00 zł (netto)
Brutto
Kontakt
Potrzebujesz informacji? biuro@sauneo.pl
Dostawa
Sprawdź szczegóły dostawy

Sauna ogrodowa owalna dł. 2m x śr. 2,3m - z wyposażeniem 

Sauna beczkowa jest przedmiotem największego zainteresowania i budzi najwięcej emocji, zarówno wśród świeżo zainteresowanych kąpielami saunowymi, jak i doświadczonych saunowiczów. Wszystko za sprawą nietuzinkowego kształtu, który z miejsca przykuwa wzrok i wzbudza zachwyt. Walcowa forma drewnianej sauny ogrodowej doskonale komponuje się w miasteczkowe oraz rustykalne otoczenie. Sauna beczka to bez wątpienia absolutny "must - have", dla każdej osoby pragnącej zaznać błogiego uczucia odprężenia i rozluźnienia w niezwykłym miejscu i w niecodzienny sposób. 

Sauna beczka ogrodowa - poznaj jej piękno

Dla pewnego grona osób nie zawsze możliwe jest, zamontowanie sauny fińskiej wewnątrz budynku - choćby z braku niewystarczającej ilości miejsca. Wówczas warto rozważyć zupełnie inne rozwiązanie, jakim jest sauna zewnętrzna, pozwalająca na montaż w ogrodzie. Drewniana sauna ogrodowa sprawi, że Twój ogród nie tylko nabierze kolorytu, ale stanie się strefą przydomowego relaksu. 

Gotowa sauna ogrodowa w kształcie owalnej beczki, zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wrażenie robi precyzyjna dokładność i staranność wykonania, a także wysokogatunkowa jakość użytych surowców. Jest tworzona przez znawców fachu, którzy kochają i rozumieją drewno, oraz wiedzą jak wyciągnąć na wierzch wszystkie jego walory. Klasyczne świerkowe drewno, użyte w saunie beczkowej ma miękką i lekką fakturę, oraz nadzwyczajną trwałość i wytrzymałość. Dobrze zaimpregnowane, dzięki temu daje gwarancję, że gotowa sauna posłuży nam na wiele lat. Całość zaprojektowano tak, aby sauna beczka wprost nawiązywała do kanonów skandynawskiego designu - minimalizmu i prostoty. Oprócz tego, sauna owalna, swoim kształtem zapewni szybsze nagrzanie i zwiększoną wydajność w rozprowadzeniu ciepła. 

Drewniana sauna ogrodowa - Twój ogród tego chce! 

Beczka o średnicy 2m i długości 2,3m. Dach pokryty bezpiecznym dla zdrowia i trwałym gontem bitumicznym. Całość spięta zewnątrz solidnymi, metalowymi obejmami. Wewnątrz sauna wyposażona w ławy i wygodne oparcia. Wejście stanowią szklane drzwi hartowane, przeźroczyste, które doskonale utrzymują ciepło wewnątrz, zamykane na zamek rolkowy. Wbudowana wentylacja regulowana pozwala ustawiać ciąg powietrza oraz oświetlenie LED sterowanie z pilota.

W zestawie piec elektryczny Harvia Vega BC80 o mocy 8kW, wieszany na ścianie. Ekonomiczny piec ze sterowaniem na piecu w postaci dwóch pokręteł i kamieniami.

W saunie znajdziesz drewniany ceber oraz chochlę, za pomocą których możesz polewać kamienie, by wytwarzać uderzenia pary i krótki, tymczasowy wzrost temperatury. 

Dane techniczne:

  • Sauna beczka dostarczana w gotowej, złożonej formie
  • Wykonana z drewna świerkowego, zaimpregnowana
  • Kolor impregnatu do wyboru - paleta barw na zdjęciach
  • Dach pokryty gontem bitumicznym
  • Piec elektryczny Harvia Vega BC80 8kW
  • Szklane drzwi hartowane
  • Wbudowana regulowana wentylacja
  • Oświetlenie LED z pilotem
  • Średnica 2m, długość 2,3m
  • Drewniane dwa zagłówki, ceber, chochla w zestawie

Transport ustalany indywidualnie w każdym przypadku.

beczka 2mx2,3m+ BC80 + kamienie