Sauna ogrodowa beczka 2m x 2m
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Nowy

Sauna beczkowa dł. 2m śr. 2 m z wyposażeniem

Sauna zewnętrzna to nieszablonowy pomysł na dekorację każdego ogrodu, dzięki kompaktowym rozmiarom - długość 2, średnica 2m. Owalna konstrukcja gotowej sauny to rozwiązanie wyjątkowe w swojej stylistyce i praktyczne w ogrzewaniu. Trwałość zapewni naturalne, zaimpregnowane świerkowe drewno oraz bezpieczne dla zdrowia pokrycie dachowe, któremu niestraszne zimy i śnieg. Gotowa sauna ogrodowa to także szklane hartowane drzwi, wbudowana regulowana wentylacja i budujące wyjątkowy klimat, oświetlenie LED z pilotem. Sauna Beczka dostępna jest z piecem elektrycznym ze sterownikiem Harvia Vega BC80 (8kW) oraz kamieniami do pieca. W zestawie także przydatne akcesoria - drewniane dwa zagłówki, ceber, chochla.

0,00 zł (brutto) 0,00 zł (netto)
Brutto
Kontakt
Potrzebujesz informacji? biuro@sauneo.pl
Dostawa
Sprawdź szczegóły dostawy

Sauna beczkowa dł. 2m śr. 2 m - z wyposażeniem

Szukasz interesującego sposobu spędzania czasu, dającego niesamowite uczucie odprężenia i rozluźnienia? Oraz niezwykle intrygującej atrakcji i urozmaicenia spotkań z rodziną i przyjaciółmi? Sauna beczka przychodzi w sukurs Twoim potrzebom! Drewniana sauna ogrodowa sprawi, że Twój ogród nie tylko nabierze kolorytu, ale stanie się strefą przydomowego relaksu. 

I choć zdecydowana większość fanów sauny decyduje się na saunę wewnątrz domu, to jednak nie wszędzie jest to najlepsze i możliwe rozwiązanie, choćby z braku wystarczającej ilości miejsca. Stąd też coraz większą popularnością cieszą się sauny zewnętrzne, które dzięki swoim kompatybilnym rozmiarom, doskonale odnajdą się niemal w każdym przydomowym ogrodzie, będąc jego "pierwszoplanową gwiazdą" - zwłaszcza jeśli sauna ogrodowa będzie miała intrygującą owalną figurę, przypominającą kształt beczki

Sauna ogrodowa owalna - gwiazda każdej imprezy

Sauna owalna już od pierwszego spojrzenia potrafi zachwycić estetyką wykończenia. To zasługa klasycznego, świerkowego drewna, o miękkiej i lekkiej fakturze, oraz wyjątkowej trwałości. Design sauny beczki nawiązuje wprost do skandynawskiej prostoty i minimalizmu, a to właśnie stamtąd pochodzi tradycja kąpieli w saunie.

Budowa i kształt gotowej sauny ogrodowej, przybrały taką formę także z myślą o jak największej efektywności w rozprowadzaniu ciepła wewnątrz sauny zewnętrznej. Dzięki temu, że ma kształt beczki, nagrzewa się szybciej niż klasyczne, kanciaste sauny ogrodowe. Sauna beczka zmieści się niemal w każdym ogrodzie z racji niedużych rozmiarów, a jednocześnie oferuje przestronne wnętrze i komfort dla użytkowników.

Beczka o średnicy 2m i długości 2m. Dach pokryty bezpiecznym dla zdrowia i trwałym gontem bitumicznym. Całość spięta zewnątrz solidnymi, metalowymi obejmami. Wewnątrz sauna wyposażona w ławy i wygodne oparcia. Wejście stanowią szklane drzwi hartowane, przeźroczyste, które doskonale utrzymują ciepło wewnątrz, zamykane na zamek rolkowy. Wbudowana wentylacja regulowana pozwala ustawiać ciąg powietrza oraz oświetlenie LED sterowanie z pilota.

W zestawie piec elektryczny Harvia Vega BC80 o mocy 8kW, wieszany na ścianie. Ekonomiczny piec ze sterowaniem na piecu w postaci dwóch pokręteł i kamieniami.

W saunie znajdziesz drewniany ceber oraz chochlę, za pomocą których możesz polewać kamienie, by wytwarzać uderzenia pary i krótki, tymczasowy wzrost temperatury. 

Dane techniczne:

  • Sauna beczka dostarczana w gotowej, złożonej formie
  • Wykonana z drewna świerkowego, zaimpregnowana
  • Kolor impregnatu do wyboru - paleta barw na zdjęciach
  • Dach pokryty gontem bitumicznym
  • Piec elektryczny Harvia Vega BC80 8kW
  • Szklane drzwi hartowane
  • Wbudowana regulowana wentylacja
  • Oświetlenie LED z pilotem
  • Średnica 2m, długość 2m
  • Drewniane dwa zagłówki, ceber i chochla w zestawie

Transport ustalany indywidualnie w każdym przypadku.

beczka 2mx2m+ BC80 + kamienie