Osłona na piec przed dziećmi, osłona pieca do sauny Huum Steel
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Nowy

Osłona bezpieczeństwa do pieca Huum Cliff

  • Niezawodne. Niebanalne. Kreatywne. To HUUM.
  • Wyposażenie do pieca elektrycznego do sauny w bogatym portfolio marki HUUM. 
  • Prosto od estońskich entuzjastów sauny. 
  • Drewniany kołnierz pieca skutecznie ochroni przed przypadkowym kontaktem z gorącymi kamieniami i rozgrzanym piecem. Już nie będziesz musiał się martwić bezpieczeństwo dziecka w saunie, seniora albo Twoje.
  • Odpręż się i korzystaj z uroków kąpieli. 
  • Produkt dostępny dla wszystkich modeli Cliff- wybierz ten, który posiadasz i ciesz się większym bezpieczeństwem Twoim i bliskich. 
884,99 zł (brutto) 719,50 zł (netto)
Brutto
Kontakt
Potrzebujesz informacji? biuro@sauneo.pl
Dostawa
Sprawdź szczegóły dostawy

Osłona pieca do sauny - do modeli Huum Cliff - osika, thermowood  

Osłona na piec, do modelu Huum Cliff zadba o bezpieczeństwo w saunie fińskiej - Twoje i najbliższych Ci osób. Ma za zadanie zabezpieczyć przed przypadkowym kontaktem z gorącymi kamieniami i rozgrzanym piecem. Dobrze sprawdzi się, jako osłona na piec przed dziećmi, które z natury trudno upilnować, ale też pomoże osobom w podeszłym wieku, gdy trzeba będzie się oprzeć. Akcesorium do pieca pełni jednak nie tylko funkcję praktyczną — to dodatkowy, wyjątkowy element dekoracyjny w saunie fińskiej. 

Osłona bezpieczeństwa - do pieca Huum Cliff 

Osłona pieca to czyste drewno osikowe, podane termicznej obróbce. W pełni naturalne, niezwykle miękkie w dotyku. Wolne od żywicy i substancji chemicznych oraz całkowicie ekologiczne. Charakterystyczny ciemnobrązowy odcień nadaje osłonie na piec atrakcyjnego wyglądu, przypominając drewno egzotyczne i będąc od niego znacznie przystępniejszy cenowo. 

Osłona bezpieczeństwa zaprojektowana została tak, by doskonale radziła sobie, w trudnym mikroklimacie sauny. Cechuje się zwiększoną odpornością na wilgoć, działanie grzybów i co za tym idzie - gnicie. Wykorzystane w produkcie drewno nie nagrzewa się i nie parzy przy bezpośrednim kontakcie. 

Zalety osłony do pieca elektrycznego Huum Cliff

  • Wyjątkowa stylistyka
  • Trwałość i solidność drewna po termicznej obróbce
  • Możliwość montażu na wszystkich modelach Huum Cliff
4744103019342