• Nowy
  Piec do sauny Huum Drop
  • Piec do sauny Huum Drop
  • Piec do sauny elektryczny Huum Drop
  • Piec do sauny Huum Drop 4,5kW
  • Piec do sauny Huum Drop 6kW
  • Piec do sauny Huum Drop 9kW
  • Piec do sauny fińskiej Huum Drop
  • Piec do sauny Huum Drop

  Piec do sauny Huum Drop 4,5kW 6kW 9kW

  Opinie(1)
  1 779,99 zł
  1 829,99 zł
  Zniżka 50,00 zł
  Brutto

  Projektując piec Huum Drop, cofnięto się do początków sauny, kiedy najważniejszym elementem sauny fińskiej były kamieniePiec Huum Drop, dostępny jest w trzech wariantach mocy do wyboru - 4,5 kW, 6 kW i 9 kW i jest to doskonały wybór, jeśli szukamy pieca do rodzinnej sauny domowejSprawnie ogrzeje i równomiernie rozprowadzi ciepło, utrzyma na długi czas gorące kamienie.

  Model :
  Ilość

  Masz 14 dni kalendarzowych aby odstąpić od zakupu bez podawania przyczyny oraz bez ponoszenia żadnych kosztów. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie klikając tutaj.

  Piec do sauny Huum Drop 4,5kW 6kW 9kW

  Projektanci z firmy HUUM, znani są z nieszablonowych i designerskich rozwiązań, które starają się przemycić do swoich produktów. Piece Huum charakteryzują się niebanalną, ale zarazem elegancką budową. Idzie to w parze z dużymi możliwościami pieców saunowych, a także ekologią, na którą HUUM od zawsze zwracało uwagę, przy projektowaniu każdego nowego modelu pieca do sauny. W Huum Drop inspiracją do wzornictwa sprzętu była tym razem kropla wody. O tym, jak bardzo jest ono wyjątkowe, świadczy otrzymana nagroda Red Dot Design Award, nie bez przyczyny uznawana za jedną z najbardziej prestiżowych wyróżnień w świecie designu.

  Huum Drop - sprawdzony piec do sauny domowej

  Piec Huum Drop, dostępny jest w trzech wariantach mocy do wyboru - 4,5 kW, 6 kW i 9 kW i jest to doskonały wybór, jeśli szukamy pieca do małej saunyMoc pieca do sauny właściwie dobierzesz, mając na uwadze kubaturę kabiny. Przyjmuje się, że 1kW odpowiada 1m3, ale dla bardziej wydajnej i ergonomicznej eksploatacji sprzętu, ważne jest, aby kubatura sauny fińskiej nie była w górnych, pasujących przedziałach. Krótko i przykładowo mówiąc — do sauny 7m3, lepiej użyć mocniejszego 6kW pieca Huum Drop. 

  Piec do sauny fińskiej zaprojektowano przy użyciu wysokogatunkowej stali nierdzewnej tak, aby mocą i rozmiarami odpowiadał małej i średniej saunie. Sprawnie ogrzeje i równomiernie rozprowadzi ciepło, utrzyma na długi czas gorące kamienie. Zaokrąglona konstrukcja pieca saunowego "zmiękczy" i ożywi topornie kątowe wnętrze klasycznej kabiny. Sprawi, że będzie ona elegancka i nowoczesna, a samo urządzenie bez wątpienia przyciągnie wzrok wszystkich. Minimalistyczna budowa i możliwość ściennego montażu, zaoszczędzi również dużo miejsca, co zdecydowanie docenią posiadacze niewielkiej sauny domowej.

  Piec do sauny Huum z kamieniami - diabaz oliwinowy

  Projektując piec Huum Drop, cofnięto się do początków sauny, kiedy najważniejszym elementem sauny fińskiej były kamienie. Zmaksymalizowana pojemność komory na kamienie, wynosząca 55 kg, i jej otwarta przestrzeń zapewni doskonałą, łagodną parę. Diabaz oliwinowy to najlepszy w swoim rodzaju, kamień o wygładzonych i zaokrąglonych kształtach. Bardzo trwały i znakomicie oddający ciepło. Przy spokojnym i powolnym polewaniu wodą, spływa ona do ich wewnętrznych warstw, stopniowo, równomiernie odparowując. Stąd niesamowite odczucia i efekty, jakie daje para wodna. Polewaj subtelnie, a poczujesz ją na własnej skórze.

  HUUM DROP - Dane techniczne

  UWAGA: Kamienie do pieca Huum DROP należy kupić osobno!  

  Moc pieca do sauny [kW] 4,5 kW 6 kW 9 kW
  Kubatura [m3] 3-7 m3 5-10 m3 8-15 m3
  Panel sterowania

  Sterownik zewnętrzny

  Wymagany zakup - UKU Local, UKU GSM lub UKU WI-FI

  Sterownik zewnętrzny

  Wymagany zakup - UKU Local, UKU GSM lub UKU WIFI

  Sterownik zewnętrzny

  Wymagany zakup - UKU Local, UKU GSM lub UKU WIFI

  Pojemność kamieni [kg] 55 kg 55 kg  55 kg
  Waga [kg] 11 kg 11 kg 12 kg
  Wymiary [mm / szer-wys-gł]  390 mm x 590 mm x 335 mm 390 mm x 590 mm x 335 mm 390 mm x 590 mm x 335 mm
  Bezpiecznik 10 A  10 A  16 A 
  Napięcie zasilania 3-fazowego 400 V 3N 400 V 3N  400 V 3N
  Przewód zasilający 5 x 1,5  5 x 1,5  5 x 2,5 
  Wymiary bezpieczeństwa [mm / A-B-C] 100 mm x 590 mm x 435 mm 120 mm x 630 mm x 455 mm 150 mm x 690 mm x 485 mm

  Piec do sauny Huum Drop

  Huum
  4744103010042

  Opis

  Moc pieca
  4,5 kW
  6 kW
  9 kW
  Rodzaj sauny
  sauna fińska (sucha)
  Rodzaj sterownika
  zewnętrzny

  Specyficzne kody

  Napisz opinię produktu.
  Piec do sauny Huum Drop 4,5kW 6kW 9kW

  Zobacz także

  16 innych produktów w tej samej kategorii: