Sauneo - kryształki mentolu do sauny
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Nowy

Kryształki mentolu do sauny Czysty Mentol

Czysty mentol 99,5%. Nowe, unikalne doznania w saunie i zdrowotne inhalacje.

0,00 zł (brutto) 0,00 zł (netto)
Brutto
Kontakt
Potrzebujesz informacji? biuro@sauneo.pl
Dostawa
Sprawdź szczegóły dostawy

Kryształki mentolu do sauny - Czysty Mentol

Z kryształami mentolowymi do sauny przygotuj się na zupełnie nowe, niecodziennie doznania, jakie poczujesz w trakcie pobytu w saunie fińskiej! Kryształki mentolu, to w całkowicie naturalny produkt, otrzymywany dzięki krystalizacji prawdziwego olejku mięty pieprzowej. Starannie wykonane kryształki mentolowe, o czystej białej barwie, szybko przyniosą kojące i orzeźwiające uczucie chłodu, a także doskonale sprawdzą się przy intensywnej aromaterapii. Wydobywający się z nich zapach mięty, wręcz rozpiera dech w piersiach, pobudza i relaksuje! Aromat również znakomicie wpłynie na zatoki i udrażnianie dróg oddechowych. Korzyści dla swojego zdrowia i samopoczucia zobaczysz w ekspresowym tempie. 

Jak stosować mentol krystaliczny w saunie? 

Kryształki mentolowe do sauny i do inhalacji są produktem bardzo wydajnym i ekonomicznym. Opakowanie o gramaturze 50g, może wystarczyć nawet do 3 miesięcy, przy średnio intensywnym zażywaniu kąpieli w saunie fińskiej. Mentol dostępny w trzech wariantach do wyboru: 50, 100 i 250 gram.

Sposób użycia mentolu krystalicznego, jest bardzo prosty. Na początek dobrze jest schłodzić rozgrzane kamienie, przy użyciu chochli. W kolejnym kroku można zastosować już kryształki mentolowe do sauny, bezpośrednio na kamieniach. Wystarczą niewielkie ilości, by poczuć soczysty zapach zielonej mięty i przyjemny chłód — na start jeden kryształ, później dwa. Potem tę ilość można zwiększyć, w zależności od preferencji i kubatury sauny. Warto pamiętać, żeby przed zastosowaniem innego aromatu lub olejku, polać kamienie kilkukrotnie wodą, aby usunąć mentolowe pozostałości

Zalety kryształków mentolu do sauny 

  • Odkryjesz saunę na nowo i poczujesz niespotykane wcześniej doznania
  • Naturalny produkt na bazie olejków z mięty
  • Wydajne opakowanie w korzystnej cenie
  • Wysokie walory antyseptyczne, chłodzące, inhalacyjne. 
mentol nasz