Termometr do sauny Rento bambus
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Termometr do sauny Rento bambus

Termometr Rento wykonany z ekologicznego bambusa poddanego obróbce cieplnej. Minimalistyczny termometr Rento jest idealny do pomiaru temperatury w saunie. Wyraźne cyfry na tarczy termometru wskazują panującą w saunie temperaturę w stopniach Celsjusza.

96,90 zł (brutto) 78,78 zł (netto)
Brutto Wysyłka w ciągu 2-4 dni roboczych
Kontakt
Potrzebujesz informacji? biuro@sauneo.pl
Dostawa
Sprawdź szczegóły dostawy

Termometr do sauny Rento bambusowy

Termometr Rento wykonany z ekologicznego bambusa poddanego obróbce cieplnej. Minimalistyczny termometr Rento jest idealny do pomiaru temperatury w saunie. Wyraźne cyfry na tarczy termometru wskazują panującą w saunie temperaturę w stopniach Celsjusza. Szybko rosnący i naturalnie odnawialny bambus, z którego wykonano termometr, jest odporny na wysoką temperaturę i wilgoć.

  • Wykonany z bambusa poddanego obróbce cieplnej
  • Minimalistyczny z wyraźnymi cyframi na tarczy
  • Pomiar temperatury w stopniach Celsjusza
  • Odporny na wysoką temperaturę i wilgoć
  • Wymiary 15×14×2 cm

Do skalowania termometru potrzebny jest drugi niezawodny termometr. Umieść oba termometry w tej samej temperaturze, gdy ruch wskaźników obu termometrów lub ich odczyty się ustabilizują, ustaw wskaźnik termometru sauny tak, aby pokazywał odczyt zgodny z drugim termometrem. Termometr umieść w saunie jak najdalej od pieca, na szczycie ściany, ale tak, aby był łatwy do odczytania podczas kąpieli.

207964
6410412079640
Zobacz także