Termometr do sauny Rento aluminium
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Termometr do sauny Rento aluminium

Termometr do sauny Rento wykonany z pochodzącego z recyklingu aluminiumWyraźne cyfry na terczy termometru wskażą panującą w saunie temperaturę w stopniach Celsjusza. Aluminiowy termometr do sauny jest odporny na zniekształcenia i rdzewienie, dzięki czemu będzie służyć przez długi czas.

124,90 zł (brutto) 101,54 zł (netto)
Brutto Wysyłka w ciągu 2-4 dni roboczych
Kontakt
Potrzebujesz informacji? biuro@sauneo.pl
Dostawa
Sprawdź szczegóły dostawy

Termometr do sauny Rento aluminium szampański

Termometr do sauny Rento wykonany z pochodzącego z recyklingu aluminiumWyraźne cyfry na terczy termometru wskażą panującą w saunie temperaturę w stopniach CelsjuszaMinimalistyczny design termometru Rento umożliwia zawieszenie go na ścianie sauny lub zaczepienie o ławy. Aluminiowy termometr do sauny jest odporny na zniekształcenia i rdzewienie, dzięki czemu będzie służyć przez długi czas.

Zalety termometru Rento aluminium:

  • Wykonany z pochodzącego z recyklingu aluminium
  • Minimalistyczny design z wyraźnymi cyframi na tarczy
  • Pomiar temperatury w stopniach Celsjusza
  • Do zawieszenia na ścianie sauny lub ławach
  • Odporny na zniekształcenia i rdzewienie
  • Wymiary 15×14×3 cm

Jak korzystać z termometru do sauny Rento?

Do skalowania termometru potrzebny jest drugi niezawodny termometr. Umieść oba termometry w tej samej temperaturze, gdy ruch wskaźników obu termometrów lub ich odczyty się ustabilizują, ustaw wskaźnik termometru sauny tak, aby pokazywał odczyt zgodny z drugim termometrem. Termometr umieść w saunie jak najdalej od pieca, na szczycie ściany, ale tak, aby był łatwy do odczytania podczas kąpieli. 

223830
6410412238306
Zobacz także