Witki do sauny Rento brzozowe
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Witki do sauny Rento brzozowe

Tradycyjne, wielorazowe brzozowe witki Rento do naturalnego masażu ciała w saunie. Umiejętnie wysuszone i zapakowane witki Rento zachowują właściwości i zapach świeżo zebranych gałązek. Masaż witkami do sauny poprawia krążenie, odpręża i relaksuje.

36,90 zł (brutto) 30,00 zł (netto)
Brutto Wysyłka w ciągu 2-4 dni roboczych
Kontakt
Potrzebujesz informacji? biuro@sauneo.pl
Dostawa
Sprawdź szczegóły dostawy

Witki do sauny Rento brzozowe

Tradycyjne, wielorazowe brzozowe witki Rento do naturalnego masażu ciała w saunie. Umiejętnie wysuszone i zapakowane witki Rento zachowują właściwości i zapach świeżo zebranych gałązek. Masaż witkami do sauny poprawia krążenie, odpręża i relaksuje. Liście brzozy zawierają olejek eteryczny, który działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Dzięki dużej zawartości witamin C i A oczyszczają skórę i pozostawiają ją miękką w dotyku.

  • Wielorazowe witki do naturalnego masażu ciała
  • Posiadają właściwości i zapach świeżo zebranych witek
  • Poprawiają krążenie, odprężają i relaksują
  • Działają przeciwzapalanie i przeciwbólowo
  • Oczyszczają skórę i pozostawiają ją miękką w dotyku

Zdejmij folię z witek, pozostawiając siatkę. Mocz witki w letniej wodzie ok. 20-25 minut. Zdejmij siatkę i odstaw witki do letniej wody na kolejne 5-10 minut. Zabiegi w saunie z witkami można robić, gdy skóra jest dobrze nagrzana. Nie kładź witek na piecu do sauny. Po masażu opłucz je delikatnie wodą i powieś do wyschnięcia. Nie pozostawiaj ich w gorących i wilgotnych saunach po skończonej kąpieli.

232588
6410412325884
Zobacz także